dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Osiecznica

Osiecznica,dolnośląskie

295 000 zł130 m² 2 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w malowniczej miejscowości Osiecznica. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł37 m² 18 983,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.61m2 przy ul. Nyskiej. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie, jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Byków,dolnośląskie

336 674 zł1 126 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1126 m , położoną w urokliwej miejscowości Byków, zaledwie 2 km od Długołęki i niecałe 10 km od Wrocławia. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Legnica,dolnośląskie

185 000 zł28 m² 6 654,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecamy lokal handlowo usługowy znajdujący się w kamienicy przy ul. Żwirki i Wigury. Lokal o powierzchni 27,80 metrów kwadratowych składa się z 3 pomieszczeń w tym sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne, ustawne, ciepłe mieszkanie na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie ma 44,2 m . Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w zadbanym niskim dwupiętrowym bloku z 2012roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

691 530 zł27 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Ekskluzywne mieszkanie z pięknym widokiem orz dużym tarasem w budynku Angel River! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość mieści się 10 min drogi od Rynku, blisko zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł62 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Gaj. Nieruchomość znajduje się na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Podgórki

Podgórki,dolnośląskie

189 000 zł4 000 m² 47,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy działkę w kształcie prostokąta o łącznej powierzchni 4000m2 W Podgórkach. Uzbrojenie: - woda - prąd Dojazd : - droga asfaltowa Idealna lokalizacja pomiędzy Jelenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł149 m² 8 029,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:149 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowy dom Dom w zabudowie szeregowej na Ołtaszynie Parter: -Salon z aneksem -wc -pom. Pomocnicze Piętro -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

3 150 zł36 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia piękne, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Wrocław,dolnośląskie

1 220 000 zł95 m² 12 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowe do wprowadzenie Nie czekaj, zamieszkaj :) 3 pokoje, krzyki, do wprowadzenia Mieszkanie znajduje się w malowniczej okolicy na wrocławskich Krzykach - osiedle Klecina. Przestronne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł57 m² 10 964,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 znajduje się na otoczonym terenami zielonymi osiedlu przy ul. Inflanckiej, na 6 z 10 pięter bloku. Składa się ono z: - 3 pokoi, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Rezerwacja Dom w zabudowie szeregowej - dostępny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 98,39m2 na działce o pow.178,30m2. Wrocław, psie Pole, polanowice Dom zaprojektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

909 862 zł59 m² 15 320,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - rozkładowe, 3 pokojowe o pow. 59,39 m2, znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z windą. Główna część mieszkania to salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

558 450 zł37 m² 15 012,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy przestronne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Tęczowej w budynku z 2008 roku. Wysoki standard wykończenia! To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł37 m² 11 594,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m na sprzedaż w nowoczesnej inwestycji Lokum Verde, wrocław, zakrzów, przy ul. Odolanowskiej/zofii Gumińskiej. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

359 000 zł63 m² 5 725,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni do własnej aranżacji? Masz pomysł na własne mieszkanie i potrzebujesz dobrej lokalizacji, by zrealizować swoje pomysły? Mamy idealne mieszkanie dla Ciebie o pow. 62,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

683 534 zł51 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 51,01 m - Wrocław, fabryczna Cena: 683534 zł Powierzchnia: 51,01 m Liczba pokoi: 3 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pierstnica

Pierstnica,dolnośląskie

529 000 zł140 m² 3 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Dolina baryczy, dom po remoncie, stodoła! Do sprzedania dom o pow. użytkowej ok 140 m2 wraz z zabudową gospodarczą zlokalizowany w Pierstnicy na obszarze Doliny Baryczy! parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

679 800 zł55 m² 12 270,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> gotowy do przejęcia biznes > duży ruch pieszych i zmotoryzowanych > idealna lokalizacja > duże witryny > klimatyczny wystrój Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 55,4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 000 046 zł62 m² 16 182 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z 2019 roku w samym centrum Wrocławia na Kępie Mieszczańskiej. WE can also speak english, call me to get more details! Apartament 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł46 m² 9 786,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Mieszkanie 2-pokojowe z potencjałem, do remontu - ul. Chrobrego Metraż: 45,98m2 + pomieszczenie w piwnicy Kamienica z 1907 roku Parter z 4 pięter bez windy Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

289 000 zł56 m² 5 123,21 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*** Polecamy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 56,41 m2 usytuowane na IV piętrze w samym centrum Chojnowa. *** Dogodna lokalizacja zapewniająca szybki dostęp do sklepów, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 902 000 zł79 m² 24 201,60 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament 4 pokojowy o pow. 78,59m2 z zapierającą dech w piersiach panoramą Wrocławia położony jest na 21 pietrze w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

549 000 zł62 m² 8 800,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w samym centrum Świdnicy. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

710 000 zł114 m² 6 243,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Cena: 710 000 zł Powierzchnia: 113,72 m Liczba pokoi: 5 Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

484 054 zł35 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Cena 484 054 zł Powierzchnia: 34,60 m2 Pokoje: 2 Na sprzedaż mieszkanie na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Partyzantów

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł68 m² 12 540,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ładne 2poziomowe na Sępolnie+ogród+piwnica Zapraszamy na prezentację mieszkania 3 pokojowego, dwupoziomowego o powierzchni 67m2 na zielonym Sępolnie. Najważniejsze informacje: metraż: 67 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

428 000 zł34 m² 12 460 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

przestronne / zamknięte osiedle / blisko awf i pwr Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu przy ul. Strachocińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł94 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 94m - ul. Zwycięska, partynice, wrocław - Powierzchnia: 94 m - Liczba pokoi: 4 - Piętro: 3/4 - Rok budowy: 2010 - Miejsca postojowe dostępne pod blokiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

600 046 zł49 m² 12 258,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,95m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach/ Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

659 000 zł74 m² 8 905,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Smolec|marmurowa 1|miejsce park|kom.Lok.| - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się w nowym Smolcu. Mieszkanie zadbane, gotowe do zamieszkania i nie wymagające żadnych napraw. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

78,82 zł/m²152 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy z dużą witryną przy ul. Legnickiej. Lokalizacja Lokalizacja lokalu jest jego największym atutem ze względu na dostępność komunikacji miejskie, łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

35 zł/m²300 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram W ścisłym centrum Wrocławia posiadamy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

555 390 zł43 m² 12 844,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament z balkonem i pięknym widokiem w znanej dzielnicy przemysłowo-usługowej ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji ***apartamenty inwestycyjne z możliwością odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaśminowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

320 000 zł62 m² 5 138,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na parterze z osobnym wejściem blisko Parku Zdrojowego. Mieszkanie o powierzchni 62 mkw. na parterze w budynku po pensjonacie, w którym zostało wyodrębnionych 8 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w zielonej części Cieplic. Lokal znajduje się na 2 piętrze apartamentowca z windą z 2017r, w okolicy Term, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Herbaciana

Krzeczyn Mały,dolnośląskie

149 200 zł1 492 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy państwu na sprzedaży działkę budowlaną położoną przy ul. Herbacianej w miejscowości Krzeczyn Mały gmina Lubin. Powierzchnia oferowanej działki to 1492 m2. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

473 000 zł43 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 17.00, po wyznaczonych godzinach proszę o wiadomość SMS. Na sprzedaż mieszkanie o metrażu ok 43 mkw usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

302 400 zł28 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie - stan idealny; pełne wyposażenie! Do sprzedania lokal mieszkalny o pow. 28 m2 usytuowany na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samym Rynku. Salon.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij