dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prusa

Zębice,dolnośląskie

1 998 000 zł305 m² 6 547,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż piękny dom zlokalizowany w Zębicach gm. Siechnice. Lokalizacja Dom zlokalizowany jest w spokojnej okolicy, otoczony kameralną zabudową jednorodzinną, terenami zielonymi. Zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł56 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja Apartament w samym sercu Wrocławia - na wrocławskim Rynku w Justin Center, naprzeciwko Galerii Dominikańskiej, 400 m od Ostrowa Tumskiego, 4 min od Dworca Głównego pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł52 m² 12 409 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie świeżo po remoncie dostępne od zaraz! Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Najważniejsze informacje: - ogrzewanie miejskie - Pełna własność -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

324 990 zł23 m² 14 367,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakrzów- okulickiego | Kawalerka!|. Polecam na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Zakrzowie przy ul. Okulickiego! Mieszkanie umeblowane, szafy, komody, pralka, lodówka( nowa), kuchenka mikrofalowa(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł51 m² 14 392,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz ciszy i spokoju, a zarazem potrzebujesz dobrego dojazdu do każdej części Wrocławia? Jeśli właśnie o tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

32 400 zł1 800 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy magazyn z częścią biurową - lokalizacja na trasie Bielany Wrocławskie - Magnice tj. Domasław. Magazyn Magazyn wysokiego składowania - 10 m, ma powierzchnię 1800 m2, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 800 000 zł360 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Na sprzedaż duży dom położony w cichej, ślepej uliczce na Ołtaszynie na dużej działce Powierzchnia całkowita domu 366 m2 - parter 244 m2 - pomieszczenia gospodarcze - poddasze 122 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 000 000 zł1 789 m² 1 676,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka deweloperska z pozwoleniem na budowę! lokalizacja Bardzo dobra lokalizacja - Wysoka, ul. Nastrojowa. Działkę cechuje dobre położenie, łatwy dojazd do centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gajków

Gajków,dolnośląskie

1 600 000 zł244 m² 6 556,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Lokalizacja Gmina Czernica, gajków, 30 min. od centrum Wrocławia układ domu Rozkładowy dom 2 kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 289,1 m2. Powierzchnia użytkowa domu to 244,04 m2. Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

6 680 000 zł16 700 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Trzebnicy - Nowy Dwór o pow. 1,67 ha. Lokazliacja Idealna lokalizacja dla zabudowy usługowej, magazynowej i produkcyjnej - bliska odległość do wjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

21 000 zł4 200 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka we Wrocławiu, ul. Kwidzyńska. Lokalizacja Miejsce dobrze skomunikowane z miastem, łatwy dojazd także komunikacją miejską - przystanek tramwajowy jest kilkanaście metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brylantowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł58 m² 12 026,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: dlaczego warto współpracować ze mną? Bez prowizji dla kupujących: moje usługi są całkowicie bezpłatne dla kupujących - nie pobieram prowizji. Obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł53 m² 12 507,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: wrocław Ołtaszyn - Wysoka - Cztery podkowy Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z dużym tarasem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

1 208 700 zł711 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kameralnie położona działka budowlana. Lokalizacja Świetne miejsce pod kątem lokalizacyjnym - działka znajduje się w otoczeniu zieleni, zabudowa otaczająca jest kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chodkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł1 049 m² 715 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w okolicy ul. Chodkiewicza, jerzmanowo. Lokalizacja Działka zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej okolicy. Wokół zabudowa jednorodzinna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł53 m² 12 526,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

56 zł/m²169 m² 9 474 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja Wrocław, fabryczna, ul. Lotnicza układ biura - powierzchnia 169,18 m2 - 2 piętro z windą - biuro typu open space z gabinetami - sala konferencyjna - sekretariat - kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Bema

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²322 m² 16 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Lokalizacja: centrum - pl. Bema / ul. Kilińskiego lokalizacja Prestiżowa lokalizacja w skali miasta, centrum, obok placu Bema. Wokół zabudowa usługowo-biurowo-mieszkaniowa. Łatwy dojazd, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł18 m² 133 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem komfortową i funkcjonalną kawalerkę w świetnej lokalizacji - przy Ogrodzie Botanicznym. Dostępna od zaraz! Oferta wyłącznie w biurze Kompas Nieruchomości. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Bałtycka

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł607 m² 3 294,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna, usługowa przy ul. Bałtyckiej na Różance. Lokalizacja Działka znajduje się w terenie zabudowanym, usługowym, w bezpośrednim sąsiedztwie salonu samochodowego, fitnessu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł58 m² 10 324 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ładne duże 2M balkonem/komórka w cenie/przejazdowa Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy ul. Przejazdowej 8a Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 58 m2, - 2 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł32 m² 68,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: gaj, ul. Orzechowa * kawalerka * Metraż: 32 m2 * Piętro: parter * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Najem okazjonalny opis nieruchomości: do wynajęcia duża kawalerka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł36 m² 65,75 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ми розмовляємо також українською мовою, тому звертайтеся і ми допоможемо знайти житло за вашими потребами! Feel free.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stępin

Stępin,dolnośląskie

589 000 zł117 m² 5 034,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji Słoneczny Zakątek, składającej się z czterech komfortowych lokali mieszkalnych (4 pokoje) , każdy z przestronnym ogródkiem i dedykowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

4 300 000 zł3 112 m² 1 381 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowa we Wrocławiu, w dzielnicy Wojnów, ul. Strachocińska. Lokalizacja Działka zlokalizowane jest przy samym rondzie wylotowym z Wrocławia - wyjazd na Dobrzykowice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

415 000 zł1 273 m² 326 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mnichowice / gmina żórawina / wrocław / działka budowlana 1273 M2 W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową mn jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

1 330 000 zł175 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Jeśli szukasz klimatycznego domu z duszą i przestrzenią do życia zapraszam do Bielawy. Polecam przestronny i super wygodny jednorodzinny dom wolnostojący z 2015r. o pow.175,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 959 249 zł108 m² 18 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

798 934 zł58 m² 13 894,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.5m2 przy ul. Czarnieckiego, na wrocławskim Szczepinie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2024r. i zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

729 088 zł64 m² 11 392 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się przy ul. Pilczyckiej na Kozanowie znajdujące się na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 244 378 zł68 m² 18 432,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na ostatnim najwyższym piętrze! Apartament o największej pow. 67,5m2 położony na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tęczowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

769 000 zł210 m² 3 661,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Nieruchomości Aplauz! Przestronny dom bliźniak w prestiżowej lokalizacji - Cieplice, ul. Tęczowa Twoje wymarzone miejsce do życia! Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł74 m² 19 685 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż: piękne mieszkanie w stylu glamour w centrum Wrocławia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę apartamentu położonego w samym sercu Wrocławia. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł33 m² 14 977 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: krzyki/ Południe ul. Słowicza Metraż: 32,65 m2 Piętro: 1/3 Dostępne: mieszkanie dostępne od zaraz. Do tej pory mieszkanie było wynajmowane. Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sernicka

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław - krzyki, okolica sernicka / nyska, 2 pokoje 43 M2, piwnica, media Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o pow. 43 m2. z widną, oddzielną kuchnią, położone na wysokim parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Domasław

Domasław,dolnośląskie

519 250 zł1 550 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1556 m2 w mpzp oznaczona symbolem 48 mn - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Domasław / kobierzyce / wrocław / super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

503 800 zł1 145 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzykowice - wrocław - działka budowlana 1145 M2 - media doskonała lokalizacja wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej Działka o powierzchni 1145 m2, wym. 33 x 33 m, dostępne wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

922 564 zł38 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

750 000 zł123 m² 6 112,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie z kominkiem i garażem Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 122,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

510 000 zł1 500 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marcinkowice, gmina oława, super działka budowlana 1500 M2, media miejskie Do sprzedania działka budowlana w Marcinkowicach pod Wrocławiem. 14 km do Wrocławia (15 min) Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

745 000 zł1 347 m² 553,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczodre / długołęka / działka 1346 M2 / okolica parku / media W drodze Atrakcyjna i pięknie położona działka budowlana w Szczodre, gmina Długołęka o powierzchni 1346 m2.