dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Milicz,dolnośląskie

2 500 zł66 m² 38,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** Idealne dla pary *** *** bezczynszowe *** *** cicha i spokojna okolica, blisko pól i lasów **** Gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 65,5 m2, zlokalizowane na cichymi spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

771 300 zł63 m² 12 321 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel: 3- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na nowym osiedlu na Księżu Wielkim, w pobliżu terenów rekreacyjnych! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest na Księżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

60 zł/m²45 m² 2 724 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, ul. Strzegomska układ biura: biuro narożne o powierzchni 45,40 m2. Kuchnia oraz toalety w częściach wsólnych. Powierzchnia przed oddaniem najemcy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

860 472 zł39 m² 22 321 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: budynek powstaje w samym sercu Wrocławia. W sąsiedztwie inwestycji znajdziemy między innymi, operę Wrocławską, galerię Renomę lub zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł190 m² 8 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

1 185 000 zł105 m² 11 333 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość, która należy do segmentu premium. Nieruchomość o powierzchni 104,56 m2 została kompleksowo odremontowana w 2023 roku. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Michalczyka

Wrocław,dolnośląskie

46 zł/m²124 m² 5 719 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty tel. Serdecznie polecam przestronny lokal biurowy na wynajem o powierzchni 124,32m2! Mieści się on na 3. piętrze z windą w świetnej, prestiżowej lokalizacji z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

866 139 zł47 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,33m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym Mieście. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

56,99 zł/m²30 m² 1 687 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Biuro do wynajęcia! Do wynajęcia kameralne biuro/gabinet w nowoczesnym biurowcu usytuowany przy jednej z głównych ulic Wrocławia. Powierzchnia 29,6 m2 to powierzchnia typu open space do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

65 zł/m²162 m² 10 533 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław - Krzyki, ul. Krakowska atuty: panoramiczne witryny, w okolicy osiedla z dużą ilością mieszkań, wejście z poziomu chodnika, łatwy dojazd komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

466 000 zł33 m² 13 927,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z ogrodem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. 173 mieszkania od 1-do 5-pokojowych, o najbardziej poszukiwanych metrażach. Wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

426 500 zł28 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Inwestujesz w nieruchomości? Szukasz w pełni wynajętych kawalerek, które od razu przyniosą zysk? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Proponujemy w pełni wykończone i wynajęte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* kawalerka* osobna kuchnia * komórka Lokatorska Lokalizacja: krzyki/gaj Ilość pokoi:1 Metraż: 35 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 1/4 Informacje dodatkowe: wolne od 1 marca. Opis nieruchomości : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daktylowa

Gałów,dolnośląskie

1 599 999 zł271 m² 5 905,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 212,72 m z działką 1 174 m położony w spokojnym i malowniczym Gałowie. Zaledwie 2 km do granic Wrocławia (20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 250 zł1 500 m² 5,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław - Fabryczna - Stadion Plac o powierzchni 6000 m2 możliwością podziału. Przeznaczenie: - baza transportowa, nauka jazdy - baza naprawcza, - baza magazynowa, - składy. Utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Głogów,dolnośląskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego, słonecznego mieszkania na osiedlu Hutnik Mieszkanie umiejscowione jest na czwartym piętrze w bloku przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolności

Szklarska Poręba,dolnośląskie

383 557 zł30 m² 12 662,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz własnego mieszkania z widokiem na góry? Oferuję mieszkanie w samym sercu krajobrazowym Szklarskiej Poręby - idealne miejsce dla tych, którzy kochają bliskość przyrody i aktywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł28 m² 16 175,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szukasz inwestycji, która zapewni natychmiastowy dochód? Na sprzedaż pakiet 88 w pełni wynajętych mieszkań o powierzchni około 30 m , położonych w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolności

Szklarska Poręba,dolnośląskie

551 113 zł41 m² 13 580,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie mieszkanie w sercu górskiej przyrody. To idealne miejsce do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, z mnóstwem szlaków turystycznych, tras biegowych w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł29 m² 12 538,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna - Wynajęte i Gotowe Mieszkania z Rynku Wtórnego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego produktu inwestycyjnego: 88 w pełni wynajętych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł29 m² 12 538,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość inwestycyjna- w pełni wykończone, wynajęte mieszkania z rynku wtórnego! Oferujemy wyjątkowy produkt inwestycyjny - 88 wynajętych mieszkań o powierzchni ok. 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

759 000 zł165 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:95 m²

Dom w zabudowie szeregowej w Świebodzicach. Pięć pokoi do wejścia, okna wychodzące na południe. Składający się z trzech pięter. Pierwsze piętro składa się z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świniary

Świniary,dolnośląskie

86 515 zł1 331 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Świniary Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Świniary, w gminie Wąsosz, w powiecie górowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Okrężna

Byków,dolnośląskie

230 000 zł1 164 m² 197,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży piękną działkę w kształcie prostokąta o powierzchni 1000 m2 plus 164 m2 udziału w drodze dojazdowej. Działka jest położona w gminie Długołęka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świdnica,dolnośląskie

990 000 zł119 m² 8 291 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy nowoczesny, w pełni wykończony dom, gotowy do zamieszkania, położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na obrzeżach Świdnicy. Na powierzchnię 119,4m2 składają się: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 845 000 zł100 m² 18 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw, wiatrołap ok 1,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Księżycowa

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł23 m² 15 044,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy Państwu do sprzedaży urokliwą i słoneczną kawalerkę! Z mieszkania rozpościera się piękny widok na tereny zielone sięgający aż po horyzont. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 005 262 zł57 m² 17 692,10 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,82m2 loggią o pow. 12,48m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Białołęka

Białołęka,dolnośląskie

67 000 zł1 100 m² 60,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki nr 186/2 położonej w miejscowości Białołęka w Gminie Pęcław na Dolnym Śląsku. Działka została podzielona na 10 mniejszych o areale po 0,11 ha każda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł78 m² 42,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Zwycięskiej na wrocławskich Partynicach. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów: poziom dolny (60m2) niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

520 000 zł40 m² 12 919,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje + ogródek + miejsce postojowe/ 2020r. Na sprzedaż: mieszkanie zlokalizowane na bezpiecznym osiedlu w Lutyni - tuż przy granicy Wrocławia. Mieszkanie jest jasne, przestronne, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Pestalozziego

Wrocław,dolnośląskie

550 zł12 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w mieszkaniu 5-pokojowym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Wrocławskie Śródmieście, ul Jana Henryka Pestalozziego 2 *liczne połączenia komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł37 m² 18 669,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

140 000 zł32 m² 4 403,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,79m2 usytuowana na III piętrze w budynku z cegły w Głuszycy. Nieruchomość składa się z: kuchni ze świetlikiem w dachu, pokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

724 900 zł54 m² 13 449 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 53.90m2, znajdującą się zaledwie 3km od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest dwustronne, a okna z obu stron wychodzą na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij