dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Obiekt noclegowy wolny od zaraz, ul. Wspólna

Kobierzyce,dolnośląskie

92 zł/m²740 m² 68 000 zł

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Luksusowe kwatery pracownicze na 80 osób w nowoczesnym budynku z 2023 roku w bliskiej odległość od Bielan Wrocławskich. Atuty: budynek w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

430 000 zł45 m² 9 538,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie ulokowane w budynku z 2023 roku. Do mieszkania przynależy ogródek oraz komórka lokatorska i miejsce postojowe. W nieruchomości wykończona jedynie łazienka, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Legnica,dolnośląskie

333 000 zł48 m² 6 917,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje - 9 piętro - winda - ul. Młynarska Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na 9 piętrze z pięknym widokiem, w bloku z windą. Nieruchomość o powierzchni 48,14 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

289 999 zł160 m² 1 811,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Okolice/jagodno/lokal/gastronomiczny/ogród/parking Prezentujemy Państwu w pełni wyposażoną i działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

645 721 zł52 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do własnej aranżacji, 2-pokojowe mieszkanie z parkingiem podziemnym i komórką lokatorską! Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 29569 Układ nieruchomości: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł63 m² 4 265,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Szukasz dla siebie mieszkania gdzie możesz od razu się wprowadzić i nie martwić o remonty? Mam dla Ciebie fajne mieszkanie, które przeszło generalny remont. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

185 000 zł36 m² 5 139 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Kawalerka 36 m z widokiem na wschód słońca - ul. Gwiaździsta, os. Kopernik, głogów Na sprzedaż oferujemy przytulną kawalerkę o powierzchni 27 m , położoną na wysokim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

918 000 zł108 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Lokal ( biurowy, usługowy, użytkowy ) zlokalizowany w nowoczesnym budynku apartamentowym na Krzykach przy ul.Przyjaźni, posiadającym pełną infrastrukturę. Możliwość zakupu bez vatu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

429 900 zł46 m² 9 333,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oleśnica/2pok./2024/parking/hit/balkon/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

199 000 zł38 m² 5 175,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,45 m2, znajdujące się na parterze. W jego skład wchodzą: pokój z aneksem kuchennym Pokój Łazienka Przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kuraszków

Kuraszków,dolnośląskie

630 000 zł88 m² 7 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Domy gotowe do odbioru W II kw. 2025 r. Dostępne również skrajne segmenty z większymi ogrodami bez prowizji dla kupującego Lokalizacja: kuraszków zaraz przy Obornikach Śląskich Metraż domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker I speak english. Polecam do wynajęcia komfortowe, klimatyzowane, umeblowane i wyposażone mieszkanie 2 pokojowe w Rynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera , bez prowizji, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Wrocław,dolnośląskie

729 999 zł65 m² 11 222,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok/lux/piwnica/rozkładowe/balkon/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

900 000 zł251 m² 3 582,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:574 m²

Witam serdecznie, do sprzedania:dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej ok. 251,20 m , o powierzchni użytkowej ok.157m2 w Świdnicy częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł57 m² 10 859,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze - dostępne od zaraz! Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Możliwość utworzenia 4 pokoi! Mieszkanie o powierzchni 58m2, po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

150 zł/m²74 m² 11 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: wrocław - Stare Miasto Oferowany lokal znajduje w ciągu lokali na przeciw Galerii Dominikańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku przy ul. Oławskiej. Powierzchnia lokalu to 74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 225 000 zł131 m² 9 335,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej! Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

765 000 zł65 m² 11 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Siechnice/3pok./ogród/komórka/garaż/parter/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2 w Siechnicach. Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym (23,67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł36 m² 6 619,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Spółdzielcze własnościowe prawo do loaklu - możliwość zakupu przez obcokrajowców Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,5m2 znajdujące się w dzielnicy Podzamcze - ul.Palisadowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł43 m² 76,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 43 m2 | od zaraz | 3300 zł + 850 zł ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do wynajmu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

571 000 zł48 m² 12 021 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! nowa cena wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m położone w sercu atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia - Kozanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziadowa Kłoda

Dziadowa Kłoda,dolnośląskie

270 000 zł13 336 m² 20,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nr 294/2 budowlano-rolną o powierzchni 1 ha 3336,00 m 2 w gminie Dziadowa Kłoda (8,8 km od Sycowa). Działka usytuowana w cichej okolicy w otoczeniu lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubańska

Zgorzelec,dolnośląskie

1 600 zł33 m² 49,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! kawalerka Z wydzieloną sypialnią, w pełni umeblowana, balkon, winda W budynku, miejsce parkingowe W garażu podziemnym! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy na wynajem przestronne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Wrocławia, przy ulicy Łęczyckiej. Lokal składa się z jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieniecka

Lubin,dolnośląskie

510 000 zł51 m² 9 957,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy na sprzedaż bezczynszowe, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,22 m2. Nieruchomość znajduje się na II piętrze w 5- kondygnacyjnym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. 1 Maja

Wałbrzych,dolnośląskie

2 750 000 zł4 752 m² 578,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Wałbrzycha (śródmieście), obok Galerii Victoria o pow. 4099 m2. Cena obejmuje: grunt, projekt architektoniczno-budowlany, projekty techniczne oraz prawomocne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Miękinia,dolnośląskie

606 508 zł131 m² 4 612,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferta bez pcc i Prowizji. Mieszkanie na które nie trzeba czekać - Inwestycja oddana do użytku! Miękinia to miejscowość, która pozwala odetchnąć od zgiełku miasta, oferując spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

886 048 zł45 m² 19 716 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: ostatnie dostępne 2-pokojowe z mieszkanie w gotowej inwestycji. Dużym atutem nieruchomości jest widok z 16 piętra na Odrę. Otoczenie nieruchomości: zrewitalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Sokolniki

Sokolniki,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w super i niespotykanej cenie 150zł/m2. Działka położona w gminie Kąty Wrocławskie (sokolniki), spokojna sielska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny i przestronny apartament usytuowany na Osiedlu Piekary B. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy materiałów z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

765 000 zł65 m² 11 769,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

390 000 zł28 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Siechnice/1pok./ogród/komórka/parter/top/2021 Prezentujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28 m2 znajdującą się na nowym osiedlu Atom Centrum w Siechnicach. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł87 m² 7 356,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku dwulokalowym o powierzchni użytkowej 47 m2 z ogrodem 115m2, położony na osiedlu domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy, w odległości 12 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł43 m² 57,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 43,4 m , zlokalizowane w zielonej i prestiżowej dzielnicy Klecina we Wrocławiu przy ulicy Buraczanej. W pobliżu znajduje się dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

631 000 zł58 m² 10 786,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Są mieszkania, które po prostu istnieją. I są takie, które czekają na kogoś, kto dostrzeże w nich potencjał i To właśnie jedno z tych wyjątkowych miejsc. Oferuje: 58,5 m (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Oleśnica,dolnośląskie

2 500 zł75 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74,70m2 na ul. Lwowskiej Trzy-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o pow. 74,7m2. Położone na trzecim piętrze zadbanego bloku. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka z dużym balkonem! Wrocław ul. Opolska 119. Pow. 25,66 mkw + balkon, - pokój z aneksem kuchennym, - przestronna łazienka z prysznicem, - przedpokój. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł41 m² 12 664,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

610 941 zł46 m² 13 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne na start mieszkanie z ogrodem, w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym(aneks z oknem- możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Oleśnica,dolnośląskie

450 000 zł75 m² 6 024,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Trzy-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o pow. 74,7m2 w świetnej cenie! Położone na trzecim piętrze zadbanego bloku przy ul. Lwowskiej. Na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij