dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 447 ogłoszeń

14 000 zł124 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament usytuowany w centrum miasta. Całkowicie umeblowana i wyposażona 124 mkw przestrzeń została podzielona na kilka stref mieszkalnych, zapewniających komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł114 m² 16 491,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:114 000 m²

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu jedyne takie i niepowtarzalne miejsce w całych Karkonoszach! Niegdyś Matejkowice, dzisiaj Przesieka - mała turystyczne wioska znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 33,2 m2 umeblowane wraz ze wszystkimi sprzętami agd i rtv - gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku czterokondygnacyjnym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł62,05 m² 10 459,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Tarnogajskiej, tuż obok pętli tramwajowej. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze zadbanej i odnowionej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł156,50 m² 12 140,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Atrakcyjny bliźniak z pięknie zagospodarowaną działką położony w sąsiedztwie Parku Południowego Na sprzedaż wyjątkowo położony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej Do sprzedania mieszkanie z 2 osobnymi wejściami jak do domu jednorodzinnego powierzchnia użytkowa mieszkania około 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjnie położony lokal handlowy! Na sprzedaż oferuję lokal w doskonałej lokalizacji Świebodzic. Nieruchomość o pow. 77 m2 znajduje się na parterze z dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Siedlika, gmina Miłkowice Dostępne powierzchnie - 2x ok. 1000 m2 - 1x ok. 1800 m2 Dostępne media: prąd bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**sprzedaż - Działka budowlana, podgórze, gmina Duszniki-Zdrój, 2016 M ** Oferujemy na sprzedaż niezwykłą działkę o numerze 129/12 i powierzchni 2 016 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35 m² 17 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: mieszkanie w sercu Wrocławia - 620 000 zł Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia, w prestiżowej i doskonale skomunikowanej lokalizacji. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe Kiełczów, ul. Lawendowa Oferuję do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł34,15 m² 3 484,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie na parterze w dwurodzinnej kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym ( 24,20) i łazienki ( 4,33m2) oraz drugiego pokoju ( 10,56) po drugiej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł89,34 m² 3 682,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni blisko 90 m położone w samym sercu Wałbrzycha - Śródmieściu. Lokal idealny dla rodziny, osób ceniących dużą przestrzeń lub.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł1 314 m² 513,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:9 250 m²

Budynki gospodarcze o powierzchni 1314 m2 , trzy - 266m2, 615 m2, 433m2. Działka o powierzchni ok 9250 m2. Można kupić trzy osobne działki. Cel: warsztat, produkcja, magazyn. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł59 m² 5 762,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania atrakcyjny lokal użytkowy przy al. Wojska Polskiego. Lokal o powierzchni użytkowej 59,00 m2 usytuowany na parterze kamienicy po termomodernizacji składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł162 m² 7 716,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Nowoczesny dom na dużej działce / przestrzeń, światło i komfort / Zgorzelec / 1 250 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w Zgorzelcu, wybudowany na bazie projektu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł102,55 m² 5 841,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: kudowa-Zdrój, ul. Fryderyka Chopina Powierzchnia: 102,55 m.kw. Liczba pokoi: 4 Piętro: 0 z 2 Media: woda, prąd, gaz, ogrzewanie węglowe, ciepła woda piec gazowy.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²86,15 m² 3 015 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prezentujemy Państwu parterowy lokal o pow. 86,15 mkw znajdujący się na Wrocławskim Gądowie. Lokal jest w pełni rozkładowy, składa się z korytarza z którego rozchodzą się drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 000 m² 319 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1000 m , położona w wyjątkowo spokojnej i zielonej miejscowości Stoszyce. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 194 m² 124,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta tylko w Home Brand! *** Pięknie położona, urokliwa, jedyna przy lesie, a jednocześnie wśród zabudowań, działka budowlana w Sokołowicach o powierzchni 1194 m !.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działki budowlane położone w miejscowości Bukowice (gmina, krośnice, powiat milicki). Działki położone przy drodze gminnej połączonej prostopadle z drogą główną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: mieszkanie 1-pokojowe, 35 m , IV p., ul. Ślężna, wrocław. Opis: salon z otwartą kuchnią Łazienka z prysznicem i wanną oraz wc Dodatkowa przestrzeń do wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł200 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Komfortowy, wolnostojący dom, otoczony niską zabudową jednorodzinna i starodrzewiem. Trzy poziomy mieszkalne zostały funkcjonalnie zagospodarowana i nowocześnie zaaranżowane. Poziom pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiamy państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki w malowniczym miejscu na delikatnym wzniesieniu z pięknym widokiem w miejscowości Bożejowice. Ta działka to.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł31,35 m² 13 141,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament hotelowy położony w Aparthotelu Czarna Perła. Budynek zlokalizowany na zboczu Czarnej Góry, w samym centrum tętniącego górskiego resortu. Apartament o powierzchni 31,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo - Usługowy - zobacz film Zobacz Film Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu lokal o powierzchni 13 m2. Nieruchomość w doskonałej lokalizacji na parterze przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

736 000 zł110 m² 6 690,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż gustownie urządzony apartament dwupoziomowy w budynku z 2015 roku przy ul. Słowiańskiej w Polkowicach. Apartament ma 89, 46m2 powierzchni (powierzchni użytkowej jest dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:5 199 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra premium ma przyjemność zaprezentować Państw Siedlisko Krasna w Górach Izerskich w Świeradowie Zdrój- czerniawa Zdrój. Wykorzystaj bliskość Single.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji bez podatku pcc Nowoczesny dom bliźniak 152 m | 5 pokoi | garaż | ogród 330 m Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania działka budowlana położone w Bogatyni przy ul. Tęczowej. Powierzchnia działki wynosi 1639 m2. Teren położony jest w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

|na sprzedaż| wyłącznie u nas! Lokal użytkowy w scisłym Centrum, przy ul. Nożowniczej (blisko Placu Nowy Targ). |szczegóły nieruchomości| Powierchnia użytkowa 82 mkw. Parter, wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 500 m² 146,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 1500 m położona w malowniczej miejscowości Radziądz, w gminie Żmigród. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

699 990 zł62,70 m² 11 164,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Widok na park / w otoczeniu zieleni / duża piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

113 393 zł1 169 m² 97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z malowniczym widokiem w Jabłowie niedaleko Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Jabłów, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 14 km od Wałbrzycha. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł71,54 m² 33,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują przestronne, komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w spokojnej części Kłodzka przy ul. Myśliwskiej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł150 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny położony w Bolesławcu przy ul. G. Narutowicza na działce o pow. 517 m2. . Powierzchnia całkowita budynku 150 m2 , powierzchnia użytkowa 115 m2, plus nadbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49,24 m² 101,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 49,24m2 przestrzeń zagospodarowana na obszerny salon z aneksem kuchennym z widokiem na rzekę,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł128,50 m² 3 735,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedaż na wyłączność Kategoria: mieszkanie w kamienicy Lokalizacja: ul. Zofii Kossak, legnica Liczba pokoi: 5 Powierzchnia: 128,50 m2 Piętro: II największe zalety: - duże słoneczne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kompaktowe, jasne mieszkanie w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji we Wrocławiu idealne na start lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Wszystko, co potrzebne do życia w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rusza sprzedaż bardzo atrakcyjnych działek w Kotlinie Kłodzkiej Długopole-Zdrój, obrzeża jednego z uzdrowisk Ziemi Kłodzkiej Oferowane działki dostępne o różnych powierzchniach, 1500.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł25 700 m² 33,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, znajdującego się w miejscowości Szklary Dolne. W skład sprzedaży wchodzą: 1) - Działka oznaczona jako mn.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij