dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Orła Białego

Legnica,dolnośląskie

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka dla 1 osoby przy ul. Orła Białego w Legnicy. Mieszkanie znajduje się blisko ścisłego centrum Legnicy. Jest to idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 600 zł450 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Lokalizacja: wrocław - Południe ( Suchy Dwór ) gm. Żórawina / blisko zjazdu wschodniego na A4 Do wynajęcia posiadamy hale produkcyjno/magazynową o powierzchni ok. 450 m2 z dostępnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

437 000 zł28 m² 15 414,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł54 m² 12 314,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne, rozkładowe mieszkanie na Gądowie Małym we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: *pokój1 *pokój2 *kuchnia *łazienka *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *balkon Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 950 zł80 m² 24,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze domu trzyrodzinnego w Bratoszowie gm. Pieszyce tj. około 8 min drogi od Dzierżoniowa.OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skłodowskiej-Curie

Wołów,dolnośląskie

599 000 zł87 m² 6 869,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Sprzedaż Skrajnego Segmentu w Spokojnej okolicy Kontakt: tel: marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Oferujemy skrajny segment w nowoczesnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

279 000 zł48 m² 5 828,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż niezwykle komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 48m 2 , usytuowane na 3 piętrze bloku w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

78,16 zł/m²160 m² 12 506 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Okolice/jagodno/lokal/gastronomiczny/odstępne/top Prezentujemy Państwu w pełni wyposażoną i działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Jary,dolnośląskie

374 500 zł4 047 m² 92,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 4047 m , położoną w malowniczej miejscowości Jary, zaledwie 3 km od Obornik Śląskich. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26m2 Wrocław, krzyki, ul. Lubuska. Usytuowane jest na piętrze 6/10 (winda) bloku z przełomu lat 70/80 tych. budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Legnica

Legnica,dolnośląskie

43 zł/m²149 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowo powstały lokal Handlowo-Usługowy z możliwością własnej aranżacji na Piekarach A, położeony w lokalizajci o dużym natężeniu ruchu. Lokal o powierzchni 148,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł49 m² 14 781 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i dużym balkonem , położone na parterze budynku apartamentowego przy ul. Pochyłej. Budynek o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mnichowice

Mnichowice,dolnośląskie

1 595 001 zł160 m² 9 968,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z podwójnym garażem W bryle budynku , z zadaszonym tarasem na zagospodarowanej, ogrodzonej posesji w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 40m. Mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku mieszkalnym bez windy, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

880 000 zł85 m² 10 398,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

W cenie mieszkania komórka oraz miejsce postojowe W garażu podziemnym! piękny apartament W wysokiem standardzie! gotowe do zamieszkania! dwa balkony! Gorąco polecam mieszkanie cztero pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wilkszyn,dolnośląskie

655 428 zł1 698 m² 386 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w popularnej podwrocławskiej miejscowości Wilkszyn, w cenie 386 zł/m2, w gminie Miękinia, tylko 2,5 km od granicy Wrocławia. Duża, ładna działka położona wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dąbrowica

Dąbrowica,dolnośląskie

329 000 zł9 400 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas - nie szukaj dalej :) Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o powierzchni 9 400 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poselska

Wałbrzych,dolnośląskie

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! Mieszkanie w bloku mieszkalnym w spokojnej części Podzamcza. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc oraz balkonu. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 273 811 zł59 m² 21 575,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustawne 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym balkonem z widokiem na Odrę ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł96 m² 3 114,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Parterowy budynek mieszkalny z poddaszem nieużytkowym, pow. ok. 96 m2 na dużej działce 57 arów. Lipka, gmina Dziadowa Kłoda. Zabudowania 1.Budynek mieszkalny składający się z pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 025 865 zł76 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do końca sierpnia miejsce postojowe w cenie apartamentu. Dla pragnących dobrze zainwestować w apartamenty. Na sprzedaż apartament w Polanica Living. W inwestycji znajduje się tylko 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starojaworska

Jawor,dolnośląskie

114 000 zł35 m² 3 273,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz wyjątkowego lokalu w kameralnym budynku z historycznym klimatem, to jest właśnie oferta dla Ciebie! Kawalerka L26, zlokalizowana na parterze, łączy w sobie przestronność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

384 900 zł54 m² 7 180,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,6 m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

5 040 zł51 m² 98,82 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m tuż obok ul.Legnickiej. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, który zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

499 999 zł250 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 779 m²

Wolnostojący obiekt po częściowym remoncie w Wilkszynie (nowa konstrukcja dachu z pokryciem, orynnowanie, nowe okna na poddaszu, idealne pod wynajem na pokoje lub apartamenty) Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

80 zł/m²68 m² 5 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

68m2 | Nowy Lokal z witryną | główna droga!. Polecam na wynajem lokal o powierzchni 68m2 w Wilczycach. Idealny pod gastronomie, usługi medyczne, biuro itp. Na tym etapie jest jeszcze wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

2 690 000 zł389 m² 6 915,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Agroturystyka dla ceniących piękno przyrody i spokój Oferuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość- niemal 100 letni dom z duszą znajdujący się w Piechowicach w uroczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł41 m² 16 978 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Dorzecze Legnickiej - nowoczesne i bezpieczne osiedle w cichym miejscu nieopodal Starego Miasta. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sichów

Sichów,dolnośląskie

101 145 zł7 100 m² 14,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Syndyk masy upadłości Artura Micka w ramach postępowania prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIX Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 789 zł38 m² 73,39 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 37 m2 | od zaraz | 2789 zł czynsz + 600 zł opłaty dodatkowe + media według zużycia | Pierwszy najem Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł80 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: wyjątkowy apartament w odnowionej kamienicy przy Świętego Antoniego! Poszukujesz klimatycznej nieruchomości lub inwestycji z potencjałem? Ten funkcjonalny apartament jest idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł54 m² 12 574,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania! świetna okolica! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Chorwackiej. Mieszkanie składa się z: - salonu, - sypialni, - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

748 000 zł52 m² 14 493,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Niska zabudowa! Piękne mieszkanie z balkonem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż jasne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,61 m2 (po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

699 000 zł126 m² 5 569,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 125,50 m2, usytuowane na trzecim piętrze w nowym budownictwie na osiedlu w Dzierżoniowie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²479 m² 26 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa ( 478,63 mkw. ) w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł1 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Klecina Do wynajęcia wyłożony betonowymi płytami plac o powierzchni 1500 m2 z możliwością podziału. Miejsce bardzo atrakcyjne ze względu na położenie, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

269 000 zł58 m² 4 621,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Królewskiej w Głogowie. Mieszkanie do generalnego remontu, co pozawala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krępice

Krępice,dolnośląskie

948 998 zł156 m² 6 075,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

blisko granicy Wrocławia/okolica Lutyni/bliźniak stan deweloperski/krępice/okazja/6 pokoi/ogród/pompa ciepła Ostatnia sztuka! Okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szymanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 999 999 zł135 m² 14 867 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:473 m²

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Zalesie! Perełka przy jeziorze i Odrze Działka 473 m2 | 5 pokoi | Klimatyczna nieruchomość Otoczenie nieruchomości: dom usytuowany w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł200 m² 2 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 347 m²

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na sprzedaż bardzo fajny dom w cichej i spokojnej lokalizacji w Mieroszowie. Dom formie bliźniaka o powierzchni 200 m2 , na.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij