dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 393 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 393 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 990 zł48 m² 61,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnowiec

Tarnowiec,dolnośląskie

160 000 zł1 300 m² 123,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki 1300 m Na sprzedaż działka o powierzchni 1300 m , objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) z przeznaczeniem na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

517 000 zł28 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta 0% prowizji. Luksusowe mieszkanie w sercu Wrocławia - idealne do życia i jako zakup inwestycyjny! Odkryj wyjątkową okazję zamieszkania lub zainwestowania w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 40 m2, położonego w eleganckim budynku w Bielawie! Lokal w wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

549 002 zł28 m² 19 593,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ładne 2pok z balkonem/braniborska/jana Pawła II! Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 28 m znajdujące się w samym sercu Wrocławia w Inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

647 000 zł51 m² 12 619,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart Wyjątkowa oferta 3 pokoje w cenie 2! W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł38 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne Mieszkanie z Wysokimi sufitami w Lokalizacji - park Tołpy Marzysz o posiadaniu mieszkania, które nie tylko spełnia Twoje oczekiwania, ale także przekracza wszelkie standardy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł168 m² 11 903,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Lokalizacja: wrocław Powierzchnia całkowita: 167,94 m Powierzchnia użytkowa: 136,52 m Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w prestiżowym, zamkniętym osiedlu we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Pobiedna

Pobiedna,dolnośląskie

290 000 zł3 300 m² 87,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną z widokiem na góry (pobiedna, powiat Lubański, dolnośląskie). Zapraszam do zakupu działki budowlanej w miejscowości Pobiedna (graniczy z Świeradów Zdrój 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Cielętniki

Cielętniki,dolnośląskie

126 500 zł1 100 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powiat Trzebnicki, gmina Zawonia, wieś Cielętniki. Do sprzedaży działki budowlane, prostokątne, o pow. około 1.100m2 każda. Teren położony przy drodze asfaltowej. W sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

325 000 zł51 m² 6 335,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, II piętro os. Ustronie IV - Lubin pow. 51,30 m 2 Mieszkanie jest położone w bliskim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych , co znacząco podnosi komfort swobodnych spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

575 685 zł58 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

588 672 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

450 000 zł1 055 m² 426,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż słoneczną działkę budowlaną. Teren o lekkim nachyleniu Nieruchomość położona w drugiej lini zabudowy , w sąsiedztwie starego parku oraz innych zabudowań Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł36 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Gotowe w grudniu | Dobre mpk do Centrum | Tramwaj w 2028.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł57 m² 10 964,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 znajduje się na otoczonym terenami zielonymi osiedlu przy ul. Inflanckiej, na 6 z 10 pięter bloku. Składa się ono z: - 3 pokoi, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Wałbrzych,dolnośląskie

179 900 zł39 m² 4 606,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Możliwość zakupu przez obywateli ukrainy!. Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wałbrzycha ul. Moniuszki. Nieruchomość składa się z dwóch dużych pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł82 m² 8 576,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Wyjątkowa lokalizacja! Strefa wellness do dyspozycji mieszkańców! Osiedle zamknięte, monitorowane! 2 balkony! Na sprzedaż komfortowe 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

835 000 zł64 m² 13 006,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./top/balkon/komórka/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Malin,dolnośląskie

1 299 000 zł130 m² 9 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż przy ul. Głównej w Malinie Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom zlokalizowany przy ulicy Głównej w Malinie. Ten imponujący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: tarnogaj/ ulica Piękna Metraż: 51 m2 Piętro: 6 (winda) Dostępne: od zaraz Polecam na wynajem mieszkanie trzy pokojowe z balkonem na zamkniętym osiedlu Oaza. Nieruchomość w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie o pow. 37 m.kw. położone na 4 piętrze w budynku na osiedlu Nowy Grabiszyn. Mieszkanie przestronne, urządzone i wykończone z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł35 m² 15 157,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 34.9 m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Wojszyce. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ludgierzowice

Ludgierzowice,dolnośląskie

198 000 zł1 800 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych Na sprzedaż oferujemy 2 działki budowlane, każda o powierzchni 1800 m , z możliwością zakupu całego gruntu. Działki położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

499 000 zł41 m² 12 290,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Natura i rekreacja na wyciągnięcie ręki Oferowany apartament zlokalizowany jest w inwestycji Żeromskiego 15, wyjątkowym kompleksie budynków mieszkalnych, położonym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

2 900 000 zł2 498 m² 1 160,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Dzierżoniowie, idealną dla inwestorów poszukujących obiektu o dużym potencjale adaptacyjnym i znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zabrzańska

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł45 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu mieszkania 45m w bloku z 2020 roku - Wrocław, księże Małe Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowia

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

897 000 zł85 m² 10 552,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie w Jelczu-Laskowicach! Witam serdecznie! Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Lokalizacja i budynek: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 999 000 zł176 m² 11 367,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 324 m²

Komfortowy dom po kapitalnym remoncie! świetna lokalizajca! media! Gorąco polecam dom wolno stojący położony w Kiełczowie, gmina Długołęka Dom o pow użytkowej 142,50 mkw + garaż 33,35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

150 000 zł88 m² 1 706,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu, przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w samym sercu Gryfowa Śląskiego. Na nieruchomość o powierzchni użytkowej 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł65 m² 9 845,92 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Wrocław ul. Kozanowska. Przytulne mieszkanie trzypokojowe, w pełni rozkładowe i dwustronne. Położone na 11 piętrze zadbanego budynku z nowoczesną windą. Przestronne, zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

400 000 zł59 m² 6 785,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie położone na parterze kilkurodzinnej, ustronnie położonej kamienicy w Świebodzicach, na obrzeżach miejskiego parku. Lokal po kompleksowym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

398 380 zł23 m² 17 549,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2150 brutto plus opłaty po stronie wynajmującego. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia! Miejsce postojowe w garażu w cenie! budynek I okolica Wrocław, ul. Walońska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Irysowa

Szewce,dolnośląskie

299 000 zł971 m² 307,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o wielkości 971 m2 w Szewcach Gmina Długołęka. Idealne miejsce na budowę swojego domu w prężnie rozwijającej się okolicy. Działka o numer 536/28. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

5 900 €400 m² 14,75 €/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Green2day nowoczesny budynek biurowy w sercu śródmiemieścia. Przyjazny dla środowiska budynek wybudowany w oparciu o koncepcję zrównoważonego budownictwa i w trosce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

1 000 zł10 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia umeblowany pokój 1 osobowy o powierzchni 9m2 (plus szafa w holu) w dwupokojowym mieszkaniu studenckim w pobliżu Placu Grunwaldzkiego. Wyposażenie mieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Cielętniki

Cielętniki,dolnośląskie

180 000 zł8 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka w Cielętnikach, gm. Zawonia, pow. Trzebnica. Pow. 8900m2, oznaczona w ewidencji gruntów jako łąka (ł IV, V, w-łiv, n), w dużej części zadrzewiona. Nr działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

15 000 000 zł8 175 m² 1 834,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka tuż przy Lotnisku. Oznaczenie w miejscowym planie 2ag/7 Obowiązują następujące ustalenia dotyczące ukształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: 1) na częściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nepalska

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł105 m² 7 990,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej - środkowy szereg, zlokalizowany w części willowej dzielnicy Brochów we Wrocławiu! Dom o powierzchni 105m2 plus piwnica oraz poddasze nieużytkowe.