dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

11 900 000 zł98 100 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

755 000 zł66 m² 11 457 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni ponad 65 m2, składa się z 3 pokoi oraz balkonu, położone na 2 piętrze, 3-piętrowego bloku na wrocławskich Maślicach. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zefirowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł64 m² 11 758,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ciche 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach idealne dla Ciebie! Oferujemy wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń i doskonałym doświetleniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strzelce

Strzelce,dolnośląskie

99 000 zł1 237 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż 15 działek budowlanych w Strzelcach gmina Dobroszyce, powiat oleśnicki! Oferta przedsprzedażowa w atrakcyjnej cenie! Proponowane działki znajdują się w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Oświęcimskich

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł80 m² 43,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja ścisłe centrum ul. Ofiar oświęcimskich rynek stare miasto 3 pokoje 2 łazienki garderoba piętro 5/5 bez windy media miejskie Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabskiego

Siechnice,dolnośląskie

770 000 zł60 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

CO sprzedajemy? Gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie z balkonem, na pierwszym piętrze czteropiętrowego apartamantowego budyku z windą, wybudowanego w 2021 r. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Konopnickiej

Bogunów,dolnośląskie

340 000 zł1 430 m² 238 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena. Gmina żórawina Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bogunów, gmina Żórawina o pow. 1430 m2. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Konopnickiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł62 m² 13 667,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Stan idealny /62,19mkw/3pokoje/garderoba/balkon/ul.K.KOMEDY/KRZYKI-JAGODNO Mieszkanie o powierzchni 62,19 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

265 000 zł60 m² 4 452,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Cztery Kąty prezentuje mieszkanie położone w Mysłakowicach w cichej lokalizacji. Lokal znajduje się na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie skała się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł35 m² 4 282,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż przytulną i świetnie rozplanowaną wewnątrz kawalerkę w Wałbrzychu na Nowym Mieście przy ul. Psie Pole. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 500 000 zł550 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym w Wałbrzychu. Cena: 2 500 000 zł do negocjacji Powierzchnia kamienicy: ok. 550 m Powierzchnia działki: ok. 650 m Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 790 000 zł270 m² 6 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

1 085 000 zł138 m² 7 862,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czochralskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, dla 1-2 osób, bezpośrednio, mieszkanie o powierzchni 36 m2 w kompleksie Promenady Wrocławskie przy ul. Czochralskiego (boczna ul. Zakładowej). Mieści się ono na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

729 998 zł54 m² 13 394,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komandorska/wielka/toplokalizacja/krzyki/ue/3pok./rozkład/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU. Idealne pod inwestycję- na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 998 zł37 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum/pereca/toplokalizacja/okazja/wrocław/grabiszyńska/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below/українська Do wynajęcia od zaraz! Piękne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajdujące się na spokojnym nowym osiedlu przy ulicy Jutrzenki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

1 490 001 zł158 m² 9 430,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje żórawina, tylko 5 km do granicy wrocławia / dom parterowy wolnostojący Z poddaszem użytkowym 158.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 849 000 zł156 m² 11 888,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 155,5 m2. Mieszkanie świeżo po wykończeniu, nigdy wcześniej nie było zamieszkałe. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 998 zł38 m² 12 598,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Toplokalizacja! Obniżona cena! Gaj Top 1p-38m2! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sterowcowa

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie zintegrowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

449 998 zł54 m² 8 411,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

tanio!/po remoncie!/okazja/królewiecka/3pok./top/Stabłowicka Gotowe do zamieszkania w styczniu 2025! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - cena po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Radwanice gmina siechnice, przedmiescie wrocławia, doskonała lokalizacja Z dojazdem do wrocławia, wschodniej obwodnicy I A-4 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

664 998 zł77 m² 8 591,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Obniżona cena!/wszystko w cenie!/okazja!/parkingx2/smolec/balkon/komórka/4pok./parking Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 380 001 zł308 m² 4 480,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

990 001 zł112 m² 8 878,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Doskanała lokalizacja, osiedle zabudowy jednorodzinnej na obrzeżach długołęki, cicha I spokojna okolica serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje długołęka, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

574 998 zł42 m² 13 561,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium Okazja Obniżona cena! Top /wrocław / 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

360 000 zł44 m² 8 227 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Młodych ul. Marii Kunic Powierzchnia 43,76m2 + 3,38 piwnica Salon Sypialnia Kuchnia Łazienka Przedpokój Czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej - 620zł / 1os ( ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

566 000 zł37 m² 15 443,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

759 999 zł62 m² 12 238,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Strzegomska/4pok./balkon/piwnica/obniżona cena!/Po remoncie/Premium/top! Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smolec

Smolec,dolnośląskie

2 249 002 zł277 m² 8 119,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:669 m²

Smolec, obrzeża wrocławia, piekny funkcjonalny I wygodny dom jednorodzinny 277 M2, działka 669 M2 polecam I serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych Dom w Smolcu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

299 999 zł50 m² 5 952,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Obniżona cena/brochów/krzyki/2pok./Krzyki/tanio/piwnica! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

795 800 zł74 m² 10 694,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą apartamentu na 5. (ostatnim) piętrze, narożne, dwustronne. Idealne mieszkanie z sąsiadem jedynie z jednej strony. Cena promocyjna do końca kwietnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

409 997 zł28 m² 14 909 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

centrum/grabiszyńska/1pok./premium/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

948 999 zł156 m² 6 079,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

okazja/bliźniak/6 pokoi/blisko granicy Wrocławia/stan deweloperski/ogród/pompa ciepła/okolica Lutyni Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej.