dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojbórz

Wojbórz,dolnośląskie

170 000 zł125 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom o powierzchni ok. 125 m2 do generalnego remontu z dużym ogrodem 8 ar w Wojborzu, kłodzki Cała powierzchnia mieszkalna, to 2 kondygnacje do generalnego remontu. Parter: - duży pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 256 984 zł89 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 2 pokojowe o pow. 88,52m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Krzykowska

Krzyków,dolnośląskie

36,67 zł/m²750 m² 27 500 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Negocjuje w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! cena najmu netto! Nowoczesny i ekskluzywny budynek usługowy oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł55 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul.Świeradowskiej o powierzchni 54,6m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6-cio piętrowym bloku z 1996r. Osiedle ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 290 000 zł149 m² 8 657,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Tylko W naszym biurze! rezerwacja Lokalizacja: wrocław, polanowice najważniejsze informacje Dwa poziomy ( parter i poddasze użytkowe) o pow. 149,10 m2 Wbudowany garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wrzosowa

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

5 900 zł198 m² 29,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia ekskluzywny, umeblowany i wyposażony dom Zabudowa szeregowa około 200m2 + 66m2 piwnica i garaż. parter: salon z kominkiem, otwarta kuchnia z agd, wiatrołap, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

1 214 273 zł80 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna Rodzinna okolica * Realizacja III Kwartał 2025 Mieszkanie z ogródkiem i tarasem. Idealne dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 888 zł76 m² 10 517,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

- świetna lokalizacja - Przestronne pomieszczenia - Doskonała komunikacji - W pełni umeblowane - Dwustronne - Mieszkanie w kamienicy Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 76,05 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

390 000 zł88 m² 4 413,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, czteropokojowego mieszkania o powierzchni 88,37 m , usytuowanego na 2. piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł37 m² 13 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia w pobliżu pl. Legionów i ulicy Grabiszyńskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione zostały między innymi Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

498 000 zł1 145 m² 434,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje działki dobrzykowice - wrocław - działka budowlana 1145 M2 - media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł41 m² 10 122 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stylowa kamienica przy cichej ulicy w pobliżu parku, o krok od Ostrowa Tumskiego i Ogrodu Botanicznego. Liczne kawiarnie, galerie, sklepiki, bliskość Rynku i krok do większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przechodnia

Świdnica,dolnośląskie

151 979 zł19 m² 8 127 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż oferujemy w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 18,7 m, położone na 2. piętrze czteropiętrowej kamienicy w ścisłym centrum Świdnicy. Mieszkanie przeszło gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł72 m² 12 979 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje przy parku Nowa inwestycja! Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: nowe osiedle zlokalizowane między dwoma Parkami: południowym oraz Klecińskim. 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wrocław,dolnośląskie

3 600 000 zł273 m² 13 186,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wolnostojący dom w sąsiedztwie Hali Stulecia i Parku Szczytnickiego, unikat! * dla biura * Marzysz o życiu w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

731 833 zł48 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Wrocław,dolnośląskie

849 472 zł35 m² 24 537 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja premium W sercu wroławia! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc! Decydując się na zakup nieruchomość w inwestycji wybudowanej przez cenionego dewelopera Toscom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł25 m² 18 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękną kawalerkę z balkonem o łącznej powierzchni 25,35m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w dwupiętrowym apartamentowcu z 2018r nieopodal ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł60 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Poczuj moc wyboru! Inwestycja, która się opłaca! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrocławia o powierzchni 60 m gotowe do wynajmu! Składa się z 4 przestronnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 779 900 zł165 m² 10 787,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:592 m²

Doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny, wschodna obwodnica wrocławia, a-4, centrum wrocławia serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje siechnice, okolica wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

860 000 zł71 m² 12 112,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bielany wrocławskie, trzy pokoje, II poziomy, taras Przedstawiam przestronne, słoneczne i nowocześnie urządzone mieszkanie, znajdujące się na przedmieściach Wrocławia - Bielanach Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł48 m² 13 518 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 48 m2, znajdujące się na 1. piętrze, 4-piętrowego budynku na Poświętnem. Otoczenie nieruchomości: poświętne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzbno

Wierzbno,dolnośląskie

615 000 zł180 m² 3 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z podpiwniczeniem, usytuowany na 700 metrowej działce z wjazdem bezpośrednio z ulicy asfaltowej. Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym i pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipowa

Kuraszków,dolnośląskie

630 720 zł88 m² 7 202,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Ogłoszenie o sprzedaży: dom środkowy segment Kuraszków Cena: 630 720 pln Zakończenie budowy: sierpień 2025 Powierzchnia: 87,60 m Duży ogród: 179 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł98 m² 13 776 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w pięknej kamienicy tuż przy parku! Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: mieszkanie 10 minut od Rynku. Doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa. Park Staszica 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Podpisz umowę, a aranżację ogrodu otrzymasz gratis! Pakiet zawiera- trawę z rolki, system nawodnienia trawnika oraz robot koszący! oferta od dewelopera bez prowizji od kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łabędzia

Sobótka,dolnośląskie

319 000 zł900 m² 354,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna, ogrodzona działka widokowa w Sobótce. Lokalizacja: ul.Polna -2 km do rynku w Sobótce -1,5 km do stacji PKP -1.2 km do Szkoły podstawowej -200 m do lasu -300 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

290 000 zł34 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne Mieszkanie 2-pokojowe z Balkonem Gotowe do Zamieszkania! Lokalizacja: dogodne położenie w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem do wszystkich ważnych punktów miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł41 m² 4 588,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,44m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł58 m² 12 024,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam do sprzedaży komfortowe mieszkanie w super lokalizcji przy Al.Kromera. Mieszkanie w niskiej zabudowie w budynku z 2007r, ogrodzonego strzezonego z miejscami postojowymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Przechodnia

Świebodzice,dolnośląskie

32,67 zł/m²101 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ponad 101m2 w Świebodzicach, woj. dolnośląskie, przy ul. Przechodniej 2a. Zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu, przy głównym pieszym ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na start, lub pod inwestycję. Idealnie położone, ulica Gajowicka, blisko sky Tower, w dzielnicy Krzyki. Do wprowadzenia, zrobione pod klucz, z materiałów dobrej jakości. Mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Я розмовляю украінською! we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Prezentujemy do wynajęcia przestronne i nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stary Wołów

Stary Wołów,dolnośląskie

220 000 zł185 m² 1 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Jeśli lubisz remonty, nie straszne jest Ci walenie i stawianie ścian. Nie boisz się kurzu. mam coś dla Ciebie. Z przyjemnością przedstawiam nieruchomość pamiętającą II wojnę światową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Syców

Syców,dolnośląskie

614 000 zł128 m² 4 796,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Stan Deweloperski Nie czekaj, dzwoń! Domy z pozwoleniem na użytkowanie, gotowe do wykończenia i zamieszkania! Sprzedaż domów na podstawie umowy.