dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Marczyce

Marczyce,dolnośląskie

180 000 zł1 051 m² 171,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej. Zapraszam na prezentację działki budowlanej w Marczycach. Teren płaski, pokryty trawą. Nie wymaga wielu przygotowań do budowy. Szerokość działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! W 2016 roku zostały wymienione okna oraz zrobiona elektryka Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Czajkowskiego Mieszkanie o pow 59,55 mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 198,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

*Lokalizacja: gądów Mały, metraż: 65 m2, piętro: 8/8, rozkład: salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - pokój, - łazienka, - wc, - przedpokój. Największe atuty: - widok z okna na zieleń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Chełstówek

Chełstówek,dolnośląskie

199 000 zł13 455 m² 14,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szukasz spokojnej działki w niedalekiej okolicy Twardogóry? Cisza, otoczenie natury oraz piękny widok na centrum miasta tworzy idealne warunki, sprzyjające odpoczynkowi :) Działka leśna i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 16 964,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pszczelarska

Głogów,dolnośląskie

134 000 zł900 m² 148,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, ul. Pszczelarska, działka budowlana o powierzchni 9 ar, sprzedaż, 135 000 zł Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 9ar, pod budowę budynku mieszkalnego, usytuowana na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orla

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Vip homes prezentują Państwu do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie, posadowione na parterze budynku 6-rodzinnego w Cieplicach w Jeleniej Górze. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

567 000 zł50 m² 11 236,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z możliwością zakupu garażu. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się na Psim Polu przy ulicy Litewskiej. Osiedle spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł74 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74,5 m2 z tarasem z widokiem na zieleń, znajdujące się na zamkniętym osiedlu z 2012 roku na Zakrzowie. Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę 36 m 2 , usytuowane bloku w Świdnicy z pięknym widokiem na góry. Na mieszkanie składają się : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzemieślnicza

Oleśnica,dolnośląskie

295 000 zł30 m² 9 886,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dotyczącą przytulnej kawalerki znajdującej się przy ul. Rzemieślniczej w Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy, ma powierzchnię 29,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

455 200 zł33 m² 14 001,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponowane mieszkanie ma powierzchnię 32,51m2 i znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 24,24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży małe dwupokojowe mieszkanie, położone w kilkurodzinnej kamienicy w Kowarach. Lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz kotłowni, która po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vip homes Nieruchomości prezentuję Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 -pokojowe posadowione na parterze budynku wielorodzinnego w Jeleniej Górze na Zabobrzu III. Na powierzchnię 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Miętowa

Mirków,dolnośląskie

645 000 zł79 m² 8 164,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie 60m2 plus garderoba 2m2 + wyremontowane poddasze 19m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Zosinek. Budynek rodzaju: blok po termomodernizacji. Powierzchnia nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Włodowice

Włodowice,dolnośląskie

290 000 zł83 m² 3 487,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bezczynszowe, przestronne mieszkanie z ogrodem i działką w cichej i spokojnej okolicy 86 m2, znajduje się wraz z działką we wsi Włodowice, na Dolnym Śląsku. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała

Biała,dolnośląskie

699 000 zł135 m² 5 186 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Boleslavia Nieruchomości zaprasza do zakupu domu parterowego posadowionego na działce o powierzchni 9,5 ar w miejscowości Biała, gmina Chojnów. Bardzo dobry dojazd do Chojnowa, legnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Oleśnica,dolnośląskie

689 000 zł59 m² 11 757,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m , zlokalizowane na osiedlu "millenium II" przy ul. Koszarowej w Oleśnicy. To przestronne i funkcjonalne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sądrożyce

Sądrożyce,dolnośląskie

350 000 zł5 324 m² 65,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości: przedmiotem oferty są 3 działki budowlane, tworzące jedną wspólną działkę o łącznej powierzchni 5324 m (działki nr.: 51/8, 51/7, 51/4). Działka zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

1 380 000 zł308 m² 4 480,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny jednorodzinny dom wolnostojący Z poddaszem użytkowym chrząstawa wielka / wrocław okolica / dom jednorodzinny wolnostojący / działka 1600 M2/ pompa ciepła serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

490 000 zł94 m² 5 207,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe - parter domu 2-rodzinnego, z niezależnym wejściem, podjazdem wyłożonym kostką granitową oraz wiatą na samochód. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

626 000 zł50 m² 12 520 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Lokalizacja: śródmieście, metraż: 50 m2, piętro: 2/5, kuchnia oddzielna. Rozkład: salon, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Największe atuty: - mieszkanie jest dwustronne, - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł31 m² 11 859 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2m2, zlokalizowane przy ulicy Drukarskiej 31 na Wrocławskich Krzykach. Jest to idealna nieruchomość na start/dla singla/pary/pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kowary

Kowary,dolnośląskie

295 000 zł76 m² 3 881,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem. Nieruchomość przeszła kapitalny remont, jest gotowa do wprowadzenia. Lokal położony w zadbanym kilkurodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł1 507 m² 437,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana na ul. Widokowej z Widokiem na Okolicę Możliwość zakupu całej działki 1507 m2 za 660 000 zł! Działka budowlana lokalizowane przy ul. Widłakowej 1507 m2! Działka posiada:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

12 000 000 zł1 700 m² 7 059 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż biurowiec o powierzchni 1700m2 położony przy ul. Armii Krajowej na działce o powierzchni 3.400 m2. Budynek składa się z 3 kondygnacji. Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Wrocław,dolnośląskie

837 731 zł38 m² 21 759,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja na skalę europy. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę w spektakularnej inwestycji Bernardyńska 4 na Starym Mieście we Wrocławiu. Bezpieczne transkacje wspieramy ważną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Miękinia,dolnośląskie

407 500 zł53 m² 7 729,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupuj bezpośrednio, bez 2% podatku pcc i prowizji! Oszczędzaj już na starcie! Obsługa również w języku ukraińskim i rosyjskim - bez barier językowych! (poniżej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

273 275 zł32 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność cena do negocjacji! Zapraszam do składania ofert dotyczących mieszkania w stanie developerskim w inwestycji Boguszyce 110. Inwestycja jest już po odbiorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Drągów

Drągów,dolnośląskie

149 000 zł2 501 m² 59,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz spokojnej, cichej okolicy? Zamierzasz wybudować dom w otoczeniu lasów? Cenisz przyrodę i lubisz kontakt z naturą? Ta działka jest dla Ciebie! Zrealizuj marzenie o posiadaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

896 000 zł50 m² 17 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

*Lokalizacja: biskupin, *metraż: 50 m2 *piętro: 4/4, *spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, rozkład: - salon, - kuchnia, - sypialnia, - pokój, - łazienka, - przedpokój. Największe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł62 m² 14 389 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie z pięknym zielonym balkonem na Krzykach, blisko Ślęzy! Prawdziwa perełka! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Oleśnica,dolnośląskie

519 000 zł57 m² 9 089,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Promocja Świąteczna! Tylko do końca grudnia 2024 - cena zakupu 519 000 zł. Zapraszam do składania ofert! Zapraszam do zakupu świeżo wyremontowanego mieszkania z rynku wtórnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

235 000 zł37 m² 6 420,77 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wałbrzyskim Podzamczu - przy ulicy Hetmańskiej. Lokal środkowy, w pełni rozkładowy i bardzo dobrze nasłoneczniony. Składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Uraz

Uraz,dolnośląskie

950 000 zł166 m² 5 705,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:617 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego, zlokalizowanego na kameralnym osiedlu nowych domów w miejscowości Uraz. Nieruchomość o nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

2 850 zł72 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72m2 na Jagodnie, ul. Vivaldiego | Dostępne od zaraz | Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 1. piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W świetnej lokalizacji , 3 pokoje klucze od zaraz, do wprowadzenia się, po remoncie spokojna cicha, zielona okolica Mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 6 piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

310 000 zł48 m² 6 471,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie 47,90 m z zabudowanym balkonem na parterze - centrum miasta Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

369 999 zł16 m² 22 424,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Nowa, nieużywana kawalerka zlokalizowana w sercu Nadodrza, jednej z najmodniejszych i najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia. Opis lokalu: słoneczna i funkcjonalna kawalerka na.