dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

475 000 zł78 m² 6 089,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 72 M2 .JELENIA GÓRA - centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w centrum Jeleniej Góry o pow użytkowej 72m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 027 580 zł54 m² 19 057,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Szklarska Poręba,dolnośląskie

376 000 zł54 m² 6 962,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Funkcjonujący od 2015 r. biznes z przychodem rocznym 51494 zł (statystyki Booking, apartament Szklarka6), ścisłe centrum, 150 m od dworca pks, miejsce parkingowe obok budynku dzierżawione od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł48 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż serdecznie polecam mieszkanie na kameralnym osiedlu w sercu Psiego Pola (rok budowy 2013r.) Mieszkanie jest na pierwszym piętrze, bez windy. W skład mieszkania wchodzi: - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztukowskiego

Lubin,dolnośląskie

449 000 zł61 m² 7 406,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie na parterze w niskim bloku przy ul. Sztukowskiego. W sąsiedztwie bloków czteropiętrowych nie brakuje miejsc parkingowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł56 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 3 pokojowego 56 m - Wrocław, ul. Chorwacka Zalety: - mieszkanie odświeżone przed wynajmem (malowanie, drobne naprawy) - Atrakcyjna cena wynajmu z niskimi, stałymi opłatami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł31 m² 7 387,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Piaskowej Góry - ulica Obrońców Westerplatte Duży pokój połączony z dwóch mniejszych( istnieje możliwość zrobienia dwóch), łazienki z wc, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

626 000 zł54 m² 11 571,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Sprzedam trzypokojowe ,rozkładowe mieszkanie na Krzykach w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego(2 min. pieszo), dwóch szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł54 m² 12 476,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania znajdującego się w bardzo popularnej w ostatnim czasie części Wrocławia - na Popowicach. Dokładna lokalizacja - ulica Bobrza. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wały Rzeczne

Legnica,dolnośląskie

430 000 zł95 m² 4 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Wały Rzeczne. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Mokronos Dolny

Mokronos Dolny,dolnośląskie

999 000 zł119 m² 8 375,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Nowoczesny Dom na Sprzedaż - Dobra Lokalizacja na południu Wrocławia Szukasz domu w prestiżowej lokalizacji? Odkryj nasz nowy dom w stanie deweloperskim, zlokalizowany na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

492 000 zł42 m² 11 576,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz podobnego mieszkania w innej lokalizacji? Napisz do mnie. Przedstawię Ci oferty z prawie 100 inwestycji we Wrocławiu. Bez prowizji, bez podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

57 zł/m²60 m² 3 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60,09 m2 składający się z dwóch pomieszczeń biurowych. Układ lokalu: - 2 pokoje (41 m2 i 19,9 m2) - przestrzeń wspólna (aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

418 999 zł27 m² 15 501,30 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super Kawalerka Pl.Legionów/po generalnym remoncie/Perełka! DOSKONAŁA LOKALIZACJA, IDEALNY CIĄG KOMUNIKACYJNY - SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH Bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

880 000 zł240 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:516 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje klimatyczny dom jednorodzinny, wolnostojący, usytuowany w uzdrowiskowej części miasta tj. Cieplicach Śląskich Zdrój. Dom posadowiony na działce 516 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł53 m² 18 417,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Róży Wiatrów

Wrocław,dolnośląskie

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Wrocław, ul. Róży Wiatrów Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą (rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubin

Lubin,dolnośląskie

215 000 zł1 238 m² 173,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Lubinie o pow. 12,38 ara z pozwoleniem na budowę domu parterowego Kształtna, kwadratowa działka położona na os. Małomice w sąsiedztwie nowych domów - gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł78 m² 9 346 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

To czteropokojowe mieszkanie z balkonem na Maślicach może być Twoje! Gotowe do odbioru. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

50,53 zł/m²218 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestrzeń biurowa (całe piętro) o powierzchni 218,68 M2. Powierzchnia dostępna od 1 stycznia 2025 r Wszystkie ściany możliwe do usunięcia bądź do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 090 zł33 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przytulna kawalerka z aneksem kuchennym przy ul. Piłsudskiego 72 w Wałbrzychu *bardzo dobra lokalizacja *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *pokój: rozkładana kanapa, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A miejsce postojowe W garażu podziemnym otrzymasz gratis! oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji dla biura! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł116 m² 10 259 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Układ nieruchomości: parter: * salon z aneksem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

449 900 zł49 m² 9 174,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu słoneczne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się w stosunkowo nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

676 776 zł39 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe położone na 2 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Tysiąclecia

Bolesławiec,dolnośląskie

3 980 000 zł2 218 m² 1 794,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 153 m²

Poszukujesz magazynu z zapleczem socjalnym z możliwością rozbudowy do 7 kondygnacji i dobrym dojazdem do autostrady A4? Lokalizacja Bolesławiec Śląski, 300m od obwodnicy miasta, 8km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

6 000 zł130 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do wynajmu nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony tuż za Psim Polem w Wilczycach. Koszt najmu 6.000zł +media. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: zofia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł40 m² 17 708,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 39.53 m , znajdujące się na trzecim piętrze kameralnego budynku oddanego do użytku w 2020 roku. Mieszkanie zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł47 m² 13 057,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m2, usytuowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1984 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

1 219 000 zł4 809 m² 253,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Wilczycach - gmina Długołęka przy granicy z Wrocławiem ( mpzp - z przeznaczeniem U - Teren usług lokalnych (publicznych i komercyjnych) Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Piecowice,dolnośląskie

1 150 000 zł116 m² 9 913,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:319 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 115,68 m , położony na działce o powierzchni 319 m w Piecowicach, urokliwej wsi zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Potrzebujesz ciszy i spokoju? Zależy Ci na osiedlu, gdzie wszystko będzie w zasięgu ręki? Idealnie! Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania. Oferta dostępna tylko w cuprum house.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł44 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dwustronne mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do własnej aranżacji. Zapraszam do zakupu przestronnego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 44,2 m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Świdnica,dolnośląskie

53 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferujemy na wynajem lokal ok 30m2 - na Osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Osobne wejście / lokal w pawilonie handlowym Całość to: główna sala plus zaplecze socjalne z łazienka Cena netto +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 299 000 zł132 m² 9 848,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:832 m²

Oferta na wyłączność - wyjątkowa nieruchomość! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować nowoczesny i wyjątkowy dom z 2020 roku, zlokalizowany w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł60 m² 13 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam Piękne przestronne mieszkanie na Ołtaszynie! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 110 m2 lącznie z tarasem 1 piętro w 3-piętrowym domu wielorodzinnym z 2009 roku Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

389 000 zł51 m² 7 657,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod inwestyje jak I na potrzeby własne Gorąco mieszkanie położone w Jelczu-Laskowicach przy ul. Hirszfelda. Mieszkanie o pow 50,8 mkw składa się z: - trzech pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

714 000 zł67 m² 10 688,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

[ rezerwacja ] Bez prowizji - kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance. Szukasz mieszkania, które łączy ciszę i spokój z wygodą życia.