dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 410 ogłoszeń

999 000 zł260 m² 3 842,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Z przyjemnością prezentujemy Twój azyl pod Bolesławcem. Foxhosue przedstawia wyjątkową nieruchomość z 2022 roku, która łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

154 980 zł1 050 m² 147,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w Strudze obok Wałbrzycha. Lokalizacja: miejscowość Struga, gmina Stare Bogaczowice. Ok. 9 km od Wałbrzycha. Cicha i spokojna okolica. W otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł167 m² 5 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 167m2 z garażem (powierzchna po podłodze: 184,66 m2) Budynek wg nowoczesnego i autorskiego projektu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 18 m , położone na 3. piętrze budynku z windą, w nowoczesnym bloku z 2022 roku, przy ul. Sołtysowickiej (psie Pole, wrocław).

Szczegóły ogłoszenia

57 000 zł10 000 m² 5,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 1 hektara położony w miejscowości Parzyce - Gmina Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł55,86 m² 12 441,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem - Siechnice, osiedle Błękitne II Cena: 695 000 zł (12 442 zł/m ) Powierzchnia: 55,86 m + ogród 72 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Typ.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł150,90 m² 12 524,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Dom wolnostojący z 2014 roku o powierzchni użytkowej 150,90 m2 (+ garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z doskonałą lokalizacją na Nowym Otoku Lokalizacja: nowy Otok, ul. Jodłowa Metraż: 41 m2 Liczba pokoi: 2 Czynsz: 400 zł Kaucja: 3000 zł Rodzaj wynajmu: okazjonalny Okres.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 397 zł50,91 m² 14 130,76 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje w centrum nad rzeką Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Допомога в отримання іпотеки - безкоштовно Mieszkania składa się z: - salon z aneksem 17.47 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

208,67 zł/m²45 m² 9 390 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Pegaz *wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł42,70 m² 5 597,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - Żarów Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej części Żarowa, w bloku mieszkalnym. Lokal stanowi doskonałą propozycję dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł1 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1500m2. 2 bramy z rampy +2 z poziomu 0. Wysokość 6-6.30 m, obiekt murowany, posadzka betonowa. Powierzchnia biurowa ok 250m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł838,13 m² 4 653,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Karkonoszy Na sprzedaż niepowtarzalna willa o powierzchni ok. 500 m , a wraz z dodatkowymi budynkami o łącznej powierzchni ok. 845m.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 428 m² 118,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1428 m , położona w malowniczej okolicy z panoramicznym widokiem na góry. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł120,82 m² 8 028,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Żórawina gmina Żórawin a , powiat wrocławski. Garaż jednostanowiskowy oraz dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł43 m² 4 046,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone w zielonej części Starego Zdroju. Mieszkanie mieści się w budynku po termomodernizacji. Wejście do bramy jest zabezpieczone domofonem. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

2 580 000 zł582 m² 4 432,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Duży dom z pokojami do wynajęcia Do zakupu duży dom w stanie surowym zadaszonym otwarty, położony w Karpaczu Dolny na działce o pow. 1050 m2. Zgodnie z projektem budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 236 zł25,03 m² 19 106,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dołącz do dynamicznej społeczności przedsiębiorców Spaces Wroclavia *wszystkie zawarte w tej ofercie zdjęcia przedstawiają lokalizacje Spaces, ale może to nie być ta konkretna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł48,75 m² 14 235,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,75 m , położone na 4. piętrze to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, świetną komunikację i wysoki standard. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 475 980 zł257,48 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 257,48 mkw znajdujący się na parterze inwestycji pn. Ogrody Grabiszyńskie etap II przy skrzyżowaniu ulicy Hallera z ulicą Grabiszyńską.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł320 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:117 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Pensjonat w Karpaczu - gotowy biznes w sercu Karkonoszy! Na sprzedaż pensjonat o powierzchni użytkowej 296,96 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł148 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta bez prowizji. Lokalizacja: polecamy do sprzedania nowy dom w zabudowie bliźniaczej powstający wśród nowej zabudowy jednorodzinnej w podwrocławskiej miejscowości Lutynia przy zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł56 m² 14 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowy, gotowy lokal z klimatyzacją Pewne miejsca już od pierwszego spojrzenia dają poczucie harmonii , światła i dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Ten apartament w Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej nr 61/2, o powierzchni 4223 m2, położonej w Bolesławcu przy ul. Mostowej. Prezentowana działka w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł64,30 m² 11 959,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,30 zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu z windą przy ul.Hallera (Ogrody Grabiszyńskie). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł65,18 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,18 m z dużym ogrodem- 114 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane przy ulicy Prądzyńskiego (wrocław Przedmieście Oławskie). Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: arletta Betker tel.   Na wynajem nieruchomość gruntowa, ogrodzona z bramą wjazdową, o powierzchni 1 200 m2 w Bykowie, gmina Długołęka. Otoczenie: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł32,78 m² 15 832,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł270 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Lokalizacja : Dolnośląskie, wrocław, muchobór Wielki, ul. Postępowa Opis : Do wynajmu dom wolnostojący w spokojnej, kameralnej części Muchoboru Wielkiego. Powierzchnia użytkowa domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament, który jest gotowy na ciebie! 84 M W centrum wrocławia Z projektu architekta bez prowizji I bez pcc! Masz dość wizji remontu, stresu i wydawania dodatkowych setek tysięcy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bieńkowskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 58.