dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł26 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka O pow 26m2. Blisko centrum. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania jednopokojowego położonego w Jeleniej Górze blisko centrum miasta o pow użytkowej 23,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

(koniecznie obejrzyj film Z mieszkania, który dostępny jest na portalu otodom W sekcji video) -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Racławicka 98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł43 m² 14 968,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 42,69 m.kw. położone na 1 piętrze w budynku z 2010 r. przy ul. Kamiennej. Budynek wybudowany przez wrocławskiego dewelopera "gant" Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł83 m² 11 144,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Polecam Państwu 4-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kutrzeby na wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy i marzysz o ogródku - to ta inwestycja jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kardamonowa

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł118 m² 12 696,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 118,6m2 na Wrocławskich Żernikach. Na powierzchnię składają się: parter: wiatrołap, pokój, pokój dzienny z aneksem, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

527 175 zł26 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym Mieście w samym Centrum Wrocławia nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom , pensjonat, apartamenty I pokoje do wynajęcia W cieplicach, blisko domów uzdrowiskowych, parku zdrojowego Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

587 613 zł38 m² 15 378,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy Nyskiej 91 (krzyki) we Wrocławiu *powierzchnia 25 m2 *piętro 8 *miejskie ogrzewanie Wyposażenie: *salon: kanapa, stolik, szafa, stół z krzesłami *kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł74 m² 12 799 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz komfortowego 3-pokojowego mieszkania na nowoczesnym i samowystarczalnym osiedlu, spokojnej okolicy, dodatkowej przestrzeni do przechowywania koniecznie przeczytaj poniższą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

355 455 zł28 m² 12 538,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

***oferta first minute*** bez prowizji! bez podatku pcc! zakup od Dewelopera! < możliwość odliczenia 23% vat > < prezentowana cena bez uwzględnionego podatku vat > gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bernardyńska

Wrocław,dolnośląskie

160 zł/m²44 m² 7 018 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal o powierzchni 43,89 m2 znajdujący się w budynku w topowej lokalizacji w sercu miasta, przy ul. Bernardyńskiej. Otoczenie nieruchomości: stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

80 000 zł12 m² 6 504,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż ładny lokal użytkowy z nowoczesnym remontem. W dzielnicy Nowe Miasto, przy ulicy Piłsudskiego. Lokal gotowy do użytku w działalności gospodarczej jako biuro, fryzjer, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samosierry

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł50 m² 3 570,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Świetna inwestycja! Mieszkanie z potencjałem, pełen rozkład, optymalny metraż! Doskonała lokalizacja! Prezentuję mieszkanie 2-pokojowe w cichej uliczce Nowego Miasta. Zadbana klatka schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł46 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 46,2 m2 | od zaraz | 3200 + 700 ( czynsz ) + opłaty dodatkowe według zużycia (woda, energia elektryczna) Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tymiankowa

Wrocław,dolnośląskie

999 182 zł97 m² 10 283,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania w kameralnym kompleksie - Podwyższony standard wykończenia! Oferujemy na sprzedaż mieszkania w nowoczesnym kompleksie składającym się z 8 budynków w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

826 648 zł59 m² 14 082,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jawor,dolnośląskie

145 000 zł50 m² 2 904,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ten lokal jest zarezerwowany, ale posiadamy inne w tej inwestycji. Szukasz przestronnego lokalu w świetnej cenie? Mamy coś wyjątkowego! Trzy pokoje za 145 000 zł to oferta, jakich już prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²1 733 m² 95 321 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny budynek biurowo-usługowy o powierzchni 1733,11 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta. Budynek ma przygotowany projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

838 999 zł156 m² 5 374,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

stan deweloperski/okazja/bliźniak/6 pokoi/ogród/pompa ciepła/blisko granicy Wrocławia/okolica Lutyni Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

478 800 zł27 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży lokal usługowy o pow- 26,60 m2, wysokość 318 cm. składający się z 2 pomieszczeń i łazienki oraz niewielkim tarasem. Do nieruchomości przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 225 000 zł133 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

255 000 zł48 m² 5 315,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością przedstawia Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem, usytuowanego na parterze urokliwej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Poprzeczna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł58 m² 10 955,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Powierzchnia użytkowa mieszkania wraz z pomieszczeniem przynależnym wynosi 58,42 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku na Sołtysowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 124 712 zł52 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,07m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 565 000 zł190 m² 8 236,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Polecam dom jednorodzinny ( środkowy segment) położony przy cichej ulicy na kameralnym osiedlu Wojszyce. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 190 mkw., całkowitej 270 mkw. Dom zapewni komfort 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

690 000 zł85 m² 8 101,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament, umeblowany, z pełnym wyposażeniem w cenie! Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie, w nowoczesnym apartamentowcu na Piekarach B w Legnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł100 m² 5 515 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 99,7m2, położone na parterze w centrum Świdnicy. Lokal składa się z : - salonu - kuchni z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

324 995 zł23 m² 14 374 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakrzów- okulickiego | Kawalerka!| Polecam na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Zakrzowie przy ul. Okulickiego! Mieszkanie umeblowane, szafy, komody, pralka, lodówka( nowa), kuchenka mikrofalowa( nowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł123 m² 7 479,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wspaniale mieszkanie dla wymagającego klienta. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 123 m w miejscowości Mędłów, tuż pod Wrocławiem. Mieszkanie charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

26,55 zł/m²113 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław, dzielnica Fabryczna, osiedle Jerzmanowo, ul. Jerzmanowska Lokal biurowy stanowiący piętro wolnostojącego budynku. Składa się z pięciu pomieszczeń o powierzchniach: 29 m2, 26 m2, 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł46 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prestiżowa lokalizacja W centrum wrocławia 10 minut spacerem do rynku sąsiedztwo restauracji, terenów zielonych I zabytków wrocławia dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.