dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

441 826 zł57 m² 7 751,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ławickie Wzgórze II Twój Nowy Dom 10 min od centrum Kłodzka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w inwestycji Ławickie Wzgórze II,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł44 m² 13 122,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kompleksowym remoncie, w którym zadbano o wszystkie detale. Wymieniono instalacje elektryczne i hydrauliczne, ściany zostały wykończone gładzią, a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 900 zł63 m² 12 717 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ciche, kameralne, zamknięte osiedle! Polecam na sprzedaż ciche, jasne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,9 m2, usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł33 m² 64,22 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,7 m , położone na parterze niskiego bloku w zielonej i spokojnej części Popowic przy ul. Jeleniej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

140 zł/m²167 m² 23 366 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia Lokal na parterze prestiżowego budynku wielorodzinnego. Idealny na kawiarnię, bistro czy elegancką restaurację. Lokal znajduje się w środkowej części wyspy mieszczańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

309 000 zł73 m² 4 231,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze, o pow. 48 m2 + piwnica oraz duży strych do adaptacji z bezpośrednim wejściem po schodach z mieszkania o pow. 25,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł41 m² 12 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok/parter/balkon/piwnica/hit/winda/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Pierwoszów,dolnośląskie

239 999 zł1 570 m² 152,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1570m z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego dwulokalowego. Możliwość wystąpienia o zamienne pozwolenie na budowe Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karpnicka

Wrocław,dolnośląskie

940 000 zł74 m² 12 634,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu - Stabłowicach. Zachwyć się możliwościami, jakie oferuje to wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 74,4m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł48 m² 12 998,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w 5 minutach od Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu! Cena: 619 000 pln Lokalizacja: wrocław, ul. Kamienna 15 Powierzchnia: 48 m Piętro: 5/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł40 m² 72,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania na ulicy Walońskiej w Budynku Angel Wings. Najemca nie płaci prowizji! Zapraszamy do wynajęcia tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 40 m2, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

705 542 zł48 m² 14 692,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

879 000 zł117 m² 7 512,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów na 3 etapie kameralnej, rodzinnej inwestycji w Kiełczówku oferta dotyczy skrajnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu Olimpia Port! Sam zaaranżuj swoją przestrzeń! Mieszkanie z widokiem na las! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piechowice

Piechowice,dolnośląskie

2 690 000 zł389 m² 6 915,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 694 m²

Agroturystyka dla ceniących piękno przyrody i spokój Oferuję do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość- niemal 100 letni dom z duszą znajdujący się w Piechowicach w uroczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 200 000 zł85 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży piekny dwupoziomowy apartament z garażem blisko wyciągu narciarskeigo. Lokal mieści się na drugiej i trzeciej kondygnacji kilkuletniego budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 500 000 zł62 m² 24 193,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Oferta dla konesera Na sprzedaż perełka - dom z drewna z 1936 roku Zaprojektowany przez znanego architekta Hanza Poelziga ( zaprojektował między innymi Pawilon Czterech Kopuł we Wrocławiu ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 827,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szklarska poręba apartament Oferuję Państwu do zakupu lokal mieszkalny położony w Szklarskiej Porębie w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim dostępem do górskich szlaków pieszych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 614 200 zł1 153 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży atakcyją działkę budowlną w ścisłym centrum miasta. Działka o regularmym kształcie kwadratu , zadbana z dostępem do drogi asfaltowej. Na terenie posesji kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

6 500 000 zł4 702 m² 1 382,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości Gold House oferują na sprzedaż działkę budowlaną w Karpaczu - idealną pod inwestycje! Masz świetną okazję zainwestować w atrakcyjną nieruchomość składającą sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 948 800 zł4 872 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana położona w Karpaczu w poblizu wyciągu narciarskiego Karpatka. Teren z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej , zajmujący zbocze pagórka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

478 800 zł27 m² 18 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do sprzedaży lokal usługowy o pow- 26,60 m2, wysokość 318 cm. składający się z 2 pomieszczeń i łazienki oraz niewielkim tarasem. Do nieruchomości przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Łagoszów Wielki

Łagoszów Wielki,dolnośląskie

38,46 zł/m²78 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dobra lokalizacja! Doskonałe miejsce na stworzenie przyjęcia w otoczeniu natury oraz oczka wodnego z drewnianymi zabudowaniami. Lokalizacja idealna dla osób ceniących ciszę, spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

75 600 zł4 200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam magazyn do wynajęcia o powierzchni 4200 m kw. Magazyn wysokiego składowania, posadzka przemysłowa niepylna, wysokość ok. 8 m , doki z rampą hydrauliczną bramy wjazdowe 4,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł59 m² 14 473,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni oraz komunikacji - tylko 5 min na przystanek tramwajowy Idealna lokalizacja 6 min rynek Blisko stacji pkp Możliwość obsługi w języku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł48 m² 13 381,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę stylowego-2 pokojowego mieszkania , gotowego do zamieszkania - usytuowanego w popularnej i prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

491 300 zł32 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

494 494 zł35 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently 0zł prowizji + 0 zł pcc Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grodziec Mały

Grodziec Mały,dolnośląskie

139 000 zł1 028 m² 135,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej z rozpoczętą budową we wsi Grodziec Mały w województwie dolnośląskim. Powierzchnia: 10,28ara., Kształt działki: nieregularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł31 m² 17 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta 0% prowizji. Luksusowe mieszkanie w sercu Wrocławia - idealne do życia i jako zakup inwestycyjny! Odkryj wyjątkową okazję zamieszkania lub zainwestowania w nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł31 m² 14 032,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu przestronnej kawalerki z dużym balkonem przy Uczelni wsb we Wrocławiu na 1 piętrze 4 piętrowego bloku -fabryczna, muchobór Mały w okolicy ul. Strzegomskiej i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hirszfelda

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł56 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Na sprzedaż p rzestronne, w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł52 m² 10 096,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Istnieje opcja 2 mikrokawalerek. Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 51,77 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 1960 r. na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł65 m² 11 676,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.8 m2 na 4 piętrze w budynku z 1998r. znajdujące się na pl. Grunwaldzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buska

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł40 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2 na 2 piętrze 4 piętrowego budynku na Grabiszynie , w okolicy ulicy Wróbla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł40 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,93 m2 z dużym ogródkiem na wysokim parterze 2 piętrowego budynku z windą 2018r na Maślicach przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Istnieje opcja 4 oddzielnych pokoi. Na sprzedaż bardzo ładne , w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 2 piętrze 11 piętrowego bloku z windą z 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jawor,dolnośląskie

99 000 zł38 m² 2 578,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja, ale posiadamy inne lokale W tej inwestycji. Własny lokal za 750,89 zł/ms? To możliwe z mini kredytem! Ten w pełni urządzony lokal z oddzielną kuchnią umożliwi Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

617 160 zł28 m² 22 224 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.