dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

425 000 zł76 m² 5 614,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w kamienicy , położone na 1. piętrze, o powierzchni 75,70 m . Nieruchomość oferuje wyjątkowy komfort , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hłaski

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł80 m² 10 972,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy na sprzedaż jasne i słoneczne 3-pkojowe mieszkanie o powierzchni 80,20 m , usytuowane w cichej i spokojnej okolicy na Muchoborze Wielkim. Zamieszkaj w wymarzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

450 000 zł3 300 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w Długopolu Górnym, składająca się z działki oraz domku z dostępem do prądu. Ta oferta to prawdziwa okazja! Działka, choć wymaga wykoszenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 345 500 zł108 m² 12 490,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Serdecznie polecam na sprzedaż 4pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 107,72m2. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze w pięciopiętrowej, odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 275 000 zł65 m² 19 615,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji apartament premium Z przepięknym widokiem na promenadach wrocławskich Do wynajęcia 3- pokojowy luksusowy apartament premium w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł64 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bez pośredników, zakup od właściciela. Mieszkanie na promenadach wrocławskich Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie usytuowane na promenadach wrocławskich (2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Oleśnica,dolnośląskie

429 000 zł50 m² 8 545,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

**** Tylko w Home Brand! **** Rozkładowe, dwu pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. ponad 50m2! Położone na drugim piętrze zadbanego i ocieplonego budynku przy ul. Lotniczej z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

2 600 zł90 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje do wynajmu nowoczesne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie, w pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

686 531 zł38 m² 18 114,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Justin Center 38m2 Loft Apartament - studio! top! Okazja / kawalerka / ul. Krawiecka / inwestycja Sprzedam bezpośrednio apartament położony w prestiżowym budynku Just in Center przy ulicy Krawieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ligota Wielka

Ligota Wielka,dolnośląskie

74 745 zł1 359 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1359 m oraz 80 m udziału w drodze dojazdowej, położona w malowniczej Ligocie Wielkiej. To wyjątkowe miejsce otoczone jest polami, lasami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siostrzana

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł30 m² 16 762 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zapraszam na prezentację. Prowizja 0% Idealna na start lub dająca możliwość maksymalnego zwrotu z najmu, mieszkanie: 2 pokojowe mieszkanie 29,77 m2 salon z kuchnią sypialnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Oferta bezpośrednia! Bez prowizji! Cena do negocjacji Sprzedam mieszkanie na start lub pod wynajem. Metraż: 38m2 Lokalizacja: wrocław Krzyki, ul. Hubska, teren niezalewowy Umiejscowienie: blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Jelenia Góra,dolnośląskie

265 000 zł27 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę usytuowaną na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w Cieplicach Śląskich - Zdrój - niedaleko Parku Zdrojowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 950 zł19 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowość.Prezentujemy ofertę wynajmu mikroapartamentu usytuowanego w budynku w ramach kompleksu Port Popowice przy ulicy Białowieskiej we Wrocławiu. Bardzo dobra lokalizacja. Oferta bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kresowa

Wałbrzych,dolnośląskie

49 000 zł34 m² 1 432,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych ul. Kresowej 7/4 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchnia. WC wspólne znajdujące się na półpiętrze. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł63 m² 5 046,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Legnicy, dzielnica: przedmieście Głogowskie. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się na Przedmieściu Głogowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wysoka,dolnośląskie

999 000 zł77 m² 12 984,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży świetne mieszkanie w kameralnym budynku w Wysokiej przy ul. Motylkowej (na granicy Ołtaszyna). Komfortowe mieszkanie, zaciszny ogródek, częściowo zadaszony taras pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

80 zł/m²68 m² 5 449 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

68m2 | Nowy Lokal z witryną | główna droga!. Polecam na wynajem lokal o powierzchni 68m2 w Wilczycach. Idealny pod gastronomie, usługi medyczne, biuro itp. Na tym etapie jest jeszcze wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł54 m² 51,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55,30 m , znajdujące się przy ul. Krzyckiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest funkcjonalnie zaprojektowane, z osobnymi pokojami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł61 m² 12 854,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Dwustronne mieszkanie na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Legnica,dolnośląskie

650 000 zł90 m² 7 235,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wyjątkowe i stylowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,83 m2. Nieruchomość położona jest na II piętrze apartamentowca przy ul. Powstańców Śląskich w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Krzyki, ul. Krzycka Polecam do wynajęcia słoneczną kawalerkę (34m2) usytuowaną w budynku z windą z 2012r. Lokal składa się z: 1 pokoju wraz z aneksem kuchennym, łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł138 m² 9 037,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * cicha, spokojna okolica obfitujaca w tereny spacerowe * funkcjonalne, zapewniajace komfort rozkłady domów Przekazanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom z fenomenalnym ogrodem zlokalizowany w Kamieńcu Wrocławskim. Dom został wybudowany w 2005 roku na dużej, 12-arowej działce. Położony jest w wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Jasienicy

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł31 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie z Antresolą , osobna kuchnia i balkon Teren ogrodzony Z mieszkania wprost wyjście do parku. Bardzo dobra lokalizacja ,spokojna okolica, wśród domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strachocińska

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: strachocin Ilość pokoi: 2 Balkon Metraż: 45 m Piętro 1/3 opis nieruchomości: przytulne dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze z osobną kuchnią i balkonem. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kwiska I rozkładowe 3 pokojowe I oddzielna kuchnia I świetne pod inwestycje lub rodziny Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na Gądowie. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł23 m² 16 327 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty tel. * oferta wstrzymana, mieszkanie w trakcie remontu * Kawalerka o powierzchni 22,6 m2 znajdująca się na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku z windą. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

539 990 zł48 m² 11 356,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lutynia | 2pok | Nowe osiedle!.|. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, świeżo wykończonego 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na nowopowstałym osiedlu przy zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

764 000 zł64 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

R e Z E R W A C J A do 6.12.2024 NA SPRZEDAŻ: 3 pokojowe dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią oraz loggią. Lokalizacja: ul. Wrocław, grabiszyńska / Plac Legionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

552 427 zł42 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently 0zł prowizji + 0 zł pcc Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Międzybórz,dolnośląskie

199 000 zł47 m² 4 215,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,21 metra przy ul. Wrocławskiej w Międzyborzu usytułowane na pierwszym piętrze kamienicy. Doskonała lokalizacja pod katem wynajmu lub jak lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Głogów,dolnośląskie

290 000 zł55 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Osiedlu Piastów Śląskich. Przestronne mieszkanie z balkonem, położone na parterze. Metraż 55,10 m2 na który składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m 2 , usytuowane na 1 piętrze kamienicy w Świdnicy. Mieszkanie tuż po generalnym remoncie! nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pochyła

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł40 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż ustawne 2-pokowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Idealne mieszkanie dla singla, pary lub inwestycje. Mieszkanie składa się z: *salon *oddzielna jasna kuchnia *łazienka8 *przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 398 000 zł254 m² 5 503,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł73 m² 49,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wrocław l Mieszkanie obok Rynku Psiego Pola Bolesława Krzywoustego 293 Doskonałe miejsce na życia Oferta na wyłączność. Najemca nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia pokrywa Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Legnica,dolnośląskie

590 000 zł77 m² 7 622,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania 3 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,4 m2 położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

774 000 zł137 m² 5 660,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż: budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Dobrzykowice Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, usytuowany.