dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł68 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Idealne, rozkładowe, klasyczne, dwustronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 mieszczące się na trzecim piętrze w niskim i nowym bloku z 2015 roku z windą. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Migdałowa

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł50 m² 13 535,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.5m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2005 roku. Mieszkanie rozkładowe, idealne dla pary lub rodziny z małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

8 000 zł70 m² 114 zł/m²

 

Piętro:28/51

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent Prowadzący: specjalista ds. wynajmu Tel: [english version below] *pierwszy najem* ***klucze W biurze*** Apartament o powierzchni 70m2 mieści się na 28 piętrze w prestiżowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł54 m² 11 011 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Głównej na wrocławskich Stabłowicach. Osiedle zlokalizowane jest w otoczeniu stawów oraz w bliskim sąsiedztwie parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł42 m² 14 915,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,50 mkw, na 8 piętrze w bloku z 1980 przy ul. Krynickiej we Wrocławiu. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł64 m² 11 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Gotowe do Odbioru teraz niższa cena! 685 320 zł Dwustronne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł58 m² 13 539 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu słonecznego, 3 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie położonego na ul. Komorowskiej w skład którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł38 m² 21 059,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Murarska

Legnica,dolnośląskie

55 zł/m²168 m² 9 240 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokale użytkowe znajdujące się w wyremontowanym budynku przy ulicy Murarskiej w centrum Legnicy. Budynek jest po kapitalnym remoncie, lokale w wysokim standardzie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 000 zł5 310 m² 564,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 5310 m2 z obowiązującym mpzp obejmującym szeroki zakres możliwości zagospodarowania terenu, m. in. działalność produkcyjną, składy i magazyny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł74 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72.49m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym bloku z 2011 roku z windą. Media miejskie, opłaty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Wrocław,dolnośląskie

890 050 zł69 m² 12 865,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu 3-4 pokojowe mieszkanie idealne dla każdego o powierzchni 69,18m2 z balkonem z widokiem na zieleń. Mieszkanie jest zlokalizowane przy ul. Czartoryskiego (deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł16 m² 23 237 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Na sprzedaż przytulna mikrokawalerka ( lokal użytkowy) znajdująca się w zielonej, spokojnej okolicy, przy ul. Legnickiej. Układ pomieszczeń: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

716 000 zł49 m² 14 496,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

| oferta na wyłączność | Prezentujemy Państwu dwupokojowe , niezwykle przytulne klimatyczne dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią, co najistotniejsze lokal przeszedł gruntowny remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Uniwersytecka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł41 m² 14 610 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie typu studio, o powierzchni 41m2, w samym centrum miasta, przy ul. Uniwersyteckiej. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości : Cicha uliczka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł52 m² 58 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. (english version below) *mieszkanie dostępne od 01.01.2025* Serdecznie polecam luksusowy apartament 2-pokojowy w centrum Wrocławia! Apartament o powierzchni 52m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł71 m² 15 530 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun Oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja usytuowana na Południu Wrocławia w dzielnicy Krzyki. Szybki dojazd do Centrum Miasta - ok. 15min. Bardzo blisko do aow i A4 Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Kobierzyce,dolnośląskie

879 000 zł84 m² 10 464 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekunka oferty tel. Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie w Kobierzycach. Po kapitalnym remoncie, niezamieszkałe. Otoczenie nieruchomości: - cicha i spokojna okolica - blisko sklepy - świetny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

618 997 zł50 m² 12 404,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lux - Oltaszyn 3 pokoje /46m2/garazx2!top Dostępna do mieszkania działka rod Partynice o powierzchni 400 m2, cena do ustalenia. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,05 m 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 150 zł54 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ładne słoneczne mieszkanie po remoncie na Piaskowej Górze 3 pokoje otwarta kuchnia w zabudowie łazienka z wc przedpokój balkon do nieruchomości przynależy piwnica. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel.: Polecam na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Świstackiego. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się blisko centrum, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Birmańska

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł42 m² 10 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu na Brochowie Mieszkanie składa się z: - salonu, - nyży, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Siechnice,dolnośląskie

770 000 zł95 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość gotowa do zamieszkania z umeblowaniem i pełnym wyposażeniem w cenie. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, na nowym osiedlu green park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Gaworzyce,dolnośląskie

939 000 zł123 m² 7 621,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Free home biuro nieruchomości Głogów prezentuje wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie elegancję, nowoczesność i energooszczędność. Dom wybudowany w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ogrodowa

Kiełczów,dolnośląskie

790 000 zł105 m² 7 513,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż skrajny segment położony w Kiełczowie przy ulicy Ogrodowej w kameralnym szeregu położonym w drugiej linii zabudowy na końcu ślepej uliczki. W okolicy tylko niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł56 m² 11 337,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł59 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mam na wynajem przestronny lokal mieszkalny, w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej powiązanej z branżą np. beauty. Usytuowany na wysokim parterze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

965 000 zł105 m² 9 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:424 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

370 000 zł28 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szukasz nieruchomości o dużym potencjale inwestycyjnym? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie położone w sercu Wrocławia, w bliskim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego, to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł31 m² 17 609 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Doradca klienta: tel. Kawalerka z balkonem, mieszkanie do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty nieruchomości z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

375 000 zł40 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Jeleniej Góry przy ul. Plac Ratuszowy 1 / Długa 1, wejście bezpośrednim z placu Ratuszowego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

656 700 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne dla 3 osobowej rodziny lub na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej, mieszkanie nr B-0-1 na parterze w kameralnej, 3 - kondygnacyjnej zabudowie, na osiedlu wyposażonym bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

2 500 zł135 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia parterową murowaną halę, położoną na obrzeżach centrum miasta Świebodzice. Nieruchomość z placem manewrowym i miejscami postojowymi. Teren ogrodzony. Cena czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

665 978 zł49 m² 13 720,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ekspert Ds. Nieruchomości Telefon: email: mieszkanie od dewelopera, bez Prowizji i bez podatku 2% pcc Dlaczego warto współpracować ze mną? Bez prowizji dla kupujących: moje usługi są całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ogrodowa

Kiełczów,dolnośląskie

750 000 zł105 m² 7 133,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Na sprzedaż segmenty środkowe położone w Kiełczowie przy ulicy Ogrodowej w kameralnym szeregu położonym w drugiej linii zabudowy na końcu ślepej uliczki. W okolicy tylko niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 579 000 zł111 m² 14 225,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczowa

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł72 m² 9 693,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż - Inwestycja Green City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł48 m² 14 020,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam prawdziwą okazję. 2-pokojowe mieszkanie , wyposażone z dużym balkonem. A to wszystko na zielonym osiedlu z 2012r z pełną infrastrukturą wokół. Zadzwoń i umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

979 999 zł3 360 m² 291,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wilszyn działka budowlana media pełne Polecamy na sprzedaż działkę w super lokalizacji Wilkszyn Pełne media Zapraszam na prezentację Biuro Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł26 m² 13 547 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Przestronna kawalerka w trakcie najmu o powierzchni 26,5 m2, położona na 6 piętrze, w dziesięciopiętrowym bloku na Psim Polu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł52 m² 9 976,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Korona 2 pok rozkład/parking za szlabanem/jasne Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Korony przy ul. B. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4, w budynku.