dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Most Uniwersytecki

Wrocław,dolnośląskie

889 900 zł45 m² 19 753,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Kurkowej we Wrocławiu! Ми говоримо Українською / we also speak english, feel free to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

507 051 zł32 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł38 m² 12 467,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Toplokalizacja Obniżona cena! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł42 m² 31,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kasztelańskiej na Podzamczu. Doskonała lokalizacja, blisko bazar, nieopodal znajduję się szkoła, przychodnia zdrowia i sklepy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

539 999 zł37 m² 14 042,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne 2 pok przy!legnickiej/10 minut do Rynku! Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

12 800 000 zł98 100 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka pod logistykę, produkcję, przy A4. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się w obrębie Strzelno, gmina Pieńsk. Zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż na Krzykach, blisko Parku Skowroniego! Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Oława

Oława,dolnośląskie

28 000 zł1 050 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa z placem manewrowym oraz miejscami parkingowymi (duży plac manewrowy, ochrona 24h, opłaty 0 zł) Polecamy do wynajęcia obiekt magazynowy na terenie przemysłowym graniczącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3pok./49mkw/ rozkładowe/2 balkony/KSIĘŻE MAŁE/2009 Mieszkanie jest bardzo jasne, dwustronne i posiada dwa balkony (jeden przy sypialni, drugi przy salonie). Mieszkanie znajduje się na Księżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

55 000 zł12 m² 4 602,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż: miejsce postojowe wraz z komórką lokatorską o powierzchni 2,10 m2 w garażu podziemnym przy ul. Przejazdowej 15, 17. Brama wjazdowa otwierana na pilota. Chcesz wiedzieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

584 998 zł60 m² 9 749,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Siechnice/premium/centrum/miejsce parkingowe/balkon/piwnica/3pok. Gotowiec inwestycyjny! Możliwość przejęcia umowy najmu - 3200 zł / miesiąc! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Wrocław,dolnośląskie

488 998 zł47 m² 10 316,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

toplokalizacja/krzyki/borek/mielecka/3pok./rozkład Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2, mieszczące się na 4-tym piętrze 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum, 67m2, 699 tyś, 2 pok. Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Wrocław,dolnośląskie

526 500 zł36 m² 14 464,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kozanów/2pok./Modra/balkon/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krępice

Krępice,dolnośląskie

838 999 zł156 m² 5 374,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

6 pokoi/ogród/okazja/krępice/blisko granicy Wrocławia/bliźniak/stan deweloperski/pompa ciepła/okolica Lutyni Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 990 zł54 m² 13 602,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Krzyki/wielka/premium/komandorska/ue/3pok./rozkład/piwnica Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU. Idealne pod inwestycję- na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Konopnickiej

Bogunów,dolnośląskie

389 000 zł1 430 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gmina żórawina Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Bogunów, gmina Żórawina o pow. 1430 m2. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Konopnickiej. Działka w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

498 075 zł1 145 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobrzykowice - wrocław - działka budowlana 1145 M2 - media doskonała lokalizacja wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

650 634 zł69 m² 9 487 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 68,56 m2 z wystawą trójstronna, dobrze doświetlone i przestronne. Zadzwoń i zarezerwuj. Ta nieruchomość nie będzie długo czekała na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 172 511 zł90 m² 13 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam na sprzedaż 5 pokojowy dom na malowniczym osiedlu przy ul. Konduktorskiej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie 13 minut od Centrum! nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

838 999 zł156 m² 5 374,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

blisko granicy Wrocławia/okolica Lutyni/okazja/bliźniak/stan deweloperski/6 pokoi/ogród/pompa ciepła Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 884 zł73 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

110 zł/m²85 m² 9 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

591 617 zł39 m² 15 346,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy lokal inwestycyjny. Wykończony, umeblowany. Wystarczy kupić i zarabiać! Mieszkanie znajduje się w południowej części Wrocławia, kilka minut samochodem od autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

889 999 zł66 m² 13 484,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

4pok./Dla rodziny/Krzyki/Gaj/Orzechowa/Premium/balkon/piwnica Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł35 m² 14 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia! świeżo po remoncie! Dostępne od zaraz. Mamy przyjemność przedstawić Państwu kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na zielonym Kozanowie przy ul. Dokerskiej 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

348 999 zł68 m² 5 170,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Obniżona cena!/inwestycyjne/leśnica/top/centrum!tanio/wolska/4pok. Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Boguszyce

Boguszyce,dolnośląskie

449 800 zł46 m² 9 778,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Boguszyce/2pok./2024/parking/lux/balkon/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż wykończone, nowy i gotowe do zamieszkania od zaraz mieszkanie w Boguszycach, 1,5 km od Oleśnicy z 2024 r!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

524 000 zł35 m² 14 802,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Okazja! /toplokalizacja! Grabiszyńska Top/3-pok/36,1m2! Centrum Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Główna

Smolec,dolnośląskie

5 500 zł98 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu domu o powierzchni 97,56 m2, położonego w Pietrzykowicach, przy granicy ze Smolcem, zaledwie 5,5 km od Wrocławia. Na działce o powierzchni 700 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Inwestycja, lokal z umową najmu. Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

517 990 zł45 m² 11 409,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Premium/gotowiec inwestycyjny/staropolska/2pok./Psie Pole/taras/piwnica Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

417 500 zł25 m² 16 437 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/centrum/piwnica/spiżowa/grabiszyńska/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament z wydzielonym aneksem sypialnianym mieszczący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

784 998 zł61 m² 12 785 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

obniżona cena!/top!/strzegomska/4pok./Premium/Po remoncie/balkon/piwnica Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

578 990 zł49 m² 11 720,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

toplokalizacja ul. Sztabowa 3-pok Borek Krzyki - 49m2 Piwnica! Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

632 998 zł38 m² 16 441,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kopycińskiego/krzyki/jagodno/okazja /2pok./premium!/balkon/top/ garaż w cenie! Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

219 000 zł38 m² 5 840 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupokojową nieruchomość zlokalizowaną na 2 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie o powierzchni 37,50 m2 składa się z: -salonu z balkonem -pokoju -korytarza z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

674 999 zł77 m² 8 720,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Wszystko w cenie!/parkingx2/smolec/okazja!/balkon/komórka/4pok./parking Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Koniecpolskiego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł11 396 m² 51,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunt na sprzedaż Lokalizacja: działka znajduje we Wrocławiu, przy Alei Prezydenta Kaczorowskiego w dzielnicy Jerzmanowo. Lokalizacja ta oferuje spokój i bliskość natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij