dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Psary

Psary,dolnośląskie

4 450 000 zł320 m² 13 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 100 m²

Rezydencja Z pięknym ogrodem I stawem. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego domu z 2008 roku. Położony w gminie Wisznia Mała, w miejscowości Psary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 599 000 zł190 m² 8 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł36 m² 14 674,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top! Spiżowa! 2m/centrum/klima/grabiszyńska Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją o łącznej powierzchni 36 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

516 682 zł45 m² 11 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na obrzeżach Wrocławia, w spokojnej okolicy i komfortowym do życia osiedlu? Zadzwoń, napisz, to oferta dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł49 m² 13 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, przy ul. Nowowiejskiej na Śródmieściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 49,02 mkw., znajduje się na 2 piętrze budynku wybudowanego w latach '50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł110 m² 9 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Uwaga Nowa Oferta! wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą do kapitalnego remontu. Typowa kostka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

52 zł/m²1 000 m² 52 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Głogów,dolnośląskie

438 900 zł55 m² 7 910,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

** Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Kossaka 55,48 m pełne komfortu i elegancji** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowoczesnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Borówkowa

Księginice,dolnośląskie

2 500 000 zł350 m² 7 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Ksieginice, gmina Kobierzyce. Nowoczesny dom w trakcie budowy na sprzedaż. Pięknie zaprojektowany, z wewnętrznym patio i basenem. Parterowy, z poddaszem użytkowym, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

664 996 zł51 m² 13 039,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Stabowice 3 pok/ lux/top/51m2!top! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,21 m2, zlokalizowane na Słoneczych Stabłowicach przy ul. Arbuzowej. m2 Najważniejsze informacje: - lokalizacja dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

700 673 zł48 m² 14 591,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ważne: brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Są również dostępne inne mieszkania na tej inwestycji: metraż od 47.90 - 82.07 w cenie od 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł34 m² 52,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ładna kawalerka na Psim Polu/lokal gotowy na najem Na wynajem ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku Biznesu. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 700 zł55 m² 30,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność! Szukasz mieszkania w fajnej, spokojnej okolicy Nowego Miasta? Mam dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę mieszkania na wysokim parterze budynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

1 315 000 zł230 m² 5 717,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Rezerwacja! oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością przedstawia Państwu komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 230 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 129,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez pcc, bezpośrednio od dewelopera! Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji położonej na Maślicach w okolicy ul. Królewieckiej z balkonem oraz tarasem, zapewniającymi znakomity widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 250 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 33 m2 na Białym kamieniu. Mieszkanie przestronne, składa się z dużego pokoju, przestrzennej widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł25 m² 16 746,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ładna kawalerka/spiżowa/centrum/grabiszyńska Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe/kawalerka o łącznej powierzchni 25 m kw przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

523 000 zł40 m² 12 987,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Opolskiej. To doskonała oferta dla osób szukających gotowej nieruchomości do zamieszkania! Nieruchomość o powierzchni 40,27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wilcza,dolnośląskie

687 900 zł96 m² 7 189,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny w malowniczej miejscowości Wilcza, położonej w pięknej Kotlinie Kłodzkiej. Możliwość powiększenia działki o dodatkowe 16 arów. Parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piastowska

Bielawa,dolnośląskie

290 000 zł735 m² 394,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż poprzemysłowa hala: - powierzchnia 735 m2 na 1 piętrze - Centrum Bielawy, ul. Piastowska 18. - 3 niezależne wejścia - Wysokie stropy i liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł74 m² 12 099,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wygodne, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie we Wrocławiu. Mieszkanie znajduję się przy ulicy Świstackiego. Dogodna komunikacja z całym miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²274 m² 15 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta najmu przestrzeni biurowej przy ul. Słonimskiego w budynku zita! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę wynajmu przestronnej powierzchni biurowej, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Polecam do wynajęcia luksusową kawalerkę, w centrum miasta, 5 min do Rynku, po kapitalnym remoncie, kompletnie wyposażoną, wysoki standard, wszystko nowe. Do wynajęcia od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 996 zł38 m² 12 499,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Obniżona cena! Premium Toplokalizacja Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

484 054 zł35 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkanie W 1 etapie oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni prawie 34,6m2 z kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł38 m² 14 957,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Idealne, jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitałowa na przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

473 005 zł36 m² 13 253,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania w spokojnej części Wrocławia. Mieszkanie posiada loggie! Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Brak podatku pcc Klucze do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Wilkszyn,dolnośląskie

1 050 000 zł137 m² 7 681,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż 5 - pokojowa połowa bliźniaka, położona w miejscowości Wilkszyn z garażem oraz przynależnym ogrodem w cenie 1050 000 zł. Bezpośrednio od dewelopera, bez pcc! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

831 000 zł45 m² 18 598,90 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,68m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Iwno

Iwno,dolnośląskie

662 000 zł22 800 m² 29,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2,2814 ha czyli 22 814 m2, pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub szeregową. Działka zadrzewiona, z możliwością zabudowy osiedlem 15-25 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł55 m² 16 046,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w bardzo prestiżowej okolicy na Kępie Mieszczańskiej, przy ul. Mieszczańskiej 26,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

295 000 zł91 m² 3 241,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 90,96 m2, położone na I piętrze w kamienicy zlokalizowanej w atrakcyjnej lokalizacji! Okolice ul. Mickiewicza. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwuosobowy duży pokój Blisko Centrum Dostępny od 02.09.2024r.- pokój dwuosobowy w mieszkaniu 3-pokojowym. Pozostałe pokoje to drugi duży pokój dwuosobowy i mniejszy pokój jednoosobowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

367 684 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Błękitna

Ślęza,dolnośląskie

3 596 450 zł6 539 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

English below Mam przyjemność zaprezentowania Państwu atrakcyjnej nieruchomości o pow. 6 507 m2 (0,65 ha) położonej w miejscowości Ślęza przy Bielanach Wrocławskich (gmina Kobierzyce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stanisławowska

Legnica,dolnośląskie

603 000 zł74 m² 8 188,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe położone w okolicach ulicy Stanisławowskiej, z dodatkową powierzchnią komórki gospodarczej, po kapitalnym remoncie z wykorzystaniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł63 m² 15 273 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 11,9 m, niecałe 3 km od Rynku. Do własnej aranżacji. Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł45 m² 18 909,90 zł/m²

 

Piętro:11/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,95m2 z loggią o pow. 4,19m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

777 000 zł74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycyjną mieszkania w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji - boczna ul. Pomorskiej. Mieszkanie wymaga remontu i daje możliwość podziału na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje w samym centrum Wrocławia Opiekun oferty: patrycja Kaczmarek tel: otoczenie nieruchomości: powstająca inwestycja doskonale wpisuje się w okoliczną architekturę. Bardzo bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

522 381 zł59 m² 8 855,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, gotowe do wykończenia mieszkanie w spokojnym otoczeniu! Zakup zwolniony z opłaty 2% podatku pcc! lokalizacja Mieszkanie znajduje się tuż za zachodnią granicą Wrocławia,.