dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

956 226 zł54,91 m² 17 414,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne Apartamenty z Widokiem na Góry - Zobacz Film Cena zawiera podatek vat Zobacz Film Szukasz nietuzinkowego, luksusowego , pięknego Apartamentu z widokiem na pasmo Karkonoszy ?.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 315 m²

Nieruchomość dzięki powierzchni i lokalizacji ma ogromny potencjał inwestycyjny. Świetnie sprawdzi się pod względem prowadzenia biznesu jak i dla rodziny, która marzy o wielkim domie.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł404 m² 3 834,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Północ Jelenia Góra ma niebywałą przyjemność zaprosić Państwa do obejrzenia domu w Podgórkach w Krainie Wygasłych Wulkanów. Kapitalnie położony dom z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 000 zł56 m² 12 607,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie na wrocławskich Krzykach w sąsiedztwie Parku Klecińskiego i Parku Południowego! 0% prowizji i możliwe rabaty dla Kupującego! Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł390 m² 2 561,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 366 m²

Na sprzedaży poniemiecki dom z 1912r. na działce o pow. 2366mkw oraz stodoła i ziemia rolna o łącznej pow. 0,93ha. To wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 300 zł150 m² 35,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Do wynajęcia piękny komfortowy dom wolnostojący, rok budowy 2008 minimum 3 miesięcy. na dole hol, łazienka, pokój , Kuchnia i duży salon. 1. piętro 3 x Sypialnia i Łazienka plus.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł45,67 m² 5 671,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wałbrzycha - z możliwością powiększenia i z ogródkiem rod! Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł42,90 m² 3 939,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: prezentujemy na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie w Boguszowie-Gorcach przy ul. Sienkiewicza. Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

254 380 zł64,40 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy biały kamień. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,4m2 i całkowitej 68,18m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł156 m² 9 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Polecam Państwu na sprzedaż. wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Domasław - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony na zacisznym osiedlu. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowy apartament 2-pokojowy z ogródkiem i strefą spa w Żernikach Wrocławskich przy ul. Parkowej. Rezydencja w kameralnej inwestycji z prywatną strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy położony w dynamicznie rozwijającej się części Żerniki Wrocławskie, w bezpośrednim sąsiedztwie Wrocławia. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł360 m² 8 330,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

CO sprzedajemy? Energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 210 m2 z garażem o powierzchni 150 m2 z działką niemalże 16 ar na podwrocławskim Suchym Dworze. Do Ołtaszyna jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 000 zł221 m² 5 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący o powierzchni 221 m2, położony na działce o powierzchni 1004 m2. Funkcjonalny dom z trzema niezależnymi wejściami - idealny pod biznes, wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł180 m² 6 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

CO sprzedajemy? Parterowy dom jednorodzinny z 2009 roku o funkcjonalnym układzie, z garażem w bryle budynku, położony na zagospodarowanej działce w Nadolicach Wielkich (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne trzypokojowe mieszkanie na ósmym piętrze w nowopowstającym ośmiopiętrowym apartamantowym budyku w dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Bez prowizji od klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupokojowy wykończony apartament w nieskiej zabudowie aparatmantowej na wrocławskich Wojszycach. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego niskiego bloku z 2001 r. z balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł116,50 m² 7 381,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 627 m²

CO sprzedajemy? Wolnostojący dom parterowy o powierzchni 92 m2 + duży garaż w bryle budynku (24,5 m2) oraz zabudowany taras / kuchnia letnia (14,3 m2), położony na zagospodarowanej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,50 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Milicza o łącznej powierzchni 38,5 m2. W skład mieszkania wchodzą: - pokój 1 - pokój 2 - osobna kuchnia - łazienka z prysznicem - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje - 60 m2 - 2 balkony - Muchobór Wielki (obok Factory) - miejsce parkingowe Na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na spokojnym osiedlu Muchobór Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,46 m² 6 599,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w sercu kompleksu pałacowego Szukasz miejsca z duszą, gdzie historia spotyka się z codziennym komfortem? Prezentujemy unikatowe mieszkanie o powierzchni 60,46.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko u Nas nie szukaj dalej:) Dowiedz się, jak komfortowo możesz mieszkać w Szklarskiej Porębie! Prezentujemy Państwu piękny 2-pokojowy apartament z ogródkiem, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja Marzeń! Apartament z Widokiem na Góry - Idealny pod Najem Krótkoterminowy! Lokalizacja: szklarska Poręba - Słońce, śnieg i Niezapomniane Widoki! Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł1 850 m² 68,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana + Własny Park, 10 min od miasta Zagórzyce, pow. wołowski, gm. Wołów - Dolny Śląsk Pod Zagórzycami rozciąga się jeden z najlepiej zachowanych kompleksów łąkowych na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nr 233/6 we wsi Jodłowice 1116 m2 Na sprzedaż wyjątkowa zielona działka budowlana. teren płaski, bez nasadzeń, gotowy do prac budowlanych. Takich miejsc jak to, na Dolnym Śląsku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,70 m , położone na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w spokojnej i zielonej części Obornik Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł58,45 m² 19 828,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy w sprzedaży komfortowy, 2 pokojowy apartament położony w samym centrym Wrocławia na prestiżowym i strzeżonym osiedlu Angel Wings. Atuty: powierzchnia 58,45m2 4. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł52,73 m² 16 480,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   Przepięknie wykończone mieszkanie dwupokojowe w Centrum Wrocławia. Zlokalizowane przy Odrze. Wnętrze wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37,64 m² 17 933,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Polecam! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się w ścisłym centrum miasta przy pl. Jana Pawła II. Idealna oferta dla inwestora! 5 minut spacerem do Rynku! Opiekun Oferty Szymon Mazur.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty:Jakub Choja   pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41,41 m, położone na wysokim parterze w zadbanym budynku po remoncie dachu, elewacji i klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł104,50 m² 8 124,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Miłoradzice, dom wolnostojący 104,5m2 m2, sprzedam 849 000 zł. Na sprzedaż komfortowe, domy parterowe, w Miłoradzicach, w stanie deweloperskim o pow. 104m2 m2, położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł104,08 m² 5 274,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Niemstów, dom wolnostojący 104,8m2 m2, sprzedam 549 000 zł. Na sprzedaż komfortowe, domy parterowe, w Niemstowie, w stanie surowym zamkniętym o pow. 104,08 m2, położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł33,98 m² 14 567,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z końca lat 60. przy al. Jana Matejki we wrocławskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż zadbane i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m w spokojnej, zielonej lokalizacji przy ul. Skowronkowej w Kiełczowie. Idealne dla rodziny! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Marzysz o domu z duszą, w którym czuć historię, ale i potencjał na nowe wspomnienia? Mam przyjemność zaprezentować duży 6-pokojowy dom jednorodzinny wolnostojący. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentuję Państwu do wynajęcia piękne 3 pokojowe mieszkanie położone w niedalekiej odległości od Parku na Brochowie przy ulicy Semaforowej 21 na Osiedlu Grafitowym. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł61,25 m² 10 759,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Są mieszkania, które od razu robią dobre wrażenie dzięki światłu, przestrzeni i funkcjonalnemu układowi. To jest jedno z nich. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.