dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 008 zł39 m² 14 117 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

lux / sołtysowice / 2 pok / balkon.!TOP! Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy. Jest to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 z aneksem kuchennym, małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Słoneczne, narożne -65 mkw, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem. W bardzo dobrej inwestycji "4 Pory Roku", na zielonym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu przy ul. Wagnera na wrocławskim Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

139 000 zł39 m² 3 558,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,06 m2, znajdujące się na 1 piętrze. W jego skład wchodzą: kuchnia Salon Sypialnia Łazienka Pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 62,41m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

674 952 zł53 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 teraz niższa cena! poprzednia cena 703 075 zł dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Lubin

Lubin,dolnośląskie

54,55 zł/m²22 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na osiedlu Polne 22 m2 Do wynajęcia niewielki lokal w centrum osiedla przy jednej z głównych ulic. Lokal do odświeżenia i własnej aranżacji. Składa się z sali głównej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł69 m² 7 185,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone w budynku w zabudowie szeregowej na Zabobrzu. Lokal o powierzchni użytkowej 67,36m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

169 000 zł1 350 m² 125,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Głogów, ul. Pszczelarska, działka budowlana o powierzchni 13,50 ar, sprzedaż, 169 000 zł Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 13,50ar, pod budowę budynku mieszkalnego, usytuowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziemowita

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokóje | 40 m2 | od zaraz | 3500 zł + 600 ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

682 000 zł45 m² 14 998,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

I oferta na wyłączność I Prezentujemy Państwu gotowe do wprowadzenia przytulne i komfortowe, dwupokojowe , a co istotne widne mieszkanie, położone na nowoczesnym i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

1 140 zł12 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

Do wynajęcia urządzony, w pełni wyposażony pokój o powierzchni ok. 12m2 z w wyremontowanym mieszkaniu przy ul. Bajana dla jednej osoby. W mieszkaniu są cztery pokoje jednoosobowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

3 185 176 zł298 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: tel. Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informację: - kamienica z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł53 m² 15 779,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na prestiżowym osiedlu Browary Wrocławskie. Dokładna lokalizacja to budynek ba1, 4 kondygnacji nadziemnej (3 piętro). Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum 2 pokoje/lux/ rozkład 43m2! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 4 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Wałbrzych,dolnośląskie

273 000 zł46 m² 5 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na parterze w kamienicy zlokalizowanej w spokojnej części Białego Kamienia - ul. Prosta Pomieszczenia: - salon - Sypialnia - garderoba - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł48 m² 15 028 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja! 3-pokojowe mieszkanie czeka na ciebie. Osobna kuchnia I balkon. Miejsce postojowe Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszkanie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł28 m² 19 769,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł50 m² 12 665,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wspaniała rodzinna okolica, pełna zieleni i ciszy, a w samym mieszkaniu 2 pokoje i osobna kuchnia - idealna opcja na start bądź do dalszego wynajmu. Mieszkanie sprzedawane jest bez mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Górnej Lokal mieszkalny położony na I piętrze w przedwojennej kamieniczce z spokojnym sąsiedztwem. Wnętrza rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litomska

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł48 m² 16 399 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście o powierzchni 47,87 m2. Nieruchomość w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania. Opiekun oferty: tel. Najważniejsze informacje: - powierzchnia: 47,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł49 m² 13 877,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 49 m (w tym loggia 3 m oraz komórka lokatorska) - Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, wiatrołap oraz loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

758 550 zł34 m² 22 297,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 przy ul. Braniborskiej w najnowszej inwestycji Vantage Development "legnicka Residence". Mieszkanie zostało oddane w 2024r. jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

24 000 zł1 120 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem biurowo-socjalnym o powierzchni 1120m2. Hala 1040m2: wysokość-8m, 2 bramy wjazdowe ,posadzka bezpyłowa, świetliki , wentylacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

376 000 zł75 m² 5 020,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe z balkonem, ulokowane na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Lubin,dolnośląskie

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie w centrum Lubina. Mieszkanie zlokalizowanie w Lubinie na ul. Paderewskiego, na II piętrze. W skład nieruchomości o powierzchni 45m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł43 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2pok/43mkw/balkon /piwnica Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1995 budynek ocieplony i odświeżony. Mieszkanie jest w pełnym rozkładzie, i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starowiejska

Miłków,dolnośląskie

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Bez pośredników! Wolnostojący dom z duszą w centrum Miłkowa (4 km od centrum Karpacza) z pięknym ogrodem, w którym króluje starodrzew. Dom posadowiony jest na działce, do której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Fiołkowa

Trzebnica,dolnośląskie

398 000 zł1 248 m² 318,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Słoneczna działka w otoczeniu zieleni oraz domów jednorodzinnych w Trzebnicy. Świetna opcja dla osoby poszukującej spokoju, jednocześnie dobrego połączenia z miastem i Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38m2. Usytuowane na ulicy Sołtysowickiej 29f na 3 piętrze - Osiedle nova Sołtysowicka developera pcg Blok wybudowany w 2019 roku w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł31 m² 15 916,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Pięknie urządzone mieszkanie z klimatyzacją/balkonem/piwnicą Prezentowane mieszkanie to perełka. Gotowe do zamieszkania od zaraz bez żadnych nadkładów. TU już nic nie musisz A wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Lokal o powierzchni 63m2 składa się z: -dużego salonu z balkonem -dwóch sypialni -kuchni -łazienki z wc -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

588 519 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Ludwika I

Lubin,dolnośląskie

2 000 000 zł9 969 m² 200,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt położony w Lubinie przy ul. Ks. Ludwika o powierzchni 9 969 m2. Forma własności: użytkowanie wieczyste Nr geodezyjny: 197/8, 197/9 mpzp: przeznaczenie usługowe Cena: 2 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 390 000 zł171 m² 8 116,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł60 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przytulny, mały Wolnostojący Dom na Wynajem Jagodno, krzyki Lokalizacja: ul. Buforowa, wrocław (jagodno, krzyki)dom położony w spokojnej, zielonej okolicy, w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Głogów,dolnośląskie

300 000 zł56 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Kopernik w Głogowie w wieżowcu. Dokładna lokalizacja; ulica Gwiaździsta. Informacja o mieszkaniu: - mieszkanie 3 pokojowe, jednostronne, z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemkowska

Legnica,dolnośląskie

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie na parterze z balkonem, własne ogrzewania gazowe, wysoki standard wykończenia, pełne wyposażenie w sprzęt rtv i agd, umeblowane, budynek ogrodzony, miejsca parkingowe, brama na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł40 m² 16 161,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 38,1 m2 (39,6 m2 w księdze wieczystej, powierzchnia razem z komórką lokatorską) zlokalizowane przy ulicy Inowrocławskiej we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł131 m² 9 151,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupoziomowy apartament w zabudowie szeregowej z garażem i ogórdkiem o pow. 131,12 m2 na wrocławskim Jagodnie. Gdzie znajduje się mieszkanie? Położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

588 673 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Gotowe do odbioru Wykończone mieszkanie składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

591 129 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij