dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partynicka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł26 m² 21 154 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

-Wolne Od Zaraz- zienkiewicz Tel. #obejrzyj film z mieszkania na youtube (film zamieszczony w powyższych parametrach) Przedstawiam Państwu lokal inwestycyjny (kawalerkę) na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brzozowa

Miłoszyce,dolnośląskie

404 260 zł2 378 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dużą, kształtną działkę budowlaną w Miłoszycach k/ Jelcza-Laskowic. Uwaga: rezerwacja do 30. listopada 2024 r. Działka o powierzchni 2378 m2 położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł55 m² 13 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Super okazja cenowa! Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, 55 m2 z miejscem postojowym w cenie. Mieszkanie mieści się w pobliżu toru wyścigowego Partynice. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 331,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Wyjątkowa inwestycja w podwrocławskich Cesarzowicach! Osiedle składa się z 18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniaczej, co daje łącznie aż 36 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

842 000 zł60 m² 13 989 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bez pośrednictwa. Słoneczne, jasne mieszkanie narożne na osiedlu Sunhouse, w dzielnicy Nadodrze - Kleczków. Ogrzewanie jest miejskie, do tego tak naprawdę nawet zimą nie ma potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Oława,dolnośląskie

417 000 zł1 015 m² 410,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie cztery działki budowlane położone w pięknej dzielnicy "zaodrze" w Oławie. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł37 m² 63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Oferta dla osób pracujących. Czas trwania umowy najmu - ok. 12 miesięcy. Mieszkanie dostępne od zaraz w ramach najmu okazjonalnego. Polecam do wynajęcia przytulne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł67 m² 11 352,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z kominkiem, na zielonym Sępolnie. Jesteś klientem gotówkowym umów się na prezentacje i zaproponuj swoją cenę. Oferta na wyłączność. Tylko w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 824 100 zł215 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2022

Prowizja 0%! Podatek pcc 0,00zł! Mam zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż środkowy segment gotowego do odbioru szeregu położonego na kameralnym Ołtaszynie. Ta nietuzinkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

414 993 zł976 m² 425,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w Kiełczów 973m2okazja! Polecamy na sprzedaż działkę w Kiełczów ul Polna Media Woda prąd Biuro Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

457 000 zł69 m² 6 641,48 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie, 3 pokoje, lubin, przylesie 3 pokojowe mieszkanie wykończone I wyposażone w Lubinie na oś. Przylesie I o powierzchni użytkowej 68,81m2+ duży balkon+piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł60 m² 13 582,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe W cenie! Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 350 000 zł265 m² 5 086,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:54 010 035 m²

Wyłącznie W naszym biurze. Nieruchomość Z olbrzymim potencjałem. Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 200,75 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

960 850 zł72 m² 13 269,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem. Powierzchnia 72,41m2 Mieszkanie znajduje się na parterze. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 23,18m2 Sypialnia - 10,18m2 Pokój 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 740 000 zł300 m² 9 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży parter zabytkowego domu z 1800 roku w Jeleniej Górze. W skład nieruchomości o powierzchni około 300 m2 wchodzą: kuchnia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł51 m² 14 686,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

ul. Kurkowa 27, wrocław- około 51 m2 - 2 pokoje (duży około 20m2 z balkonem) oraz mniejszy około 10 m2 - oba bardzo ustawne. - przedpokój 6 m2- kuchnia (osobna) 7 m2- łazienka 6,5m2- toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Struga

Struga,dolnośląskie

149 500 zł4 600 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana znajdująca się w Strudze w gminie Stare Bogaczowice. Działka posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego na budownictwo jednorodzinne. Umiejscowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

586 613 zł38 m² 15 352,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piotrowice

Piotrowice,dolnośląskie

1 950 000 zł182 m² 10 483,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 281 m²

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego z garażem. Budynek mieszkalny parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, ze strychem Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

849 775 zł59 m² 15 569,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 09.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ PROMOCJA! CENA PRZED OBNIŻKĄ 894 500 zł zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł44 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Tramwaj do centrum/pok/2 Rozkład /43m2/ Park zachodni. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1995 rokuwrocław, kozanów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł84 m² 11 046,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Tylko w naszym biurze! Lokal idealny pod sklep spożywczy lub monopolowy, gabinet lekarski, kancelarię! Duża witryna i wejście z ulicy! Możliwość dostawy towaru od frontu! Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

690 000 zł175 m² 3 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:558 m²

EM5 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom położony w urokliwej części Jelenia Góry -jagniątków .Nieruchomość o powierzchni 140 m2 w skład której wchodzą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł59 m² 57,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-Pokojowe Mieszkanie na Wynajem w Olimpia Port - Pierwszy Najem! Stylowe wnętrza, wyjątkowa lokalizacja, dostępne od zaraz! Najem okazjonalny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Żórawina,dolnośląskie

1 393 000 zł130 m² 10 715,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:566 m²

Nowy, wolnostojący i nowoczesny Dom / Żórawina/ 130 m2. Oferta premium! Super cena! Dom gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż piękny, przestronny, wykończony w wysokim standardzie dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

1 124 875 zł74 m² 15 156 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem, dwustronne, narożne o powierzchni 74,22m2 w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Braterska/ ul. Karkonoska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł59 m² 10 322 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Popowice/park/3pok/7pietro/media miejskie/port popowice! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,90 m 7 piętro w blokuwrocław, popowicebalkon mieszkanie 3 pokojowe 57,9 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie położone w kamienicy na Brzostowie. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość z księgą wieczystą, składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

943 792 zł39 m² 24 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Boczna

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

175 000 zł1 000 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż: działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Chrząstawa Wielka, gm. Czernica, w powiecie wrocławskim. Nieruchomość położona jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

426 004 zł53 m² 8 112,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mrozów

Mrozów,dolnośląskie

716 743 zł132 m² 5 413,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 5-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

450 000 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka siedliskowa (zagrodowa) o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej cenie tylko 150zł/m2. Działka położona jest w gminie Kąty Wrocławskie w spokojnej sielskiej okolica z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

428 500 zł27 m² 15 864,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka Pl.Legionów/po generalnym remoncie/Perełka DOSKONAŁA LOKALIZACJA, IDEALNY CIĄG KOMUNIKACYJNY - SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH Bardzo atrakcyjne jednopokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wajdy

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł38 m² 5 201,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w Śródmieściu (ul. Wajdy). Lokal o łącznej powierzchni 38,26 m2 składa się z: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, 2 piwnice Piętro 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rynku pierwotnego 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 56,91m2 na zielonym, spokojnym Brochowie - południowej części Wrocławia Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bukowinka

Bukowinka,dolnośląskie

75 000 zł874 m² 85,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam bez pośrednio 6 działek budowlanych o powierzchni od 800m2 do 1840m2 w miejscowości Bukowinka koło Twardogóry w paśmie Wzgórz Trzebnickich. Dookoła lasy i łąki, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 584,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowy 5-pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,dolnośląskie

650 000 zł127 m² 5 137,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż skrajny segment w zabudowie szeregowej. Dlaczego warto zainwestować? Inwestycja w Dąbrowie to nie tylko komfortowe miejsce do życia, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chabrowa

Ratowice,dolnośląskie

165 000 zł1 250 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ratowice, gmina czernica. Do sprzedania działka budowlana (nr 63/6) w miejscowości Ratowice, 20 minut samochodem od Wrocławia. Nieruchomość, o powierzchnia (po podziale)1250 mkw, regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł49 m² 11 991,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy do sprzedaży klimatyczne mieszkanie o pow. 49,2m2 na Biskupinie, ulica Jana Stanisławskiego. W pobliżu Uniwersytetu Przyrodniczego. W skład mieszkania wchodzi: - duży pokój.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij