dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

617 995 zł39 m² 16 010,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

PO remoncie!/kamienna/kamienna!/centrum/krzyki/2pok./winda! PO WEEKENDZIE KONIEC REMONTU! MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA! Edit: mieszkanie aktualnie jest w trakcie remontu! Wymieniane są wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł57 m² 4 376,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie w zielonej części Białego Kamienia z ogródkiem pod budynkiem. Nieruchomość idealna dla osób ceniących spokój. Lokal usytuowany jest w budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł53 m² 11 307,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania dobrze utrzymane, funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z osobną, widną kuchnią. Lokal jest jasny, dwustronny z balkonem, widok ze wszystkich okien na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

2 550 zł36 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 1 pokój | 36 m2 | od zaraz | 2550 + 650 ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 300 zł46 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 46,2 m2 | od zaraz | 3300 + 700 ( czynsz ) + opłaty dodatkowe według zużycia (woda, energia elektryczna) Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł41 m² 16 039 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Osiedle Di Trevi | 2 pokoje | 41,15 m2 Opiekun oferty: tel. Serdecznie polecam 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,15 m2 zlokalizowane przy ul. Klimasa na zamkniętym osiedlu Di Trevi. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Witoszów Dolny

Witoszów Dolny,dolnośląskie

1 090 000 zł117 m² 9 316,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wombat nieruchomośc I ma przyjemność zaoferować do sprzedaży dom zaprojektowany i wykończony w wysokim standardzie , w zabudowie szeregowej o powierzchni 117m 2 , posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 850 000 zł160 m² 11 568,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł215 m² 7 451,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2022

Prowizja 0%! Podatek pcc 0,00zł! Oferta wyłącznie w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż apartament zabudowie szeregowej na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 425 zł52 m² 12 966,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o pow. 52,40m2 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,3m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Leśna

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

222 000 zł19 m² 11 461 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny na I piętrze w kamienicy. Nieruchomość położona w prestiżowej , willowej , zielonej okolicy w niewielkiej odległości od Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł64 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jestem opiekunem tej oferty- skontaktuj się bezpośrednio: zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 64 m , położonego na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

255 000 zł35 m² 7 296,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

EM5 Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 1 pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze.Nieruchomość usytuowana na parterze 4 piętrowego bloku, po termoizolacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Krzykach ul. Borowska / Wieczysta. Parter. PO remoncie. Powierzchni 52 m2, dwustronne (północ-południe), 3 pokoje , osobna kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości em5 prezentuje Państwu piękne M3 z widokiem na góry usytuowane na drugim piętrze kamienicy.W świetnej lokalizacji w Cieplicach Śląskich Zdrój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Topolowa

Smolec,dolnośląskie

805 000 zł102 m² 7 854,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 102m2 w nowoczesnej szeregówce przy ulicy Topolowej w Smolcu oddalonym 10 km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pierwszy wynajem - do tej pory nie zamieszkałe W pełni wyposażone, zgodnie ze zdjęciami wysoki standard wykończeń piękne, przytulne mieszkanie 3 umeblowane sypialnie klimatyzacja W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł26 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 495 000 pln Garaż 40 000 pln Mieszkanie sprzedawane wraz z garażem. Kawalerka 26 m.kw. położona n a4 piętrze w budynku Apartamenty Halo przy ul. Tęczowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ludowa

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł62 m² 3 527,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłącznosć.ATRAKCYJNA CENA. Na sprzedaż mieszkanie na Białym Kamieniu przy ul. Ludowej o powierzchni użytkowej 62,37m2 składające się z : salonu z wyjściem na taras dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla rodziny. Mieszkanie jest 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2 w Szklarskiej Porębie piętro domu z osobnym wejściem po generalnym remoncie 3 pokoje, duży przedpokój (zaaranżowany na jadalnię),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husarska

Wrocław,dolnośląskie

716 376 zł47 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytnicka

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł32 m² 13 580,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na ul. Szczytnickiej w kamienicy przedwojennej, kapitalny remont przeprowadzony w roku 2004. We speak English, call for more details! Je parle Français.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mirsk,dolnośląskie

299 000 zł64 m² 4 672 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta. Położone na parterze w bloku. Mieszkanie bardzo przestronne, jasne i optymalnie rozplanowane. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

34 000 zł33 m² 1 024,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Wałbrzych ul. 1 maja 94/1 Lokal składa się z 1 pokoju oraz kuchni. WC wspólne znajdujące się na parterze budynku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Prochowice

Prochowice,dolnośląskie

450 000 zł71 m² 6 365,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 70,69m2 w domu jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej. - idealne mieszkanie na start dla niedużej rodziny! - dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

530 000 zł170 m² 3 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1918

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości? Mam dla Ciebie niezwykłą ofertę! Zapraszam Cię na prezentację rewelacyjnego lokalu mieszkalnego o imponującej powierzchni około 170 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

990 000 zł151 m² 6 556,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lokal usługowy 151,2 mka atrakcyjnie zlokalizowany przy ul. Jagielońskiej 5-7. Lokal usytuowany jest na parterze w kamienicy wejście bezpośrednio z chodnika. Kamienica po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kamieniec Ząbkowicki

Kamieniec Ząbkowicki,dolnośląskie

255 000 zł45 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,54 m2 w bloku w Kamieńcu Ząbkowickim. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze bloku. W skład mieszkania wchodzi: -duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

4 000 zł146 m² 27,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia obiekt magazynowy/halę o powierzchni około 146 m2. * hala nie jest ogrzewana, * osobne niezależne wejście (brama wjazdowa), * siła, * parking. Wymiary: brama wjazdowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cooka

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł78 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,66m2 na Swojczycach. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem - sypialnia - pokój - łazienka - wc - przedpokój - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

90 zł/m²50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal położony na pierwszym piętrze o powierzchni 50m2 przy ul. Piłsudskiego. Lokalizacja: budynek położony jest w sercu miasta, tuż przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Lokalizacja: muchobór Mały, metraż: 32 m2, piętro: 3/11, kuchnia oddzielna. Rozkład: pokój nr 1 (11m2), - pokój nr 2,(9m2), - kuchnia (5 m2) - Łazienka (5m2), - przedpokój (2m2). Największe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciepła

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 55 m2 | od zaraz |czynsz + opłaty dodatkowe + Prąd) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawidowska

Lubań,dolnośląskie

469 000 zł59 m² 7 922,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Sprzedam mieszkanie 59.20 m2 w Lubaniu przy ul. Zawidowskiej. Lokal znajduje się na parterze i posiada bezpośrednie wyjście na ogrodzony teren zielony na którym znajduje się plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

478 000 zł40 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39,80mkw. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down bez prowizji Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Zapraszam za prezentację mieszkania (60,08m kw) usytuowanego w zabytkowej dzielnicy Wrocławia- nadodrzu. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy z oknami wychodzącymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dzień dobry Polecam komfortowy dom na kameralnym osiedlu w granicach Wrocławia, zlokalizowany na Ołtaszynie. Atuty: - kameralność - tylko 28 jednostek - lokalizacja - prestiżowy Ołtaszyn -.