dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

478 000 zł33 m² 14 485 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Prestiżowe osiedle we Wrocławiu - Wysokiej, przy ul. Chabrowej, z ochroną. Do sprzedania obszerne, jednopokojowe mieszkanie (studio) o powierzchni około 33 m2, położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł66 m² 9 022,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Tarasy Grabiszyńskie/toplokalizacja/ogrzewanie miejskie/inżynierska/okazja!/3pok./ogród DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

1 112 000 zł60 m² 18 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Kamienicy, w centrum miasta. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w zabytkowej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

3 499 zł54 m² 65,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn/agrestowa/krzyki/2pok./2balkony/winda/top Przedstawiamy Państwu na wynajem luksusowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł66 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w zachodniej części Wrocławia na Pilczycach, przy ul. Lotniczej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

539 000 zł46 m² 11 717 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bielany Wrocławskie, atrakcyjna podwrocławska miejscowość z bezpośrednim dostępem do autostrady A4 i szybkim, prostym dojazdem do centrum dolnośląskiej stolicy. Do sprzedaży jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

524 998 zł36 m² 14 788,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Toplokalizacja! /top/3-pok/36,1m2!centrum/grabiszyńska/okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 998 zł37 m² 12 566,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

toplokalizacja/grabiszyńska/centrum/pereca/okazja/wrocław/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

728 990 zł103 m² 7 070,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Obniżona cena!/smolec/premium/okazja/parking/balkon/top!/marmurowa/4pok./ Komórka lokatorska w cenie! Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł48 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Strzegomska/2pok./toplokalizacja/balkon/garaż/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Wrocław,dolnośląskie

633 999 zł38 m² 16 467,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno/okazja /balkon/premium/top/ garaż w cenie! /kopycińskiego Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

579 998 zł50 m² 11 646,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

toplokalizacja Borek Krzyki- ul. Sztabowa 3-pok 49m2 Piwnica! Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł33 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z możliwością wydzielenia sypialni, oferujące przestronny balkon na bezpiecznym i zielonym osiedlu. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2pok /2balkony/przy Parku Skowronim /winda /2piętro/piwnica Mieszkanie znajduje się na2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2 windami , budynek po termoizolacji Składa się z przedpokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokronos Górny

Mokronos Górny,dolnośląskie

2 450 000 zł275 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:996 m²

Mokronos górny, obrzeża wrocławia, lux dom jednorodzinny Z 2024 roku doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny, komunikacja miejska, pks, kolej podmiejska Przedstawiam Państwu nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Słoneczna

Iwiny,dolnośląskie

850 000 zł96 m² 8 854,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Śliczne 4 pokoje , 96 M, balkon, II poziomy , zab.SZEREGOWA , IWINY Polecam do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe, położone na pierwszym piętrze zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum/trawmwaj/2pok/okazja Polecamy na sprzedaz mieszkanie na 2 piętrze, wysokość ok 280cm, składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

674 999 zł78 m² 8 709,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Wszystko w cenie!/4pok./parking/Smolec/parkingx2/balkon/komórka/okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze 2-pętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł36 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na Starym Mieście blisko Rynku w budynku z 2004r. z windą. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym (ok. 23m2) z wyjściem na spory balkon, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 990 zł56 m² 9 856,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Stare miasto/centrum/szczepin/okazja!/top/rozkład/2pok!/łęczycka Obniżona cena! toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żórawina

Żórawina,dolnośląskie

999 998 zł127 m² 7 861,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

/Żórawina/bliźniak/ogród/taras/dom/lux/4pok/premium premium! mega cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękny, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

348 998 zł67 m² 5 178,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

tanio/wolska/4pok./top/centrum!/Obniżona cena!/Leśnica/inwestycyjne Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Złotego Florena

Legnica,dolnośląskie

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe W centrum legnicy! dostępne od zaraz! opis nieruchomości: zapraszamy do wynajmu wygodnego mieszkania w centrum Legnicy przy ul. Złotego Florena. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł39 m² 15 641 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Istnieje opcja 2 niezależnych pokoi. Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 38,7 m2 na 6 piętrze 6 piętrowego bloku z windą z 2008r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł48 m² 13 279 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Niska zabudowa! Kameralne osiedle! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,82 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 2007 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł53 m² 7 490,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stan deweloperski/stabłowicka/okazja/tanio!/królewiecka/3pok./top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - stan deweloperski - o powierzchni 53m2, mieszczące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł65 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam na sprzedaż przestronne mieszkanie w prestiżowej inwestycji odra house z tarasem, dużą komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Położone zaledwie 100m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Skiby

Przemków,dolnośląskie

38 000 zł968 m² 39,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Przemków Atrakcyjna lokalizacja. W miejscowości znajdują się szkoły podstawowe, markety a w bliskiej odległości Łowisko Rekreacyjne, wioska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł63 m² 11 961,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal biurowy w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego lokalu biurowego o powierzchni użytkowej 63,70 m2, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

517 999 zł45 m² 11 434,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Premium/staropolska/2pok./Psie Pole/taras/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł31 m² 17 523,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Lechitów

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł2 756 m² 199,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na Psim Polu we Wrocławiu, z przyjemnością prezentujemy działkę o imponującej powierzchni 2756m2. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca do realizacji swoich marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

310 000 zł3 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3100 m , położona w Górach Sowich w malowniczej wsi Rościszów, gmina Pieszyce. Działka charakteryzuje się doskonałym nasłonecznieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł64 m² 12 874,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./hit/balkon/komórka/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstałą w nowym budownictwie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 64.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł159 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferta deweloperska w standardzie Premium! Prestiżowa inwestycja! Wyjątkowa architektura! Kameralne, ogrodzone osiedle! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach - zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł75 m² 16 736 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Apartament dostępny od zaraz! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 74,69 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopanewska

Wrocław,dolnośląskie

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75 m , położone na 5. piętrze, boczne ( tylko jedna ściana wspólna z sąsiadami). Lokal składa się z 3 oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

150 000 zł1 794 m² 83,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zarezerwowana! Proponuję piękna działkę budowlaną , położoną w cichej i spokojnej okolicy. Zlokalizowana na nowy osiedlu mieszkaniowym, w otoczeniu, zielonych terenów, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Opalowa

Oława,dolnośląskie

750 000 zł78 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W naszym biurze możliwość zamiany na działkę budowlaną, dom, a także dom W budowie Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe i gustowne apartamentowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł76 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, wysokie mieszkanie w kamienicy przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie gazowe. Funkcjonalny układ mieszkania: - pokój dzienny 28,05.