dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Zawonia

Zawonia,dolnośląskie

948 000 zł7 900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Powiat Trzebnicki, gmina Zawonia. Do sprzedaży działka budowlana w pobliżu miejscowości Zawonia. Powierzchnia około 7.900m2. Można ją podzielić na kilka działek. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

709 001 zł84 m² 8 415,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

8,5tys mieszkanie na Ołbinie/dla rodziny+garderoba Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie na Ołbinie przy ul. Żeromskiego znajdujące się na wysokim parterze. Bardzo dobra lokalizacja: *bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domasławska

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 299 000 zł136 m² 9 583,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pod klucz bliźniak w Tyńcu/ładna działka/bez Pcc Polecam na sprzedaż dom typu bliźniak o powierzchni 135,55 m2 z działką 500m2. Połowa bliźniaka będzie wykończona w ciągu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samorządowa

Chojnów,dolnośląskie

347 900 zł61 m² 5 730,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 60,71 m2 w Chojnowie przy ulicy Samorządowej. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 902 000 zł79 m² 24 201,60 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament 4 pokojowy o pow. 78,59m2 z zapierającą dech w piersiach panoramą Wrocławia położony jest na 21 pietrze w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł54 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie przy ul. Budziszyńskiej o powierzchni 54 m , położone na parterze budynku na Nowym Dworze we Wrocławiu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , przy ul. Racławickiej we Wrocławiu. Oferujemy na sprzedaż piękne, 2-pokojowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kłokoczycka

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł1 061 m² 602,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki Budowlanej Lokalizacja: ul. Kłokoczycka, wrocław Powierzchnia: 1061m2 Opis oferty: - oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł64 m² 11 577,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 739 000 zł Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł77 m² 12 305,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 949 000 zł Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 699 000 zł Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł53 m² 13 009,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 689 000 zł Inwestycja powstała w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

669 299 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z tarasem i ogrodem, 3 pokojowe o powierzchni 59,23m2 na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł37 m² 9 359,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 37,29 m na Grabiszynie, wrocław Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,29 m , położone na drugim piętrze w kamienicy na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wolimierz

Wolimierz,dolnośląskie

210 000 zł6 223 m² 33,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę rolną zlokalizowaną w Wolimierzu w pobliżu Świeradowa Zdroju. Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 6223 m2, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł45 m² 71 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel.: Ciche i przytulne mieszkanie z balkonem w nowym budynku w okolicy z bogato rozwiniętą infrastrukturą i komfortowym dojazdem do centrum! OPIS LOKALIZACJI:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boczna

Kowary,dolnośląskie

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Północ Nieruchomości prezentuje słoneczne i przytulne mieszkanie na wynajem w Kowarach tuż obok starówki. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 2piętrze a z okien rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strzegomiany

Strzegomiany,dolnośląskie

248 860 zł1 082 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Strzegomiany, gmina sobótka, podnóże góry slęży / działka budowlana 1082 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Przedstawiam atrakcyjną działkę budowlaną o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

polecam do wynajmu rozkładowe, mieszkanie w niskiej zabudowie w doskonałej lokalizacji Wrocławia przy ul.Drukarskiej. Mieszkanie wsród zieleni , blisko komunikacji miejskiej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł77 m² 12 315,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, na spokojnym osiedlu na Zakrzowie. Realizacja wykończenia pod klucz przy zakupie tej nieruchomości w cenie! Ważna informacja: prowizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

641 602 zł54 m² 11 829 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Funkcjonalne mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

517 000 zł30 m² 17 170,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Tylko W naszym biurze - oferta na wyłączność. Lokalizacja: wrocław Grabiszyn Ilość pokoi: 1 Metraż: 30.11 Piętro: parter/4 Cena lokalu 517 000zł BUDYNEK I OKOLICA Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

1 249 000 zł125 m² 9 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:621 m²

Dom 125 m2, 4 pokoje, duży ogród w stylu włoskim. Dom o powierzchni ok. 125m2 w zabudowie bliźniaczej z dwoma tarasami i dwoma miejscami postojowymi pod dachem. Wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

62,04 zł/m²137 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia lokal użytkowy na Przedmieściu Oławskim *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Przewidziane wakacje czynszowe na czas przystosowania lokalu pod swoją działalność Lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

868 775 zł74 m² 11 772 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie duże 4 pokojowe, rozkładowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 08-2025), mieszkania w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Przestronne, duże 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł49 m² 10 911 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

rezerwacja 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,40 m2 na czwartym piętrze przy ul. Czarnieckiego z osobną kuchnią i dwoma piwnicami. Otoczenie nieruchomości: mimo bliskości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł41 m² 14 631,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy ul. Uniwersyteckiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i ma powierzchnię 40,48 m2. W mieszkaniu podłączone są miejskie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

622 552 zł60 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Powierzchnia: 60,15m2 Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 25.16m2 Sypialnia 13.67m2 Pokój 8.92m2 Łazienka 5.36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

210 000 zł49 m² 4 320,99 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość do remontu z ogromnym potencjałem, idealna do własnej aranżacji! Mieszkanie o powierzchni 46,2 m , usytuowane w centrum Lubina. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

14 460 zł582 m² 24,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:950 m²

Obecnie budynek ma wymieniany dach i będzie miał nową elewację. Możliwość dowolnej aranżacji wewnątrz. Przed budynkiem znajduje się utwardzony teren. Budynek będzie gotowy na koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

259 000 zł46 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe o pow. 45,5m2 na osiedlu Różanym w Dzierżoniowie. Położone jest na czwartym piętrze. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł60 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie położone jest na modelowym osiedlu Żerniki we Wrocławiu. Przemyślany projekt i nowoczesna architektura doskonale komponują się z zielonym otoczeniem i bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

1 299 000 zł74 m² 17 554 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun Oferty tel. Estetyczne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Inwestycja Nowy Grabiszyn. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia zlokalizowana jest zaledwie 2km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Łęczycka

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna kawalerka -27 m2, przy ul. Łęczyckiej we Wrocławiu. W pobliżu bardzo bogata oferta handlowa, gastronomiczna, kulturalna i usługowa. Na piechotę około 25 minut do Magnolia Park, 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| pierwszy najem | smart home| parking podziemny | najwyższe piętro | W pełni wyposażony | komórka lokatorska| We speak English, english describe below: jeśli chcesz się wprowadzić do kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

336 000 zł91 m² 3 700,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w Śródmieściu. Kamienica po kompleksowym remoncie (elewacja, klatka schodowa, dach). Wnętrze mieszkania jest przestronne i wysokie, z dużymi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne z ogródkiem i garażem dla pary lub singla oczekujących wyższego standardu. Nowy Grabiszyn to nowe osiedle przy ul. Miedzianej (boczna Grabiszyńskiej). Wykończone w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 101 804 zł59 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.