dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dzień dobry Oferuję na wynajem trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. Strzegomskiej na Starym Mieście we Wrocławiu. Mieszkanie będzie doposażone według oczekiwań klienta wynajmującego ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Lubin,dolnośląskie

375 000 zł50 m² 7 494 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m , położone na 4. ostatnim piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie jest jasne i przestronne, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mączna

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł70 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

We speak English, call for more details, english version below. Na sprzedaż 3 pokojowe na Pilczycach. Mieszkanie w otoczeniu natury, dające wytchnienie od miasta! Informacje podstawowe: cena : 790 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 021 680 zł46 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,44m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stwosza

Karpacz,dolnośląskie

287 214 zł28 m² 10 395 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla klienta kupującego. Nieruchomości Dudek zaprasza Państwa do odkrycia wyjątkowego miejsca w malowniczym Karpaczu. Mountain Dreams to nieruchomość o 3 kondygnacjach, mieszcząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Słoneczna

Domaszczyn,dolnośląskie

930 000 zł100 m² 9 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Parterówka 100 mkw / działka ok. 475 mkw Oferuję na sprzedaż domy wolnostojące parterowe o powierzchni 100,27 m2. Do każdego domu przynależy ok. 500 m2 działki z czego ok. 350 m2 stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł50 m² 15 072,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wrocław ul. Chałupnicza. Powierzchnia 49,76 m2. Mieszkanie umeblowane, gotowe do zamieszkania. Osiedle Nowy Port, w około wszystko co potrzeba: sklepy, usługi, komunikacja, place zabaw, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł69 m² 12 527 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie na Zakrzowie. Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący nie płaci podatku pcc. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wielogórska

Legnica,dolnośląskie

160 000 zł1 085 m² 147,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w Legnicy w sąsiedztwie ul. Wielogórskiej. Świetna lokalizacja! Cicha i spokojna okolica z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartament w centrum miasta z widokiem na Karkonosze. Usytuowany na drugim piętrze składający się z : -salon z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

817 095 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,65m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

152 000 zł28 m² 5 352,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż komfortową kawalerkę o powierzchni 28,40 m2 zlokalizowaną przy ul. Obrońców Pokoju w Głogowie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

780 000 zł150 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:790 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom w Centrum Jeleniej Góry, położony tuż przy parku Wzgórze Kościuszki. Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 100m2 (pow. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł44 m² 10 568,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni 44 m , idealne dla rodzin oraz inwestorów! Główne atuty nieruchomości: - 2 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

130 000 zł1 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie Do sprzedania kilkadziesiąt działek budowlanych typowo rekreacyjnych (letniskowych) o powierzchni od ok. 1015 m do ok. 1800 m w okolicach Głuszycy z pięknymi widokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Sokołowice

Sokołowice,dolnośląskie

1 415 000 zł28 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka z ogromnym potencjałem! Szukasz miejsca na realizację swoich inwestycyjnych marzeń? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Sokołowice - spokojna okolica, blisko lasu i ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 956,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Polecam Państwu nietuzinkową inwestycję znajdującą się w Cesarzowicach - zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Powierzchnia domu wynosić będzie 159,7 mkw, a przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sobkowice

Sobkowice,dolnośląskie

460 000 zł2 183 m² 210,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 183 m²

Szanowni Państwo, polecamy na sprzedaż bardzo dużą działkę o powierzchni 2.183 m2. wraz z domem do generalnego remontu położoną we wsi Sobkowice - gmina Kostomłoty. Nowa niższa cena! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2 sypialnie. Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

625 500 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealny wybór dla miłośników zieleni i wypoczynku na świeżym powietrzu! Jest to inwestycja dla tych, którzy cenią spokojne otoczenie, praktyczne układy, przestronne salony oraz życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Lubiąż,dolnośląskie

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Lubiążu 42,50 m. Mieszkanie w bloku jednopiętrowym w cichej spokojnej okolicy , na piętrze przy ul. Mickiewicza 2/9. Dwa pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

779 996 zł60 m² 13 043,40 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Krzyki /park Poludniowy/ 3 pok/lux /garaż! 3-pokojowe o pow. 57,22m2, położone w okolicy ul. Krzyckiej / ul. Przyjaźni i niedaleko Parku Klecińskiego. Dodatkowo wydzielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

427 000 zł46 m² 9 323,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dobra lokalizacja! inwestycja deweloperska! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,8m2, usytuowane w samym sercu Lubina, przy ul. Kochanowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł66 m² 9 036,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Toplokalizacja/ogrzewanie miejskie/okazja!/3pok./ogródTarasy Grabiszyńskie/Inżynierska/ DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Oleśnica,dolnośląskie

537 682 zł52 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Możesz tu zamieszkać - jedno z ostatnich, nowych, w pełni urządzonych mieszkań czeka na swojego pierwszego właściciela:-). Zielone Ogrody to wyjątkowe miejsce na mapie Oleśnicy. Wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

3 500 zł53 m² 65,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

top/agrestowa/krzyki/ołtaszyn/2pok./2balkony/winda Przedstawiamy Państwu na wynajem luksusowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament o powierzchni 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

889 998 zł66 m² 13 464,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Dla rodziny/premium/krzyki/gaj/orzechowa/5pok./balkon/piwnica Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

794 990 zł61 m² 12 947,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/premium/po remoncie/strzegomska/4pok./balkon/piwnica/top! Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrodzenia

Lubin,dolnośląskie

283 000 zł45 m² 6 345,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,6 m , położone na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy, w samym centrum Lubina. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

348 999 zł68 m² 5 170,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wolska/leśnica/inwestycyjne/tanio/obniżona cena!/4pok./top/centrum!/ Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

579 998 zł49 m² 11 812,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Borek Krzyki- ul. Sztabowa 3-pok 49m2 Piwnica Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe znajdujące się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

584 990 zł44 m² 13 448 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

inwestycja!/toplokalizacja/pereca/centrum/top!/2pokk./po remoncie! Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

159 000 zł51 m² 3 093,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,40 2 zlokalizowane w sercu Kamiennej Góry, w kamienicy na II piętrze. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł64 m² 13 152,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i loggią. Powierzchnia: 63,79m2 Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 24.06m2 Sypialnia 12.04m2 Pokój 11.16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

588 998 zł61 m² 9 671,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Premium /okolica Księża /3pok./balkon/piwnica/miejsce parkingowe Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Radwanic o powierzchni 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusicka

Trzebnica,dolnośląskie

447 999 zł60 m² 7 466,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

top/tanio!/prusicka/centrum/trzebnica/3pok./rozkład/balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe 59m z balkonem po małym remoncie. Mieszkanie mieści się na 4-tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 829 990 zł312 m² 5 857,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

premium Klecina Dom 280 m2- 7 pokoi Ogród garaż*top Krzyki- przedstawiamy Państwu 4- kondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 280 m2, znajdujący się we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal 45 m 2 ustronie Handlowo-usługowy, położony w sąsiedztwie głównej ulicy zarówno dla ruchu pieszych jak i samochodowego. Weście i wystawa okienna od strony ciągu pieszego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 998 zł38 m² 13 376,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Premium Toplokalizacja Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Gaj Top 1p-38m2 W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne