dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 410 ogłoszeń

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący, oferta tylko u Nas. Na spokojnej, kameralnej ulicy w miejscowości Wojkowice, zaledwie kilka minut od autostrady A4, znajduje się dom, który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł74,10 m² 6 734,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 74,1m2, znajdujące się na 2 piętrze w 3 piętrowym niskim bloku. Lokal jest gotowy do zamieszkania. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,24 m² 13 399,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż, przedstawiamy Państwu, inwestycyjne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Świeradowie-Zdroju, powiat lubański, woj.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł69,90 m² 5 293,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Tylko U nas. Klucze W biurze. Jeśli chcesz zamieszkać w topowej dzielnicy Legnicy w pobliżu parku w odrestaurowanej kamienicy - to mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł230,46 m² 1 731,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy, idealny pod kawiarnię, bistro, nowoczesną jadłodajnię lub restaurację tematyczną. Lokal przeszedł odświeżenie i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m z balkonem i piwnicą, położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 1985 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

389 900 zł36 m² 10 830,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pilczyckiej na wysokim parterze. [ o nieruchomości ] Lokal mieszkalny wraz z piwnicą o łącznej powierzchni 36mkw, (z czego piwnica około 6mkw). Salon.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²1 200 m² 60 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia dwie kondygnacje budynku. Nieruchomość w dobrym standardzie, klimatyzacja , winda. Przeznaczenie: biuro, usługi, siedziba firmy, usługi medyczne, edukacyjne itd. Możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego apartamentu, w stanie deweloperskim w Karpaczu? Może ta oferta jest dla Ciebie?! Sprawdź Naszą ofertę : - Apartament o powierzchni całkowitej 32,75 m. kw. z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 308 zł60,70 m² 10 153,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 707 m2 położona w gminie Miękinia obręb Wróblowice. Nieruchomość oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem 2u.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 561,83 m² 959,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 1561,83 m , położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni powierzchni 1339 m w Mysłakowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 308 zł60,70 m² 10 153 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m , położone w kameralnym osiedlu w Smolcu zaledwie kilka minut od Wrocławia. Lokal gotowy do odbioru, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

89 700 zł1 380 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Zbaków Dolny, zaledwie 5 minut od węzła drogi ekspresowej S5 przy Rawiczu i tylko 60 km od Wrocławia. Lokalizacja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł52,60 m² 40,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu ze cudownym widokiem na miasto. Lokal mieści się w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Na powierzchnię 52,5.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł232 m² 17 145,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 560 m²

Rezydencja w Otulinie Natury - 1,25 ha Prywatności pod Polkowicami Szukasz azylu, który łączy bezkompromisowy komfort nowoczesnej willi z kojącą bliskością natury? Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 500 m² 59,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży 2 działki budowlane w doskonałej lokalizacji w miejscowości szklary dolne. Powierzchnia: obie działki 15 arowe. Media: prąd w drodze ( skrzynki przy działce); woda -.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł91,95 m² 15 334,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prowizja 0% od kupującego Mieszkanie dostępne od ręki Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,95 m2 zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 193 zł32,01 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wygodne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,01 m2, na 1 piętrze z balkonem od południowej strony. * bez prowizji i bez podatku pcc * Gwarancja najniższej ceny. * zapewniam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 999 zł63,60 m² 12 091,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jasne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Wrocław-Sołtysowice. Osiedle ma przyjemny, uporządkowany charakter. Zieleń, przestrzeń między budynkami i brak.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł129,80 m² 3 274,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bliźniak w Oborze działka 6 arów 4 sypialnie + salon cena 425 tys. Położony w doskonałej lokalizacji, na nowo powstałym osiedlu. Pow. całkowita 129,80 m 2 , działka o pow. 6.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł80,90 m² 9 134,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe, jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80,90 m2 lokalizacja: mieszkanie położone na zielonym, cichym i nowoczesnym osiedlu w miejscowości Komorowice tuż pod.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł523,40 m² 735,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1903

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zaleska   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie w Legnicy Do sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł33 m² 11 181,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Młodych - Waryńskiego Piękne widoki z dużego balkonu! zdjęcia poglądowe! mieszkanie W trakcie kapitalnego remontu! Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , położone na 3. piętrze w kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Najważniejsze atuty: -mieszkanie bezczynszowe -balkon -osobna.

Szczegóły ogłoszenia

219 600 zł1 098 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana, blisko do centrum Karpacza! Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, o powierzchni 1098 m2, zlokalizowaną w miejscowości Ściegny, niecałe parę minut.

Szczegóły ogłoszenia

9 983 zł2 852 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu terenu o pow. 2852,35 m2 przy ul. Gospodarskiej we Wrocławiu obok stacji Wrocław Swojczyce.

Szczegóły ogłoszenia

673 000 zł53,83 m² 12 502,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem na Lipie Piotrowskiej. Lokal idealny dla rodziny. Położony w budynku o charakterze willowym, o nowoczesnej architekturze na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł55 m² 13 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Jagodnie w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²137 m² 5 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Promocja cenowa:) wrocław / fabryczna / maślice Do wynajęcie od zaraz lokal o pow. 137,4 m2 + współczynnik udziału powierzchni wspólnych 20% - razem powierzchnia najmu: 164,9 m2 Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł110,48 m² 4 299,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Sucha Górna, gmina Polkowice, dom 110 m2, sprzedam, 475 000 zł. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znakomicie zlokalizowanego domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Sucha Górna.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł8 700 m² 184 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana # pow. 8700m2 # wydana decyzja nr 277/17 # budowa domu opieki # obowiązujące pozwolenie na budowę # miejscowość Żerków# Podana cena jest ceną netto. Kupujący otrzyma fakturę vat.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną położoną w gminie Borów, obręb Opatowice. Działka o powierzchni 1102 m2, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Do wyboru działki 17/1.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 340 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - mysłakowice częściowo uzbrojona Z dostępem do wszystkich mediów. Zapraszam do obejrzenia działki budowlanej; pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, idealnej pod wymarzony.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 349 m² 155,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana z przepięknym widokiem na miejscowość Piechowice Działka o pow. 1349 m2 objęta mpzp-mn2 - zabudowa jednorodzinna, zabudowa rekreacji indywidualnej Przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,10 m² 6 839,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż komfortowe, czyste i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,10 m, zlokalizowane w centrum Lubina przy ul. Cedyńskiej, na 3 piętrze. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42,95 m² 15 133,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania, które łączy prestiż historycznego centrum z kojącą bliskością nadodrzańskich bulwarów? Poznaj ofertę, która pojawia się na rynku niezwykle rzadko. Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²262,50 m² 14 438 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem przestronna klinika o powierzchni 262,50 m2 + powierzchnia wspólna 39,40 m2 (łącznie 302 m2). Istnieje możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł64 m² 13 281,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament/park /64m2 /lux/ ogórd/garaż/taras/3pok/tramwaj Polecamy sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64 m , które łączy komfort apartamentu z prywatnością domu.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł240 m² 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży dom do remontu w miejscowości Suszki. Szczegóły oferty: - nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wolno stojący przestronny dom jednorodzinny na ładnej działce w malowniczej dzielnicy Szklarskiej Poręby, białej Dolinie. Lokalizacja. Szklarska Poręba ul. Zdrojowa, biała Dolina.