dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stolarska

Wrocław,dolnośląskie

819 900 zł54 m² 15 183,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m2. *W skład mieszkania wchodzą: - salon i aneks kuchenny - Sypialnia - Gabinet: meble i obszerne biurko w zabudowie - Łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł101 m² 8 793,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralna, zielona okolica, centrum 6 km, prowizja 0% - Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera. - bezpłatna konsultacja z architektem i projektantem wnętrz! - Obsłużymy Cię także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bardzka

Wrocław,dolnośląskie

494 000 zł38 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m z osobną kuchnią, 5 piętro w bloku z windą, wrocław, krzyki, gaj! Mieszkanie idealne pod inwestycję! Gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł78 m² 10 274,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77.86m2 znajdujące się na 4 piętrze z 4 w kamienicy. Idealne pod inwestycje. Dobra cena za m2. W skład mieszkania wchodzi: * 2 pokoje * Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szukalice

Szukalice,dolnośląskie

339 000 zł1 076 m² 315,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka o pow. 1076mkw. dojazd droga gminą utwardzona a nastepnie droga wewnętrzna gruntową , utwardzoną. Przy działce wodociąg i energia. Kanalizacja w planach Gminy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiśniowa

Pęgów,dolnośląskie

1 490 000 zł152 m² 9 802,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Marzysz o własnym, wyjątkowym domu w okolicy Wrocławia? Oto oferta, która nie pozostawia wątpliwości. Przedstawiamy Państwu wolnostojący jednorodzinny dom z 2005 roku, usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł64 m² 3 890,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bezczynszowe , przytulne mieszkanie położone w bocznej , spokojnej uliczce Białego Kamienia. Trzy rozkładowe pokoje (jeden z pojemną szafą w zabudowie) ,kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

6 400 zł60 m² 105,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe apartament na nowoczesnym luksusowym osiedlu Central Park. Lokalizacja: centrum Wrocławiia przy ul. Mieszczańska. W pobliżu tereny spacerowe, sklepy, salony, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł70 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70m2 na Zakrzowie. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni 15m2 * sypialni 15m2 * sypialni 8m2 * łazienki *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Oławska

Wrocław,dolnośląskie

25 €/m²192 m² 4 800 €

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Brama Oławska to budynek biurowy klasy A, który uzyskał Pozwolenie na Użytkowanie dla stanu shell&core. Biurowiec posiada 3 kondygnacje podziemne, które przeznaczone są głównie na parking oraz 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł47 m² 17 633 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Dwupokojowy apartament na Kurkowej w samym centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: kurkowa to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł34 m² 14 676 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe w bloku z windą przy Sky Tower! Nieruchomość stanowi idealną propozycję inwestycyjną pod wynajem. Stopa zwrotu z wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz** Serdecznie polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajduje się w zabytkowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrnogórska

Wrocław,dolnośląskie

719 000 zł58 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, blisko centrum! Doskonała lokalizacja, mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu z 2011 roku w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

709 000 zł84 m² 8 413,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże!mieszkanie na Ołbinie/dla rodziny+garderoba Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie na Ołbinie przy ul. Żeromskiego znajdujące się na wysokim parterze. Bardzo dobra lokalizacja: *bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gola

Gola,dolnośląskie

125 055 zł1 191 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z tą urokliwą nieruchomością gruntową w malowniczej miejscowości Gola, położonej w gminie Prusice. Działka o powierzchni 1191 m2 ma prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł80 m² 10 607,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Piękne 2 poziomy z tarasem+parking/zieleń Ołtaszyn Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe z tarasem na Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie na kameralnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 999 999 zł1 560 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wrocław wojszyce / działka budowlana 1560 M2 / media miejskie / parafialna okolica / dom jednorodzinny 1930 rok Działka z potencjałem inwestycyjnym, pow. 1560 m2 zabudowana domem jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowa Ruda

Nowa Ruda,dolnośląskie

130 000 zł37 m² 3 544,17 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 36,68 m2, znajdujące się na 3 piętrze. W jego skład wchodzą: pokój Kuchnia Łazienka Przedpokój Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Legnica

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł64 m² 5 039,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta tylko W naszym biurze Na sprzedaż lokal mieszczący się na wysokim parterze niskiego bloku, który można przekształcić na mieszkanie, lokal handlowy, salon kosmetyczny, biuro lub małą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ukryta

Wrocław,dolnośląskie

4 999 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

PO kapitalnym remoncie! przestronne! blisko centrum I placu grunwaldzkiego! Gorąco polecam piękne, wysokie mieszkanie po kapitalnym remoncie. Mieszkanie położone jest w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 609,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

2 500 000 zł388 m² 6 443,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny i elegancki dom wolnostojący na zagospodarowanej działce tuż przy Parku. Lokalizacja : gmina Długołęka / Szczodre Posiadłość: dom został wybudowany w 2007 roku przez obecną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

478 500 zł42 m² 11 530,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, słoneczne, widna kuchnia, łazienka-osobne wc, o powierzchni 41.5 m2, do którego przynależy piwnica. W przedpokoju bardzo obszerna, kilku segmentowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

40 zł/m²89 m² 3 560 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gierałtów

Gierałtów,dolnośląskie

1 900 zł100 m² 19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszaknie o powierzchni 100m2, z prywatnym ogródkiem i miejscem parkingowym, mieszaknie składa się z 3 pokoi, kuchni z aneksem, łazienki i pomieszczenia socjalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

600 818 zł55 m² 10 982 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: mieszkanie trzypokojowe z antresolą, gotowe do odbioru! Powierzchnia użytkowa ok. 54,7 m2: - salon z aneksem - ok. 14 m2, - sypialnia - ok. 8,8 m2, - łazienka - ok. 4,5 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł66 m² 12 541,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego 3 - pokojowego mieszkania położonego we Wrocławiu, w dzielnicy Poświętne, przy ul. Hugona Kowarzyka. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy

Legnica,dolnośląskie

298 000 zł41 m² 7 215,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta tylko W naszym biurze Mieszkanie położone jest na wygodnym drugim piętrze w wieżowcu przy ul. Wielkiej Niedźwiedzicy. Posiada 41,3 m2 powierzchni użytkowej, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Psary,dolnośląskie

900 000 zł49 m² 18 292,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie na parterze w domu wolno stojącym, w cichej i spokojnej okolicy. Sprawdź czy ta oferta nie jest właśnie dla Ciebie. Do mieszkania przynależy prawo do korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

805 000 zł113 m² 7 150,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Zamieszkaj w domu za miastem! Dwukondygnacyjne domy jednorodzinne z ogrodami i garażami Otoczenie malowniczych terenów zielonych i turystycznych Świetna komunikacja z Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł43 m² 19 598,30 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia, zaledwie kilka kroków od malowniczej fosy wodnej otoczonej zadbaną zielenią, idealnej na spacery i odpoczynek. Opis mieszkania: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

1 050 zł9 m²

 

Piętro:8/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 550 zł

Do wynajęcia przestronny i jasny pokój 1-osobowy w mieszkaniu 72 mkw. Internet 1000 mbit w cenie! Cena najmu za pokój 1050 zł / miesięcznie Opłaty za media 300 zł / miesięcznie (ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świerzów

Świerzów,dolnośląskie

110 000 zł1 095 m² 100,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż Działka wśród lasów i pól czeka na Ciebie! Ta prostokątna działka o powierzchni 1095m2 znajduje się we wsi Świerzów, gmina Prusice, otoczonej czterema lasami. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rzeplin

Rzeplin,dolnośląskie

990 000 zł136 m² 7 305,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:682 m²

Na sprzedaż urokliwy, gotowy do wejścia dom o powierzchni 135,52 m , położony na działce o wielkości 682 m w podwrocławskiej miejscowości Rzeplin, gm. Żórawina (zaledwie 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł52 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Układ mieszkania: *pokój dzienny z aneksem. *Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

583 000 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Wałbrzych,dolnośląskie

1 040 zł33 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej *33,49m2 *składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni oraz łazienki z wc *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Krzeczyn

Krzeczyn,dolnośląskie

415 000 zł66 m² 6 298,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkania z ogródkami w czworakach położone w miejscowości Krzeczyn położonej około 20 km od Wrocławia, 6 km od Oleśnicy. Malownicza wioska otoczona lasem, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Brodzka

Wrocław,dolnośląskie

52,86 zł/m²35 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 35 M2. Dostępny wirtualny spacer. Lokal oraz części wspólne świeżo po malowaniu oraz wymianie wykładzin. Powierzchnie biurowe ulica Brodzka, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Wrocław,dolnośląskie

585 000 zł48 m² 12 272 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania na zielonym Księżu Małym! Otoczenie nieruchomości: kameralne bloki wśród zieleni i skwerów, wokół.