dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

859 000 zł101 m² 8 504,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wombat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w "czworaku", zaprojektowanego i wykończonego z dbałością o najwyższe standardy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

619 009 zł1 511 m² 409,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Suchy dwór piekna działka 1500m2 mpzp /media! Polecamy na sprzedaz działke budowlana w Suchym Dworze - osiedle willowe mpzp. Działka posiada pełne media. Kontakt w biurze Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

598 900 zł46 m² 13 019,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam prawdziwą okazję. Mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. A to wszystko w okolicy pl. Grunwaldzkiego z pełną infrastrukturą oraz Uczelniami wokół. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł33 m² 16 421,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 32,58m3. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2016r nieopodal ul. Buraczanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Marciszów

Marciszów,dolnośląskie

165 000 zł886 m² 186,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki budowlanej W marciszowie. Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną na nowo powstającym kameralnym osiedlu w Marciszowie, nieopodal Kamiennej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

299 000 zł60 m² 4 991,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum miasteczka, położone na I piętrze w kamienicy. Na powierzchnię mieszkalną składają się: -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

380 000 zł57 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Umowa przedwstępna! Na sprzedaż mieszkanie w budynku pięciolokalowym z przynależnym ogrodem dostępnym tylko dla mieszkańców, zlokalizowane w Kątach Wrocławskich. Lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Włodkowica

Wrocław,dolnośląskie

15 000 zł203 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament w sercu Wrocławia dla wymagającego klienta. Agent prowadzący: tel.: Luksusowy apartament przy ulicy Włodkowica, w przepięknej kamienicy z absolutnie zjawiskowym patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Brylantowa

Wrocław,dolnośląskie

64 zł/m²114 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: telefon Polecam na wynajem atrakcyjny lokal usługowy z dużymi witrynami usytuowany na parterze budynku przy ul. Brylantowej, o powierzchni 113,79 m2. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

362 000 zł61 m² 5 911,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie usytuowane nieopodal centrum miasta. Położone na II piętrze w kamienicy. W jego skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - pokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł78 m² 10 115 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: nowoczesna inwestycja w niskiej zabudowie na Wojszycach. Mieszkanie 4 pokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem - Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Głogów

Głogów,dolnośląskie

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie całkiem umeblowane i wyposażone w niezbędne meble i sprzęty. Lokalizacja; plac 1000- lecia w Głogowie Piętro; 3/4 Mieszkanie ma piwnicę, ale jest bez balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

558 000 zł45 m² 12 394,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Krzyki/2pok./balkon/piwnica/winda/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45m2 na Krzykach. Nieruchomość położona jest na 8 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł51 m² 11 035,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Marzysz o mieszkaniu z widokiem na zieleń, w którym codziennie będziesz cieszyć się pięknymi zachodami słońca? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Podstawowe informacje: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

1 029 900 zł93 m² 11 074,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem! Mieszkanie składające się z dwóch poziomów, posiadający dwa balkony, gdzie można wypocząć po ciężkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i ustawne mieszkanie przy ul. Opolskiej 15. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku z windą, zbudowanym w 2013 roku. Składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

664 520 zł50 m² 13 290,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, rozkładowego mieszkania o powierzchni 50m2, z trzema pokojami oraz oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest dwustronne, a okna z obu stron wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 908,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojna okolica domów jednorodzinnych * Wysoki standard materiałów. Promocja! bonus 2 pakiety promocyjne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł72 m² 14 530,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 72,26m2 położony w świetnej lokalizacji - przy ul. Grabiszyńskiej 200 na wrocławskim Grabiszynie. Będzie to idealna propozycja dla rodziny, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Forteczna

Wałbrzych,dolnośląskie

37,50 zł/m²16 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia lokal użytkowy znajdujący się w dzielnicy Podzamcze. Całkowita powierzchnia lokalu: 16m2. Nieruchomość składa się z pomieszczenia biurowego oraz toalety. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

705 000 zł42 m² 16 866 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj w najpiękniejszym miejscu we Wrocławiu - Ogrodach Hallera Kameralna, zielona enklawa niedaleko centrum, świetnie skomunikowana (tramwaj, autobus), połączona bezpośrednio z Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

404 490 zł27 m² 15 155,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 220 000 zł85 m² 14 400,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,72 m , zlokalizowane w samym sercu Wrocławia, przy ulicy Młodnickiego. To doskonała propozycja dla rodzin, par oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górecka

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Szanowni Państwo, przedmiotem niniejszej oferty jest wolnostojący dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, będący obiektem piętrowym, w pełni podpiwniczonym (2,25m h), krytym spadzistym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł131 m² 9 151,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Estetyczna i nowoczesna bryła budynku podkreśla klimat luksusu tego miejsca. Tym, co wyróżnia nasze osiedle są duże okna oraz eleganckie wykończenia. Zamieszkaj w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł67 m² 14 168,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, kamienica znajduję się w środku budynków, dzięki czemu nie słychać hałasu z ulicy. Zakup od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

1 120 000 zł76 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w nowej inwestycji w centrum Wrocławia! Wydanie w III kwartale 2024! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

77 zł/m²73 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy powierzchni 73m2 wraz z przeznaczeniem gastronomiczno-usługowym w lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 012 828 zł46 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,46m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prusice

Prusice,dolnośląskie

1 199 999 zł261 m² 4 597,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferta tylko u nas! Polecam na sprzedaż nowoczesny i piękny dom położony 6 km od Obornik Śl oraz oddalony od Wrocławia około 30km. Dom wolnostojący o powierzchni 340m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

629 901 zł57 m² 11 006,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Siechnice/3pok./balkon/piwnica/parter/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m przy ul. Grabskiego w Siechnicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł144 m² 6 549,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi bez ścisku, bez wzmożonego ruchu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

481 381 zł37 m² 12 943,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.