dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% prowizji i podatku Na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący - parterowy z garażem i dużym ogrodem. Lokalizacja: cieśle, blisko Oleśnicy ( dojazd 7 min) działki położone w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

3 700 zł250 m² 14,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 899 m²

Oferta na wyłączność! Wynajem tylko przez Naszą firmę! Cenisz komfort prywatności? Ten dom jest dla Ciebie! Oferuję Wam do wynajęcia piękny dom położony w spokojnej części Wałbrzycha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Janowice Wielkie,dolnośląskie

219 000 zł97 m² 2 257,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje przestronne i duże mieszkanie w Janowicach Wielkich. Mieszkanie znajduje się na ulicy 1 Maja tuż przy parku, w kamienicy tylko 6 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

389 996 zł27 m² 14 428,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Top/krzyki/1pok- 27m2/balkon/komórka Lokatorska` Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 27m2 mieszczący się przy ul. Roży Wiatrów na 1-szym piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

924 750 zł68 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł65 m² 10 996,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/hit/balkon/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Wrocław,dolnośląskie

409 990 zł32 m² 12 966,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023.||. Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

740 000 zł100 m² 7 405,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Smolec/marmurowa/4pok./premium/parking/balkon/hit Nowa kuchnia na gwarancji. Montaż w styczniu 2024r. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

699 000 zł111 m² 6 274,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:454 m²

Przy lesie! bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! budynek sprzedawany W stanie deweloperskim! Bez balkonów, budynek wydłużony o 1 m Gorąco polecam dom w zabudowie wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz mieszkać W centrum miasta? gdzie do ratusza masz 10 minut ta oferta jest dla ciebie 2 osobne pokoje / osobna kuchnia świetne połączenia tramwajowe / autobusowe! czysta klatka, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł33 m² 14 016,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. 173 mieszkania od 1-do 5-pokojowych, o najbardziej poszukiwanych metrażach. Wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

629 901 zł57 m² 11 006,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Siechnice/3pok./balkon/piwnica/parter/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m przy ul. Grabskiego w Siechnicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł61 m² 9 831,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okolice/jagodno/3pok/ratusz/balkon/parking/komórka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Jagodna. Mieszkanie znajduje się na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 501 zł47 m² 13 459,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./lux./taras/top/parter/okazja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 149 990 zł154 m² 7 461,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Gastronomia |usługi!.||. Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

418 999 zł27 m² 15 518,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Blisko Centrum | Zieleńskiego | Po remoncie!. Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się bardzo blisko skytower, ul. Tadeusza Zielińskiego. Nieruchomość o powierzchni 27 m2 dwa lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł52 m² 11 372,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Zatorskiej we Wrocławiu. Szukasz mieszkania dla siebie? Może inwestycji? To jest doskonały wybór. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł75 m² 11 598,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok/taras/klimatyzacja/balkon/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł64 m² 11 338,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w kamienicy przy ulicy Kurkowej w samym centrum Wrocławia. Prestiżowa lokalizacja przy Odrze oraz Rynku. Budynek to kamienica z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł68 m² 10 988,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Kromera | 3 pok | Rozkład | Garaż! Polecam na sprzedaż komfortowego i słonecznego mieszkania, położonego bardzo blisko centrum miasta - przy skrzyżowaniu kromera/toruńska. Okna mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

980 350 zł45 m² 21 800,10 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,97m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

650 002 zł71 m² 9 111,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top 3-pok 71,33 m2 Krzyki- poranna Piwnica Ogród` Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pok o całkowitej powierzchni 69,60 m2 znajdujące się na 1- piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowość! dobra lokalizacja! Bądź pierwszym najemcą i zamieszkaj w nowoczesnej nieruchomości usytuowanej w nowym budownictwie! Oferowane mieszkanie jest dwupoziomowe i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,1 m2 z balkonem. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

768 000 zł138 m² 5 578,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

bez prowizji i pcc - oferta bezpośrednio od dewelopera! opis inwestycji: w trakcie realizacji 10 budynków wolnostojących na kameralnym osiedlu Przy Leśnej ul. Leśna, chrząstawa Wielka. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Karpacz,dolnośląskie

318 171 zł29 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartament stan deweloperskim ul.STASZICA GARAŻ GRATIS DO KOŃCA WRZEŚNIA Oferuję Państwu do gotowy apartament , położony w Karpaczu przy ul. Staszica. Apartament w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Pasieczna

Pasieczna,dolnośląskie

765 000 zł13 600 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Oferujemy na sprzedaż działkę przemysłowo - usługową w miejscowości Pasieczna, bezpośrednio przy nowo wybudowanym Invest Parku. Media w drodze przy działce: -prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł60 m² 10 817 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Mieszkanie jest po umowie przedwstępnej. Mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł29 m² 7 758,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na piątym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Piaskowa Góra. Dwa pokoje po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Przedmoście,dolnośląskie

880 000 zł250 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w Przedmościu, położonego na przestronnej działce o powierzchni 47 arów. Ta nieruchomość to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 115 300 zł71 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:31/50

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sky Tower 2 pok z pięknym widokiem/klima/2x parking+2x komórki Polecamy na sprzedaż mieszkanie w Sky Tower na 31 piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta i góry. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł26 m² 20 306,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Promocja do 7.09.2024 Nowa cena łączna 570000 PLN Mieszkanie 530 000 PLN Garaz 40 000 PLN Kawalerka 26 m.kw. położona n a4 piętrze w budynku Apartamenty Halo przy ul. Tęczowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł65 m² 18,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa na wyłączność! Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie na Starym Zdroju. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 65,46 m2, które składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kwidzyńska

Wrocław,dolnośląskie

27 zł/m²550 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia całe piętro ok. 550 m2 w biurowcu na 2 piętrze, przy ul. Kwidzyńskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na Kowalach, przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

240 000 zł74 m² 3 252,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 73,80m2 usytuowane na II piętrze przy ul. Długiej z widokiem na katedrę. Nieruchomość składa się z: przestronnych dwóch pokoi, kuchni z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turniejowa

Wrocław,dolnośląskie

3 190 000 zł122 m² 26 235,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż. Wyjątkowy apartament w prestiżowym kompleksie na południu Wrocławia - z własnym basenem! Zapraszamy do odkrycia tego niepowtarzalnego mieszkania, usytuowanego zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

662 703 zł39 m² 16 905,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja Mieszkanie z widokiem na wodę. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare miasto/braniborska 44 Ilość pokoi: 2, metraż: 37m2, kuchnia: aneks, piętro: 4/7, apartamentowiec z windą z 2021, informacje dodatkowe: wolne od września, obowiązkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

235 000 zł33 m² 7 121 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na osiedlu Kopernika w Legnicy. Mieszkanie usytuowane na wygodnym, II piętrze w bloku z windą. Na powierzchnię 33 m2 składa się:.