dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

805 514 zł49 m² 16 299 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, dwiema łazienkami, dużymi oknami od dziedzińca. Do własnej aranżacji. Opiekun oferty Nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do kontaktu. Podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

558 177 zł28 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł26 m² 14 695,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty inwestycyjnej! uwaga promocja (!) - przy podpisaniu przedwstępnej umowy sprzedaży do końca czerwca możliwa zniżka pcc 0% Prowizja 0% Możliwość odliczenia 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 690 000 zł180 m² 26 055,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż, wrocław, krzyki Elegancki dom na Krzykach, położony w cichej uliczce, w bliskiej odległości od Parku Południowego. W sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

563 950 zł40 m² 14 169,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie z balkonem idealne na pierwsze mieszkanie, świetne na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 48m2 + balkon 7m2 przy ulicy Dzielna (kozanów), nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Skłodowskiej-Curie w Lubinie. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

55 zł/m²25 m² 1 375 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajmu lokal użytkowy w budynku biurowym na drugim piętrze o powierzchni 25 m2 przy zbiegu ulicy Radosnej i Chabrowej w miejscowości Wysoka. Ze względu na charakter idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

158,54 zł/m²57 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem 3 lokale usługowe - (ogłoszenie dotyczy Bisto, pozostałe lokale na naszej stronie) - w Kamienicy Pod Złotą Marią, w samym sercu Wrocławia - róg ulic Szewskiej i Kurzy Targ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

146 000 zł100 m² 1 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Działka o pow. ok. 28 arów z budynkiem mieszkalnym do generalnego remontu. Ślizów. Główne atuty nieruchomości: duża powierzchnia działki Bardzo dobra lokalizacja Bliskość lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Lubań,dolnośląskie

299 999 zł86 m² 3 488,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Podstawowe informacje Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, położony w Lubaniu, przy ulicy Kopernika. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł38 m² 15 694,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno- kopycińskiego | 2pok | Garaż!| Mieszkanie 38,2 m2, które znajduję się przy ulicy Kopycinskiego 23,osiedle Jagodno. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze 4-piętrowym budynku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Święte

Święte,dolnośląskie

132 003 zł1 002 m² 131,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka pod budowę domu 10ar / mpzp / top! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w miejscowości Święte, gmina Środa Śląska. Działki objęte są miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

900 zł10 m²

 

Piętro:5/8

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Pokój jednoosobowy na ul. Bajana Pokój jednoosobowy z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem. Idealny dla osoby pracującej jak i dla studenta /wersalka, meblościanka z biurkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł60 m² 53,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z klimatyzacją Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 56 m.kw położone na 3 piętrze w budynku przy ul. Obornickiej w inwestycji Obornicka Premium. Osiedle o wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Piękna narożna działka 900 m2 u zbiegu ulic Ładnej i Wrocławskiej w Dobrzykowicach. Duży poniemiecki dom z posadowiony przy ruchliwej ulicy Wrocławskiej - Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łęczycka

Wrocław,dolnośląskie

627 000 zł47 m² 13 253 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lux na Szczepinie 3pok z balkonem/gotowe Pięknie wykończone mieszkanie 3 pokojowe na Szczepinie. Mieszkanie posiada 46,5 m2 + piwnica: - salon z aneksem 19,2 m2 - pokój 5,5 m2 - łazienka 3,0 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

350 000 zł64 m² 5 443 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Legnicy przy Parku miejskim. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w 3-piętrowej kamienicy. Powierzchnia: 64,3 m2 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

1 061 450 zł86 m² 12 400,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Wysokie mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacji. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Smolec,dolnośląskie

895 000 zł102 m² 8 732,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ok. 102m2 w nowoczesnej szeregówce przy ulicy Topolowej w Smolcu oddalonym 10 km od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

712 760 zł49 m² 14 635,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą, ma powierzchnię 52,30 m2, na którą składa się salon z kuchnią otwartą o pow. 25m2, kuchnia ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²160 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo handlowo-gastronomiczny o powierzchni 160 m2. Lokal znajduje się przy ruchliwej ulicy Kościuszki 147 we Wrocławiu jest dobrze widoczny dla przejeżdżających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

250 000 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku w spokojnej części Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, 2 sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

415 000 zł54 m² 7 685,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem na Zabobrzu II w Jeleniej Górze. Lokal położony jest na piątym piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, komfortowe, po generalnym remoncie, z nowymi meblami i sprzętami do wynajęcia od zaraz w bardzo cichej okolicy, otoczonej zielenią i parkiem, 15 min od Rynku, 10 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jenkowice

Jenkowice,dolnośląskie

989 000 zł140 m² 7 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy bardzo funkcjonalny dom dla dużej rodziny oraz osób pracujących zdalnie. Powierzchnia ogólna 143 m. Na parterze : przedsionek, ogromny salon z wyjściem na taras. Taras na południowy zachód (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

540 000 zł1 478 m² 365,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjna działka o pow. 1478 m2 usytuowana na Ratajach. Wg mpzp działka oznaczona symbolem 4.U. - usługi (administracja, finanse, gastronomia, handel detaliczny, kultura, obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł38 m² 15 220,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe I komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł51 m² 12 611,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,6 m2 po remoncie na ul. Nowodworskiej we Wrocławiu - blisko przystanek tramwajowy, sklepy, szkoły itd. - media miejskie, - pełny rozkład, - komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

695 000 zł126 m² 5 505,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Osiedle pod Lasem to inwestycja realizująca klasyczne domy w zabudowie bliźniaczej, każdy z garażem w bryle i drugim miejscem postojowym pod domem, własnym ogrodem, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupińskiego

Lubin,dolnośląskie

374 500 zł57 m² 6 570,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50m na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym przy ul. Krupińskiego w Lubinie. Doskonała lokalizacja, w pobliżu szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

8 500 zł186 m² 45,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Gorąco polecam. Super oferta. Luksusowy dom wolnostojący na Bielanach Wrocławskich. Dom wykonany z najwyższej jakości materiałów ze szczególną dbałością o najmniejsze szczegóły. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

856 813 zł64 m² 13 325,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 * Bliskość terenów Natura 2000 Narożne mieszkanie z ogrodem oraz tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 000 zł225 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:423 m²

Wynajmę luksusowy dom na Ołtaszynie. Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym tarasem i pięknym zadbanym ogródkiem. Dom składa się z : parter: hol salon z wyjściem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Wrocław,dolnośląskie

574 525 zł50 m² 11 490,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Słubickiej, na wrocławskim Szczepinie. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2023r. i jest gotowe do zamieszkania wymagając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

355 000 zł61 m² 5 858,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,60m2 usytuowane na III piętrze budynku z wielkiej płyty zlokalizowane w świetnym miejscu Osiedla Piastowskiego, ul. Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł120 m² 9 906,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Promocja! bonus 2 pakiety promocyjne do wyboru przy zakupie szeregu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł93 m² 11 242,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Sołtysowice | 93 mkw | zielona okolica | dwupoziomowe Lokalizacja: ul. Lekcyjna, sołtysowice Rok budowy 2005 r. Ilość pokoi: 4 Metraż: 93,31 m2 Piętro: 2 Cena 1 049 000,00 zł Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

453 899 zł51 m² 8 899,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu na Wrocławskim Kozanowie. 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią o powierzchni użytkowej 50.5m2 +.