dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Legnica,dolnośląskie

7 500 zł500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Wynajem Hal Magazynowych w Legnicy - ul. Karola Myrka. Poszukujesz przestrzeni magazynowej w dogodnej lokalizacji? Oferujemy nowoczesne hale magazynowe na wynajem w atrakcyjnych cenach. Nasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staszica

Karpacz,dolnośląskie

375 396 zł34 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy apartament stan deweloperski ul.STASZICA GARAŻ GRATIS DO KOŃCA WRZEŚNIA Oferuję Państwu do zakupu nowo wykończony apartament , położony w Karpaczu przy ul. Staszica. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 942,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Podpisz umowę deweloperską I odbierz prezent! -nawodnienie automatyczne ogrodu -trawnik Z rolki - oraz robot koszący- zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 817,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł76 m² 48,99 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w Apartamentowcu Odra House! Mieszkanie z klimatyzacją w pełni umeblowane i wyposażone o powierzchni 75,53 m2 z pięknym tarasem ( 17 m2! ), na który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lubin

Lubin,dolnośląskie

335 000 zł57 m² 5 866,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje z balkonem Przylesie ul. Sokola Mieszkanie o pow. 57,1 m 2 , położone w świetnej lokalizacji na Przylesiu w budynku 8 piętrowym z windą po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plutona

Legnica,dolnośląskie

300 000 zł39 m² 7 712,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie w pełnym prawie własności w bloku czteropietrowym przy ul. Plutona w Legnicy - osiedlekopernika. W okolicy liczne punkty usługowo-handlowe, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wiosenna

Zawonia,dolnośląskie

230 000 zł2 000 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Zawonia zaledwie 12 minut do Trzebnicy. Atrakcyjna lokalizacja, sprawia że miejsce jest idealne dla osób pracujących w Trzebnicy, oleśnicy lub Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

265 000 zł51 m² 5 164 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą urokliwego 2 pokojowego mieszkania w Centrum Legnicy. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kamienicy. Powierzchnia: 51,31 m2 Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w Sobótce lecz ofert jak na lekarstwo, a ceny przyprawiają o zawrót głowy? Omega Estate ma dla Ciebie idealne rozwiązanie,oddalony o kilka kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł127 m² 5 503,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta deweloperska bez prowizji i pcc. Dom w zabudowie bliźniaczej wśród nowych domów wolnostojących , w pięknym urokliwym miejscu wśród zieleni i drzew Duże działka- pow 450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Smolec,dolnośląskie

1 760 000 zł160 m² 11 020,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferowany dom to nowoczesna inwestycja, która łączy komfort z bezpieczeństwem i ekologicznymi udogodnieniami. Każdy budynek jest częścią kameralnego kompleksu składającego się z 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

810 000 zł58 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: jagodno, metraż: 58 m2, piętro: 0/4, pełna własność. Rozkład: salon, - sypialnia, - pokój, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Największe atuty: - do mieszkania przynależy taras, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z rynku pierwotnego 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 56,91m2 na zielonym, spokojnym Brochowie - południowej części Wrocławia Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł101 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, wyjątkowe mieszkanie - pięknie wykończone! Po przekroczeniu progu wkraczamy w inny świat. w świat elegancji, stylu, luksusu. Lokalizacja Wrocław Lipa Piotrowska ul. Kaparowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł45 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 przy ul. Jordanowskiej, na wrocławskim Oporowie. Jest to mieszkanie w nowym budownictwie. Nowe, zamknięte osiedle które otacza bardzo dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bylinowa

Wrocław,dolnośląskie

662 400 zł51 m² 12 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji tego wyjątkowego apartamentu z tarasem i ogródkiem, znajdującego się na nowym osiedlu na Psim Polu. Mieszkanie zostało oddane do użytku pod koniec 2023r. Następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Modra

Mirków,dolnośląskie

785 010 zł112 m² 7 009,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Zamieszkaj w komfortowym domu w zabudowie szeregowej tuż obok Wrocławia! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o wygodę przyszłych mieszkańców. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wysoka,dolnośląskie

599 000 zł56 m² 10 736,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania przestronne 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem na wysokim parterze 3 piętrowego budynku z 2008 r. w miejscowości Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Straussa

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł48 m² 13 776,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2- pokojowe położone na Wrocławskich Krzykach (jagodno), przy ulicy Komedy. Mieszkanie zadbane ,nadające się od razu do przeprowadzki mierzące 48,27 m2. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 999 000 zł216 m² 9 254,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Komfortowy dom położony W centrum kamieńca! gotowy do zamieszkania! możliwość zamieszkania dwóch rodzin (dwa odrębne wejścia). Gorąco polecam dom wolnostojący położony w Kamieńcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złota

Dobroszyce,dolnośląskie

649 000 zł144 m² 4 497,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Dobroszyce przy ulicy Złotej. Nowe osiedle domów jednorodzinnych, grogi na osiedlu asfaltowe i oświetlone, ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 508 000 zł161 m² 9 344,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż nowoczesnych domów w Wrocławiu idealne miejsce dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów w urokliwej lokalizacji przy ulicy Turawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Parkowa

Stanowice,dolnośląskie

720 000 zł96 m² 7 471,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oława, stanowice, ul. Parkowa. Nowa inwestycja, wysoki standard! Tuż nieopodal terenów Natura 2000. Media miejskie. Możliwy rabat aż do 27 000zł! Na sprzedaż nowoczesny i ekologiczny dom.