dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

570 000 zł74 m² 7 663,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duży balkon! bez prowizji l bez pcc zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią i tarasem. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego wysokiego bloku z windą i mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

599 998 zł42 m² 14 184,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jagodno/premium/krzyki/vivaldiego/okazja/2pok./balkon. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

574 901 zł54 m² 10 554,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

toplokalizacja/krzyki/gaj/krynicka/okazja/3pok./Bardzka/Armii Krajowej!/top Obniżona cena! Toplokalizacja blisko UE i Akademii Medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pirenejska

Wrocław,dolnośląskie

515 001 zł38 m² 13 446,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Pirenejska/akademia medyczna/gaj/krzyki/38m2/oddzielnakuchnia/balkon/ue gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, jednopokojowy apartament z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W naszym biurze Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 998 zł36 m² 14 889,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Top/grabiszyńska/3-pok/36,1m2/centrum. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Lubań,dolnośląskie

238 700 zł31 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zielone Miejsce zostało zaprojektowane tak, by zapewnić przyszłym właścicielom wygodną i bezpieczną przestrzeń do życia. Ciekawa bryła budynku, elewacja w jasnej kolorystyce oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 26,68m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 994 zł63 m² 9 888,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

ok. Ołtaszyna /gencz/premium/komorowice/3pok./taras/parking/top! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż urocze, 2-poziomowe mieszkanie z przestronnym tarasem, położone na kameralnym i malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł72 m² 12 083 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie w rezerwacji Komfortowe 3-pokojowe - jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 w dwu piętrowym budynku. Mieszkanie jest bardzo przestronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dąbrowskiego

Lubań,dolnośląskie

975 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:248 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy / Inwestycja / Blisko centrum Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę budynku mieszkalno-usługowego, zlokalizowanego w Lubaniu przy ulicy Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe oddany do użytkowania Apartament 4 pokojowy o pow. 71,3m2 , dwustronny, przeciwległy w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul. Jedności Narodowej. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świecie

Świecie,dolnośląskie

195 000 zł73 m² 2 660,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 73,30 m , zlokalizowane w malowniczej wsi Świecie, oddalonej 14 km od miejscowości turystycznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

799 995 zł101 m² 7 928,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Duży metraż/radwanice/lux/top/3pok./niski blok/3balkony/garaż! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 3-pokojowy w Radwanicach. Apartament mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł34 m² 21 815 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Loftowy apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku idealny pod najem krótkoterminowy unikatowa inwestycja W skali miasta Apartament typu studio położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł220 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam dom przy al. Kochanowskiego we Wrocławiu w zabudowie bliźniaczej idealny pod inwestycje. Dom został wybudowany w 1970r, posiada 3 piętra do zagospodarowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

9 000 zł71 m² 126,05 zł/m²

 

Piętro:37/48

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w Sky Tower dla wymagającego klienta. Położony na 37 pietrze z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia. W sąsiedztwie wrocławskiego centrum biznesu, biurowców i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Lubań,dolnośląskie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone w Lubaniu przy ul. Królowej Jadwigi. Parter Balkon Piwnica Atrakcyjna lokalizacja Lokalizacja: jedną z kluczowych korzyści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

328 000 zł52 m² 6 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie w centrum uzdrowiska Nieruchomość położona w atrakcyjnej i malowniczej części uzdrowiska , przy jednej z atrakcji miasta -torze saneczkowym. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

549 000 zł64 m² 8 578,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska Kameralna inwestycja Wysoki standard Blisko natury Na sprzedaż mieszkanie 2 poziomowe o powierzchni 64,12mkw z przynależnym tarasem ok 10mkw i ogródkiem w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Bielany .Budynek rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości wynosi 48 m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

631 092 zł82 m² 7 696 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu ostatnich mieszkań w inwestycji w Siechnicach. Budynek ukończony z pozwoleniem na użytkowanie. Mieszkanie o pow. 82m2, do własnej aranżacji z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł35 m² 15 112,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie z ogródkiem, położone na cichym, spokojnym i zamkniętym osiedlu przy ul. Iwaszkiewicza. Na osiedlu place zabaw, uliczki spacerowe. Do rynku ok. 15 min.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to urokliwe mieszkanie o powierzchni 62 metrów kwadratowych, położone na osiedlu Partynice, tuż obok toru wyścigów konnych. Ta lokalizacja gwarantuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daktylowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł44 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie z wygodnym balkonem na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu. - nowe budownictwo, - miejsca postojowe dla mieszkańców za szlabanem, - blok z windą. Mieszkanie: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domasław

Domasław,dolnośląskie

544 600 zł1 556 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1556 m2 w mpzp oznaczona symbolem 48 mn - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą. Domasław / kobierzyce / wrocław / super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

835 000 zł105 m² 7 958,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł70 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:375 m²

W ofercie sprzedaży działka z rozpoczętą budową w miejscowości Spalona. To prawdziwa oaza spokoju i gratka dla miłośników wody. Działka posiada prywatną plażę z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bystrzyca Kłodzka

Bystrzyca Kłodzka,dolnośląskie

280 000 zł68 m² 4 096,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienka i przedpokojem. Do mieszkania przynależy mały wyremontowany strych i piwnica. Jest również możliwość wydzierżawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

608 900 zł44 m² 13 933,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł100 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam Państwu do zaoferowania bardzo komfortowe, jasne, 4-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki - Partynice na granicy Ołtaszyna - Partynic. Powierzchnia użytkowa to 87 m2, natomiast po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Polna

Biskupice Oławskie,dolnośląskie

78 000 zł3 149 m² 24,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

W ofercie działka o powierzchni 0,3149 ha w Biskupicach Oławskich. Działka stanowi grunty rolne, nie objęte Miejskim Planem Zagospodarowania Terenu, istnieje możliwość wystąpienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

1 400 zł31 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 31,00 m2, położona w budynku po termomodernizacji w Szczytnicy. Lokal usytuowany jest na parterze. Nieruchomość składa dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł93 m² 11 243,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Nowa niższa cena Na sprzedaż: dwupoziomowe Mieszkanie w Malowniczych Sołtysowicach Wyjątkowa oferta przestronnego i słonecznego mieszkania, idealnego dla rodzin, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 7 969,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą ofertą mieszkania z antresolą i trzema pokojami w nowoczesnej inwestycji u podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cztery Podkowy

Wysoka,dolnośląskie

774 001 zł66 m² 11 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/3