dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

149 900 zł54 m² 2 796,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Boguszowa-Gorc - ulicy Krakowska. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 45.6 m2 znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł58 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Stan deweloperski/komorowska/krzyki/nowy Dwór/centrum/tanio!/4pok./piwnica Okazja! Mieszkanie w trakcie remontu! Stan deweloperski! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

366 999 zł49 m² 7 474,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok./tanio! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 49m2, mieszczące się na 1-szym piętrze 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jagodno | 2pok | Garaż | do wprowadzenia! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40m2. Położone jest na jednym z osiedli, prężnie rozwijającego się Jagodna ul. Buforowa (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

389 999 zł52 m² 7 485,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok./tanio! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 52m2, mieszczące się na parterze 2-piętrowej kamienicy z 1935r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

269 999 zł74 m² 3 629,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio/dolnobrzeska/wrocław/okazja/okolicaleśnicy/3p/75m2!superinwestycja! tak tanio jeszcze nie było! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marmurowa

Smolec,dolnośląskie

699 001 zł77 m² 9 066,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

premium/smolec/marmurowa/4pok./parking/balkon/piwnica/top! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 2-gim piętrze 2-pętrowego budynku bez windy z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

621 000 zł57 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny. Mieszkanie do własnej aranżacji. Dzięki dużym oknom i dwustronnej ekspozycji mieszkanie jest dobrze doświetlone. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wrocław,dolnośląskie

350 001 zł67 m² 5 192,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wolska/leśnica/4pok./Obniżona cena!/inwestycyjne/tanio/top/centrum Świetna alternatywa inwestycyjna! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 67,1 m2 które znajduje się przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

860 zł10 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w czteropokojowym mieszkaniu o podwyższonym standardzie *lokal znajduje się w samym sercu Wrocławia, w pobliżu mnóstwo punktów handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

539 999 zł41 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lipa piotrowska/taras/waniliowa/premium/tanio/obniżona cena!/ogród/2pok./garaż! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Słodowa

Głogów,dolnośląskie

1 350 zł25 m² 54,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Głogowie na Starym Mieście. Mieszkanie leży na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Powierzchnia: 24,93m. Miesięczne koszty: - odstępne: 1350zł, - media płatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

450 000 zł67 m² 6 693 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy w swojej ofercie przytulne przestronne 3-pokojowe mieszkanie blisko Centrum Legnicy, w dzielnicy Tarninów. Mieszkanie położone na 2 piętrze 4-piętrowej kamienicy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajcego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piaskowa Góra - 2 pokoje, 36 m2 Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Gajcego. Znakomita lokalizacja - w pobliżu sklepy, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

666 006 zł55 m² 12 131,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Magnolia/ mieszzkanie 3 pok/54m2/rozklad/tramwaj Odświeżone mieszkanie 54 m2, 10 piętro, 3 pokoje, osobno łazienka/toaleta, klimatyzacja, księga wieczysta, bez obciążeń, super lokalizaja przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 231 692 zł57 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,76m2 z balkonem o pow. 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Świdnica,dolnośląskie

565 000 zł72 m² 7 804 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, znajdujące się na 4 piętrze w bloku w Świdnicy na osiedlu Zarzecze Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

319 000 zł38 m² 8 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek poleca Państwu mieszkanie spółdzielcze własnościowe, dwupokojowe na Wzgórzu Grota Roweckiego. Mieszkanie o pow. użytkowej ok 38 m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staroszkolna

Bolesławiec,dolnośląskie

2 500 zł48 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Wynajmem, mieszkanie premium, 2 pokoje, balkon, winda, bolesławiec. Zapraszamy Państwa do wynajęcia luksusowego mieszkania typu premium usytuowanego na nowoczesnym osiedlu w Bolesławcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Krępice,dolnośląskie

1 000 000 zł10 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W Krępicach 10000m2 Sprzedam działkę rolno-budowlaną 1 hektar (10000tys m2) Krępice , Położona 4 kilometry od Wrocławia od strony leśnicy, wylot na Środę Śląską. Działka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

679 000 zł117 m² 5 781,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,90 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

498 899 zł45 m² 11 037,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,19 m na 2 piętrze 10 piętrowego bloku z windą w dzielnicy Krzyki-Południe nieopodal Skytowera. Blok po termomodernizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

820 000 zł140 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania apartament w stanie deweloperskim ok. 140 m w Świdnicy. Z tarasem ok. 35 m i ogrodem z możliwością adaptacji. Cena 5500 zł za m = 770.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Modra

Mirków,dolnośląskie

785 000 zł112 m² 7 021,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Komfortowe domy w zabudowie szeregowej w Mirkowie! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o wygodę przyszłych mieszkańców. Nowoczesne i ekologiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł46 m² 13 352,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Partynice we Wrocławiu, idealne dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Lokalizacja: osiedle Partynice we Wrocławiu to cicha i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, jednostronne z dużym balkonem w budynku z 2009 r przy ul. Głównej. Mieszkanie o przestronnym, funkcjonalnym układzie: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siechnice,dolnośląskie

1 999 000 zł358 m² 5 583,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 996 m²

Przestronny dom wolnostojący, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu domów jednorodzinnych. Osiedle hiszpańskie, w Siechnicach koło Wrocławia. (Siechnice - Prawocin) Cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

3 890 zł85 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz obszerne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2 w dogodnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 473 425 zł81 m² 18 087,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,46 m2 z loggią - z widokiem na rzekę! Inwestycja została zaprojektowana tak aby Twoje życie było łatwiejsze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mączna

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł70 m² 14 284,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 3 pokojowe na Pilczycach. Mieszkanie w otoczeniu natury, dające wytchnienie od miasta! informacje podstawowe Cena : 999 900 zł + 50 000 zł za 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Świetna lokalizacja Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pszczelarska

Wrocław,dolnośląskie

3 800 zł144 m² 26,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecamy przestronne mieszkanie o powierzchni 144m2 mieszczące się na 1 piętrze domu, położonego na Wrocławskim Ołtaszynie. Na wynajem przytulne i przestronne mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłodzka

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł58 m² 14 106,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 58.13 m (w tym 2,79 m komórki lokatorskiej) w świetnej lokalizacji Wrocławia - Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 525 zł26 m² 21 550 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Top lokalizacja 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki znajdującej się w nowoczesnej inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

909 000 zł67 m² 13 571,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 w inwestycji w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta! Przedstawiam Państwu funkcjonalne studio znajdujące się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 259 000 zł79 m² 15 902,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 79,1m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej z topowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Dobrzykowice,dolnośląskie

465 000 zł37 m² 12 466,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - przestronne mieszkanie 2-pokojowe + dwa miejsca postojowe, idealne dla singla, pary czy małej rodziny, poszukujących komfortowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

549 000 zł200 m² 2 744,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Top cena!duża działka+dom 200m2 ogród/karwiany Na sprzedaż dom o łacznej powierzchni ok 200 m2 do generalnego remontu wraz z ładną działką ok 1118 mkw, niedaleko Ołtaszyna, bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowalów

Kowalów,dolnośląskie

440 000 zł376 m² 1 170,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Sprzedaż. Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny, pow. uż. ok. 376 m2. działka 28 ar, budynki gospodarcze, garaż, ogród, kowalów, gmina Wiązów, powiat Strzelin, 14 kilometrów od.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij