dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

607 100 zł47 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Koreańskiej we Wrocławiu. Najważniejsze cechy mieszkania: 46,70 m2 + około 7 m2 powierzchni pod skosami 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

460 000 zł58 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Piękne mieszkanie 58m2 w Polkowicach , mieszczące się na wysokim parterze z dużym balkonem. Budynek z nową elewacją wykonaną w 2024 Mieszkanie kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

558 315 zł34 m² 16 325 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: dawid Rumian tel. Przytulne kawalerka z dużym balkonem w jednej z najciekawszych inwestycji we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 21,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 8 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Nowa inwestycja w pięknej okolicy. Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł46 m² 14 270,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

45,90 m2 / 2 pokoje + balkon +m. w garażu / Muchobór Wielki Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,90m2. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze, w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

764 775 zł57 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja pawia od nowa! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku przy ul. Pawiej. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

673 000 zł57 m² 11 827,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z aneksem kuchennym idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Storczykowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

699 000 zł113 m² 6 185,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szereg skrajny na Wrocławskich Bielanach z ładnie zagospodarowaną działką o powierzchni 380 mkw. Na parterze znajduje się słoneczny salon z wyjściem na ogród, kuchnia oraz toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł82 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Ponad 50 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rybacka

Wrocław,dolnośląskie

39,36 zł/m²100 m² 3 936 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia zadbany suchy magazyn na poziomie piwnicy w budynku usługowym o powierzchni 100m2. Wysokość pomieszczenia ma 3m, obiekt ma dostęp do windy towarowej, prąd i wentylację. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

670 072 zł61 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Narożne mieszkanie z balkonem oraz ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

652 000 zł44 m² 14 919,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Trzebnica,dolnośląskie

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47m2. W skład mieszkania wchodzą : *kuchnia z aneksem *dwa pokoje *przedpokój *łazienki *balkon Do mieszkania przynależy: *piwnica Interesuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł23 m² 12 189,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja - do 18.07.2024 Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - mikro apartament zlokalizowany przy ul. Bierutowskiej na Psim Polu, w inwestycji Apartamenty Hydral. Lokal w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

145 000 zł18 m² 8 055,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal usługowy, o powierzchni około 18 m2, doskonały na butik, biuro, niewielki sklepik. Zlokalizowany na największym osiedlu w Kłodzku. Dach płaski , nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł60 m² 11 462 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Przestronne rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,20 m znajduje się na parterze 4-piętrowego budynku na zamkniętym osiedlu na Nowy Dworze!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kotlarska

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł80 m² 13 084 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania gotowiec inwestycyjny na ul.Kotlarskiej przy RYNKU we Wrocławiu. Mieszkanie 4 pokojowe aktualnie wynajmowane długoterminowo za 6 tyś z opłatami. Wszystko po remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł54 m² 10 895,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3pok przy Aquaparku/tramwaj skytower/parking za szlabanem Oferujemy do sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w najlepszej pod inwestycję lokalizacji- krzyki ul. Wielka - 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do remontu na Ołbinie 4 pok+ balkon Operujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na wrocławskim Ołbinie niedaleko placu Grunwaldzkiego Blisko centrum. Uczelnie w zasięgu ręki. Dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę Ul. Estońska, tuż przy Strzegomskiej Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone na 8 piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 669 m²

Oferta prywatna - aktualna. Sprzedam dom wolnostojący z działką budowlaną 17arów. Miejscowość Zalesie - 6km od Lubina. Bardzo cicha i spokojna okolica - bezpośrednie sąsiedztwo lasu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Letnia promocja, podpisz umowę do końca czerwca a miejsce postojowe dostaniesz gratis! Promocja dotyczy 3 pierwszych podpisanych umów! mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł64 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzy Ci się mieszkanie w wielkim mieście ale chcesz mieć odrobinę spokoju? Potrzebujesz mieszkania, które zaaranżujesz w swoim własnym stylu? Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Wrocław,dolnośląskie

596 000 zł35 m² 16 893,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2, które jest usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym z lat 50 w samym centrum miasta przy ul. Łąkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Miłoszyce,dolnośląskie

1 248 000 zł161 m² 7 768,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Piękna działka z domem,las cisza zieleń/gotowy! Gotowy do zamieszkania! Idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż piękny, piętrowy, 120 metrowy dom wolnostojący przy ul. Brzozowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśniczka

Oleśniczka,dolnośląskie

690 000 zł86 m² 8 049,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Do sprzedania parterowy dom wolnostojący jednorodzinny w niedalekiej odległości od Wrocławia. Zakup bez prowizji i pcc! W podwrocławskiej Oleśniczce (gm. Długołęka) w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Wynajmij klimatyczne mieszkanie o powierzchni prawie 100 m2 w centrum Wrocławia! okolica: mieszkanie znajduje się przy ul. Piastowskiej, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł47 m² 12 978,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Serdecznie polecam przestronne jasne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Kruczej w pobliżu Sky Tower. Lokal znajduje się na 8,5 piętra, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną kawalerka ta jest wykończona pod klucz, z meblami i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

759 825 zł54 m² 13 944,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przesieczna

Przesieczna,dolnośląskie

459 000 zł160 m² 2 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Masz dosyć zgiełku miasta? Masz pomysł na zaprojektowanie wnętrza? Idealnie! Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W cuprum house Do zaoferowania mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

577 000 zł49 m² 11 775,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2pok/49mkw/rozkład /balkon/piwnica/garaż/winda/2001 Mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, dwustronne, usytuowane na północy Wrocławia okolice ch marino. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Oleśnica,dolnośląskie

599 000 zł65 m² 9 194,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

**** Tylko w Home Brand! **** Gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o pow. 65,12m2! Zlokalizowane na drugim piętrze świeżego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wspaniałego mieszkania do wynajęcia, usytuowanego w sercu Wrocławia, w Starym Mieście. Wrocław, ul. Braniborska Metraż: 37 m2 + loggia +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Marchewkowa

Kuklice,dolnośląskie

346 500 zł1 409 m² 245,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych kuklice - kobierzyce / lux działka budowlana 1409 M2 bliskie sąsiedztwo wrocławia, blielan wrocławskich - kuklice gmina kobierzyce Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

575 280 zł41 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 08.2025 Świetna opcja jako pierwsze mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Księginice

Księginice,dolnośląskie

800 000 zł156 m² 5 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

154 metrów powierzchowni użytkowej Działka 10.5 ara Rok budowy 2000 (Kupującemu zostawiam zapas opału na kilka lat (drewno i węgiel) Kuchnia salon jadalnia ubikacja łazienka 4 sypialnie 3 garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

739 990 zł64 m² 11 560,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ołbińska | 3pok | Rozkład |!. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie. Mieszkanie o powierzchni 64m2 znajduje się przy ul. Olbińskiej, na 4 piętrze w plombie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

2 150 000 zł560 m² 3 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 211 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu piękny dom na dużej, fantastycznie zagospodarowanej działce z dodatkowym domem do wykorzystania na dowolny cel znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 499 000 zł310 m² 4 835,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny, podpiwniczony, z poddaszem użytkowym, na działce 600m2 w cichej okolicy w Świętej Katarzynie. Zaopatrzony we wszystkie media. Nadaje się do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krawiecka

Wrocław,dolnośląskie

677 000 zł38 m² 17 844,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For english - please scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - na Rynku!.