dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 392 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 392 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł46 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie polecam w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 47m z balkonem, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 570 000 zł160 m² 9 817,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Cesarzowice to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł72 m² 11 894,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, przytulne oraz duże mieszkanie - 72,30 m2 - w jednym z najzieleńszych miejsc do życia we Wrocławiu - Karłowice-Polanka - z dostępem do wielu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kochanowskiego

Sulimów,dolnośląskie

145 000 zł28 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Uwaga! Ze względu na aktualnie trwające postępowanie znoszenia współwłasności w nieruchomości możliwy zakup tylko gotówką. Przedstawiam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł81 m² 11 395,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo informuję o dniach otwartych. Rabat - 10%! Tylko w sobotę 15-06-2024! Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji! Osiedle Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

625 300 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wrocław, krzyki, uniwersytet ekonomiczny - trzy pokoje, kuchnia, łazienka serdecznie polecam - doskonał pod wynajem lokalizacja Przedstawiam mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 48,1 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

2 500 000 zł388 m² 6 443,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Piękny i elegancki dom wolnostojący na zagospodarowanej działce tuż przy Parku. Lokalizacja : gmina Długołęka / Szczodre Posiadłość: dom został wybudowany w 2007 roku przez obecną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

588 519 zł38 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Mieszkanie z balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu -dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,61 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Krzyżowice,dolnośląskie

805 000 zł113 m² 7 150,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów. * gotowe już tego Lata Pomieszczenia: parter: -Wiatrołap -garaż -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 589 000 zł98 m² 16 214,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:335 m²

Na sprzedaż ostatni segment w zabudowie szeregowej w prestiżowej dzielnicy Krzyki Borek z możliwością rozbudowy. Dzielnica charakteryzuje się willową zabudową. Do jej atutów należą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł24 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

kawalerka do remontu / świetna lokalizacja! Na sprzedaż kawalerka do remontu usytuowana blisko ronda Powstańców. Mieszkanie bardzo jasne i doświetlone. Ogrzewanie i woda miejska. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

548 153 zł69 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w IV kwartale 2025 Mieszkanie idealne dla dużej Rodziny. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł30 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

- kawalerka w nowo oddanym apartamentowcu, mieszkanie w pełni wykończone i umeblowane, bez wkładu własnego. - do dyspozycji dla mieszkańców strefa spa (sauna sucha, fińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kwielice

Kwielice,dolnośląskie

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecam do sprzedaży zadbany, dobrze utrzymany budynek przedwojenny położony w miejscowości Kwielice, powiat polkowicki. Miejscowość czysta, zadbana. Budynek położony przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł78 m² 9 659,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Gotowy do zamieszkania! wszystkie media! drogi Z kostki! Gorąco polecam dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Dobrzykowice, gmina Czernica. Na pierwszej kondygnacji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

762 500 zł61 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m . Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - pokoju - pokoju 2 - łazienki - wc - przedpokoju. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

613 980 zł57 m² 10 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: podstawowe informacje: lokal użytkowy o pow. 56,85 m2, wysokość 350 cm, z witryną, wejściem bezpośrednio z ulicy, dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

719 999 zł51 m² 14 240,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ładne 2M przy Kamieńskiego z dużym tarasem/cisza Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie przy ul. H. Kowarzyka, o łącznej powierzchni 50,56 mkw, z dużym tarasem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

860 000 zł240 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Oferta na wyłączność: do sprzedania dom w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni całkowitej 240m2. Dom na parterze składa się z salonu, połączonego z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Wrocław,dolnośląskie

619 900 zł48 m² 12 914,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym z lat '70, na wrocławskich Krzykach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Wrocław,dolnośląskie

594 900 zł41 m² 14 492,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne 2M przy Kamieńskiego z balkonem/gotowe Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie przy ul. H.Kowarzyka niedaleko ul. Kamieńskiego, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

443 250 zł84 m² 5 289,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż niezwykle przytulne i przestronne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 83,8m 2 , usytuowane na 4 piętrze bloku w Świebodzicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem na osiedlu Różanka we Wrocławiu opis Kawalerka o powierzchni około 27 m 2 zlokalizowana na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego. Urządzona z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

870 000 zł69 m² 12 693,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2022 r. - wykończone i umeblowane- gotowe na nowych właścicieli. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się na Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Miłoszyce,dolnośląskie

1 390 000 zł271 m² 5 129,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje na sprzedaż dom składający się z działki 11a, parteru i 1 piętra w wysokim standardzie, urządzony z materiałów z najwyższej półki, wybudowany w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł66 m² 9 378,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe, przestronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 65,76m2 przy ulicy Kruczej. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje o pow. 25,15m2 oraz 16,38m2, łazienka 3,60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

4 300 zł90 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w poter Nieruchomości. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe , dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i 2 balkonami o powierzchni ok. 90 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

72 000 zł26 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z potencjałem, dobrze nasłonecznione i ciepłe do własnej aranżacji. Lokal położony na pierwszym piętrze w kamienicy. Składa się z jednego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz Zapraszam do zapoznania się z oferta wynajmu kawalerki na Placu Solnym, lokalizacja: mieszkanie, znajduje się na 4 piętrze kamienicy w centrum miasta. Blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jaczkowice

Jaczkowice,dolnośląskie

1 300 000 zł17 900 m² 72,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dla investorów! Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1,79 ha położoną w gminie Oława w miejscowości Jaczkowice. Oferowany teren objęty jest aktualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żubrza

Wrocław,dolnośląskie

827 000 zł63 m² 13 085,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży inwestycyjnego mieszkania 6-pokojowego na Popowicach o powierzchni 63m2 z loggią. Mieszkanie wynajęte w całości do września - Możliwość skorzystania z usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jagoszyce

Jagoszyce,dolnośląskie

100 000 zł1 200 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jagoszyce 20min do granic wrocławia - Do wyboru działki 1200m2, oraz 1000m2 - Szybki dojazd do Wrocławia trasą S5 - W okolicy park, oraz liczne leśne tereny spacerowe - Działka budowlana - Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

65 zł/m²40 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Agent prowadzący: tel. ***wolne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia wolną przestrzeń biurowo-usługową. Lokal użytkowy o łącznej powierzchni 40m2. Umiejscowienie lokalu na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostrzeszowska

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł110 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmę 4-pokojowe mieszkanie na ulicy Ostrzeszowskiej. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze. Posiada duży ogródek. W mieszkaniu znajdziemy wszystkie niezbędne meble oraz urządzenia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 350 000 zł102 m² 13 287,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe 4-Pokojowe mieszkanie na Północy Wrocławia - natychmiast do zamieszkania! Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Oferta Specjalna w cenie miejsce postojowe oraz komorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Bolesławiec,dolnośląskie

370 000 zł52 m² 7 170,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z możliwością dokupienia garażu o powierzchni 16 m2 z prądem i kanałem w odległości 30 m od kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 49.2 m2,jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 550 000 zł320 m² 11 093,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękny, wyjątkowo komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 288,86 m2 wykończony zgodnie z projektem architekta wnętrz. Budynek wybudowany na 992.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dolna

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 098 000 zł2 000 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż działka w Tyńcu Małym. Działka o powierzchni 2000 m2 położona jest przy ul. Dolnej w Tyńcu Małym. Lokalizacja: działka położona jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł36 m² 14 538 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun nieruchomości: telefon Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie znajduje się na 10. piętrze w budynku z windą. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, ocieplony. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł40 m² 16 306,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 mieszkanie o powierzchni 39,8 m2. Nieruchomość składa się z: * salonu z aneksem kuchennym, * sypialni, * łazienki z wc, do mieszkania przynależy ogród. Istnieje.