dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł54 m² 11 541,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym tarasem i balkonem położone na Gądowie Małym. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze zadbanego bloku z końca lat '80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czernicka

Wrocław,dolnośląskie

1 800 001 zł260 m² 6 922,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:830 m²

Psie pole/duży dom z ogrodem+garaż/dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż duży dom o łącznej powierzchni 260 m kw, znajdujący się na działce 830 m kw. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grabowa

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł131 m² 14 122,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom jednorodzinny W zabudowie bliżniaczej/ piękny ogród /osobny garaż atutem tej nieruchomości jest cisza Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł38 m² 13 082,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: lipa Piotrowska Ilość pokoi: 2 Metraż: 38,22 m2 Piętro: 2/2 Opłaty administracyjne: 250zł/ na 3 os. Budynek z 2017 roku Klimatyzacja w salonie Komórka w cenie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

315 000 zł51 m² 6 128,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego. Omawiane mieszkanie o powierzchni 51,40 m2 położone jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

312 000 zł70 m² 4 489,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę: duże 69,5m2, mieszkanie na I piętrze, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze na ul. Kosmonautów Pokoju w Głogowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł39 m² 15 280,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 39,2 mkw. Mieszkanie na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca we Wrocławiu przy ul.Miedzianej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Lubin,dolnośląskie

1 800 zł51 m² 35,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** R E R E R W A C J A *** Do wynajęcie od zaraz mieszkanie 3 pokojowe z balkonem położone na 2 piętrze w wieżowcu na osiedlu Przylesie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrosławice

Dobrosławice,dolnośląskie

149 000 zł29 773 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie jesteś rolnikiem A chcesz ją kupić? - zadzwoń! Znaczna część działki to nieużytki. W przeszłości na działce funkcjonowały stawy chodowlane, które można przywrócić do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

554 553 zł32 m² 17 163,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Chcesz iść do rynku na piechotę? Albo bardzo szybko wynająć i zarabiać? Wybierz tą inwestycję mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania/wynajęcia! 0% prowizji! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł62 m² 9 631 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Bardzo przytulne,słoneczne mieszkanie o powierzchni 62,30 m2 położone na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ulicy Czarnieckiego. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hutników

Legnica,dolnośląskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie usytuowane w niedalekiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie zostało wykończone z wysokiej klasy materiałów z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

624 592 zł41 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Mieszkanie z dużym balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Walim

Walim,dolnośląskie

220 000 zł63 m² 3 518 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy mieszkanie w malowniczej miejscowości jaką jest Walim. Na powierzchnię 62.53 m2 składają się: - Przestronny salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z WC -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

779 946 zł43 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 41,71m2 z balkonem 12,11m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kombatantów

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł39 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż duża kawalerka w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie składa się z dużego pokoju( możliwość podzielenia na dwa mniejsze), dużej kuchni z oknem, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Baworowo

Leśna,dolnośląskie

25 000 zł2 219 m² 11,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 807 m²

Leśna ul.Baworowo 25 - kompleks obiektów przemysłowych, hala, magazyny, biura, plac, powierzchnia użytkowa 2.218,81m2 , powierzchnia działki - 10807m2 - położenie blisko granicy polsko - czeskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kurlandzka

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł49 m² 14 155,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne 3- pokojowe mieszkanie położone na Wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, nadające się do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów, mierzące 49,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Złotoryja,dolnośląskie

239 000 zł48 m² 4 979 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w Złotoryi na sprzedaż! Do dyspozycji Nabywcy 48,24 m2 na II piętrze: - sypialnia - Salon - Kuchnia - Łazienka z wc - Przedpokój Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaworska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł26 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tel: do wynajęcia przytulna kawalerka znajdująca się w zielonej, spokojnej okolicy, przy ul. Jaworskiej. Dzięki bardzo dobremu skomunikowaniu z miastem oraz dostępowi do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

399 900 zł2 236 m² 178,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

= oferta na wyłączność - działka budowlana W dziwiszowie = Biuro Nieruchomości Aplauz ma przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę budowlaną położoną w malowniczym Dziwiszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

749 000 zł109 m² 6 892,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji! bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera świetna oferta! wszystkie media! kanalizacja! światłówód! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Główna

Psary,dolnośląskie

40,91 zł/m²462 m² 18 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 1. Lokalizacja: ul. Główna 1a 51-180 Psary ok. 100 metrów od granicy do miasta Wrocławia, zaraz przy głównej trasie 5, przy wyjeździe z Wrocławia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

824 772 zł68 m² 12 111,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

559 900 zł37 m² 15 132,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowy apartament w inwestycji Lokum Verde Osiedle-ogród, dedykowane każdemu kto ceni naturę, spokój, wolność i harmonie. Nowoczesna estetyka budynków podkreślona dużymi oknami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwu poziomowe w Szczawnie Zdrój. Mieszkanie o powierzchni ok 40 m2 składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł41 m² 19 512,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie z ogrodem z komórką i miejscem parkingowym(podziemnym), blisko są przystanki autobusowe , są blisko sklepy spożywcze i szkoła. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

749 650 zł54 m² 13 908,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 53.90m2, znajdującą się zaledwie 3km od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest dwustronne, a okna z obu stron wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

9 900 000 zł2 859 m² 3 462,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zastanawiasz się nad zakupem gotowego biznesu? Mam dla Ciebie perełkę! Zapraszam Cię na prezentację unikalnej oferty zakupu działającego kompleksu hotelowego w malowniczym Karpaczu. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, ul. Główna

Psary,dolnośląskie

10 000 zł225 m² 44,44 zł/m²

 

 

 

Psary,dolnośląskie

36,25 zł/m²80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

715 000 zł109 m² 6 539,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Na sprzedaż gotowe domy w zabudowie bliźniaczej położone w Marcinkowicach. Kameralne osiedle 16 segmentów na obrzeżu miejscowości. Wokół głównie nowa zabudowa, pełne media miejskie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

20 domów w zabudowie szeregowej Dwa metraże domów 108 m2 i 134 m2 Każdy dom posiada ogród, taras i balkony Inwestycja zlokalizowana w Świętej Katarzynie, zawiera 20 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

409 000 zł60 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, w dzielnicy Tarninów. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

739 000 zł155 m² 4 767,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Nowoczesne i komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej Dom w cenie mieszkania - 0 czynszu. Możliwość wykończenia pod klucz. Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta! Do wynajęcia mieszkanie położone w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch mniejszych pokoi, kuchni, wc, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Polna

Bolesławiec,dolnośląskie

1 900 zł24 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie gotowe do wynajęcia. Nieruchomość gruntownie wyremontowana i stylowo urządzona, znajduje się na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

689 876 zł61 m² 11 328 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Witam Chciałbym Państwu zaprezentować nową inwestycje pod nazwą Awipolis położoną na Oporowie. Nieruchomość została zaprojektowana w nowoczesnej stylistyce. Inwestycja znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 317,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak