dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł49 m² 5 274,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Głogowie na ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, pokoju z balkonem , sypialni , łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 090 001 zł131 m² 8 320,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

345 000 zł61 m² 5 650,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 54 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

639 900 zł52 m² 12 305,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,81m2 z tarasem na nowoczesnym osiedlu Belvedere gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

599 950 zł60 m² 9 999,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o pow. 60m2 w urokliwej dzielnicy złotniki/stabłowice we Wrocławiu! Ta spokojna okolica oferuje harmonię między naturą a życiem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł900 m² 421,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z aktualnym mpzp, zabudowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym. Do sprzedaży także działka o pow. 1344mkw -cena 539 tys. Energia, woda i gaz w odległosci ok 90m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł36 m² 84,51 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł39 m² 22 199,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu Nieruchomość idealną dla pary lub singla o powierzchni 38.74 m2 z balkonem zlokalizowaną w centrum miasta! Nieruchomość Sprawdzi się również jako świetny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zacisze

Będkowo,dolnośląskie

245 000 zł945 m² 259,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę działki budowlanej numer 17/20 o powierzchni 945 m2 położonej w Będkowie. Miejscowość położona w miejscu odpowiednim dla osób ceniących sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

1 389 999 zł110 m² 12 631,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-Lux ul. Reja 110m2- 4 pok Balkon Piwnica' Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem ( w jednej z sypialni garderoba) 110m2 znajdujące się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł42 m² 12 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie 2/4 piętro, 42,5mkw plus balkon na wrocławskim osiedlu Krzyki-Klecina z 2003roku. Wolne od zaraz! Mieszkanie jest w pełni rozkładowe składa się: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Smolec

Smolec,dolnośląskie

750 000 zł1 017 m² 737,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Smolec - wrocław / działka budowlana 1017 M2 / media miejskie serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji w Smolcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji - Wrocław ul. Hubska (for English see below) Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

671 167 zł60 m² 11 119,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w południowej części Wrocławia. Cicha okolica w bliskości centrum miasta. W pobliżu liczne tereny zielone, spacerowe. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratowników

Polkowice,dolnośląskie

221 000 zł36 m² 6 138,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2-pokojowe Mieszkanie o pow. użytkowej 31,4 m w Polkowicach, 5 piętro przy ul. Ratowników. Przytulne i tanie w utrzymaniu mieszkanie dla tych, którzy szukają komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Widok na rzekę! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Wysoka,dolnośląskie

2 350 000 zł260 m² 9 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zachwycający dom z bogatym wyposażeniem i pięknym ogrodem do sprzedania! Ta nieruchomość oferuje doskonałe miejsce do życia dla całej rodziny. Z uwagi na swoje fantastyczne parametry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Wrocław,dolnośląskie

561 122 zł42 m² 13 240,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja ta zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 998 zł200 m² 2 849,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Niższa Cena- karwiany- dom 200 m2- ogród. Na sprzedaż dom o łącznej powierzchni ok 200 m2 do generalnego remontu wraz z ładną działką ok 1118 m2, niedaleko Ołtaszyna, bielan Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł52 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w centrum miasta, jednocześnie mając w domu ciszę, spokój i piękny widok z okna? Oferta jest więc idealna dla Ciebie. Przedstawiam ofertę rozkładowego, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

739 103 zł58 m² 12 634 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie W inwestycji premium przy parku! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 58,50 m2 z balkonem, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

520 000 zł47 m² 11 159 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z tarasem i ogrodem! Otoczenie nieruchomości: księże Małe jest spokojną dzielnicą, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tymiankowa

Wrocław,dolnośląskie

804 078 zł124 m² 6 468,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

ani podatku pcc 2%! Zamieszkaj na kameralnym osiedlu, ze świetnym połączeniem z Centrum. Oddane do użytku - już dziś zacznij projektować swój przyszły dom! Rozkład: parter: - korytarz 5.71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Kuraszków

Kuraszków,dolnośląskie

195 000 zł23 700 m² 8,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wysokiej klasy ziemia rolna, około 90% to klasa III. Płaska dobrze położona z łatwym dojazdem ziemia rolna w Kuraszkowie, w ciągłej uprawie więc utrzymana w wysokiej kulturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dziadowa Kłoda

Dziadowa Kłoda,dolnośląskie

1 100 000 zł214 m² 5 140,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom pasywny; w okolicy las; 55 min. DO wrocławia! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej 180 m2 zlokalizowany w Dziadowej Kłodzie. Parter: salon z jadalnią, kuchnia, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł136 m² 10 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Estetyczna i nowoczesna bryła budynku podkreśla klimat luksusu tego miejsca. Tym, co wyróżnia nasze osiedle są duże okna oraz eleganckie wykończenia. Zamieszkaj w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

13 260 000 zł34 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prime elite Nieruchomości Do sprzedania bardzo duża działka inwestycyjna 3,4 ha w Świeradowie-Zdroju - w całości (ew. podzielona na mniejsze parcele). Działka posiada warunki zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

11,08 zł/m²45 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu (w opcji na dni) gabinetów w poradni logopedyczno-pedagogicznej położonej na Psim Polu przy ul. Litewskiej. Lokal Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł53 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m w świetnej lokalizacji Wrocław - Krzyki (klecina). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

595 420 zł88 m² 6 762,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania o powierzchni ponad 88m2 z balkonem w inwestycji zlokalizowanej zaledwie 10km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł271 m² 2 121,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

For english please call or leave an inquiry Na sprzedaż uzbrojona działka budowlana w świetnej lokalizacji - na Karłowicach. Obszar objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Terenu - przewidziana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie piękną kawalerkę z balkonem w nowo powstałej inwestycji Incepti Gaj zlokalizowanej na Gaju we Wrocławiu przy ulicy Żegiestowskiej! zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

405 000 zł67 m² 6 038,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe w Głogowie na osiedlu Kopernik. Mieszkanie składa się z dużego salonu, kuchni, 2 pokoi, łazienki , wc, i korytarza. Metraż; 66.90 m2 Piętro; parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

381 193 zł48 m² 7 978,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni prawie 48 m2 z balkonem w inwestycji zlokalizowanej zaledwie 10km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

597 801 zł54 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

okazja/gaj/krynicka/toplokalizacja/3pok./okazja/Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English. English describe below. Mieszkanie wolne od 1 sierpnia. Apartment available from 1st of August. Szukasz mieszkania w eleganckim budynku, blisko centrum ? Ważna jest dla Ciebie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

635 000 zł51 m² 12 451 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51m2 dostępne od zaraz. Zlokalizowane w budynku z cegły, oferuje komfortową przestrzeń w sercu miasta. Charakterystyka mieszkania: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania położonego na 7 piętrze bloku w bezpośrednim sąsiedztwie Skytowera. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi podobnej wielkości, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

4 000 zł319 440 m² 0,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka komercyjna pod produkcję i usługi - bardzo korzystne warunki zagospodarowania. Powierzchnia: ok. 31,944 ha Cena: prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Piaskowej Górze. 1 piętro. Na nieruchomość składają się: - 3 pokoje - kuchnia - łazienka - 2 przedpokoje Mieszkanie jasne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chociebuska

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł52 m² 16 194 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze! Wykończone pod klucz! otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta.