dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamień,dolnośląskie

449 000 zł79 m² 5 662,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem ul. Brylantowa, kamień (gm. Długołęka) Wspaniała, zielona okolica / Do remontu | Zadbany teren działki | Garaż | Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczepińska

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For information in English please call or write. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56m2 blisko centrum przy ul. Szczepińskiej 16. Mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł98 m² 11 214,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

. Na sprzedaż przestronne, słoneczne i bardzo komfortowe mieszkanie, położone w prestiżowej, dobrze skomunikowanej a zarazem cichej części Wrocławia, na Ołtaszynie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

765 500 zł55 m² 13 867,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w centrum Wrocławia tuż obok Uniwersytetu Ekonomicznego. Składa się ono z trzech pokoi, garderoby, kuchni w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ofiar Oświęcimskich

Świdnica,dolnośląskie

150 000 zł33 m² 4 590 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę lokalu idealnego pod usługi lub handel o powierzchni 32,68 m2, zlokalizowanego w Świdnicy. Sprzedaż na zasadach wkładu wniesionego (wzniesienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Hodowlana

Wrocław,dolnośląskie

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na wynajem słoneczny, komfortowy dom po remoncie usytuowany na działce z przepięknym ogrodem w otoczeniu zieleni oraz starodrzewu. Pierwszy najem! Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

586 740 zł38 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania pod klucz w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepszych dzielnic Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie (49 m2) w bloku przy ul. Drzewieckiego (gądów - Fabryczna). Dostępne od zaraz Świetna lokalizacja Wi-Fi w cenie Mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

585 001 zł69 m² 8 429,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja 3-pok 69,60m2 Lokalizacja Piwnica Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3-pok o całkowitej powierzchni 69,60 m2 znajdujące się na 1- piętrze w 2-piętrowej kamienicy przy ul. Porannej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł61 m² 2 615,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w kameralnym budynku ( 6 mieszkań ) odsuniętym od ulicy, z ogródkiem , znajdującym się na działce Wspólnoty Kamienica po remoncie dachu oraz instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 999 zł43 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Hit Pilczyce 3 pok-42,62m2 Ogródek Top Lokalizacja. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m2 znajdująca się na 2 piętrze ( poddasze). Mieszkanie składa się z przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł54 m² 57,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania piękne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Racławickiej, w dzielnicy Wrocław-Krzyki na osiedlu Grabiszyn. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35 m2 ( możliwość przerobienia na oddzielną sypialnie i salon z aneksem kuchennym ). Mieszkanie położone na dziewią czternastopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Lubin,dolnośląskie

285 000 zł27 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o pow. 27 m2 na 1 pietrze w Lubinie w Centrum przy ul. Skłodowskiej - Curie. Mieszkanie po generalnym remoncie - umeblowane I kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

569 000 zł41 m² 14 014,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Natura i rekreacja na wyciągnięcie ręki Oferowany apartament zlokalizowany jest w inwestycji Żeromskiego 15, wyjątkowym kompleksie budynków mieszkalnych, położonym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

542 460 zł52 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości cena promocyjna! Mieszkanie o powierzchni 51,91 m2 Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: - spokojna i cicha okolica - Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Sosnowa

Ligota Piękna,dolnośląskie

1 355 000 zł100 m² 13 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opiekun Oferty: tel. Nowoczesny dom-bliźniak zlokalizowany w Ligocie Pięknej, zaledwie 7 km od północnych granic Wrocławia. Do zjazdu na drogę S5 zaledwie 1,5 km Cisze i spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł26 m² 14 258 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Wrocławski Manhattan czyli wieżowce na Placu Grunwaldzkim. Studio jednopokojowe na sprzedaż gotowe do zamieszkania od zaraz przez studiującą młodzież .Na przeciwko Politechnika, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

782 800 zł84 m² 9 370,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie wrocław ołtaszyn zwycięska 2 pokoje 70M2- taras 8M2- piwnica 14M2 2 piętro Polecam Państwu przepiękny apartament na Ołtaszynie ul. Zwycięska 40 we Wrocławiu. Eleganckie i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł84 m² 9 564,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

684 826 zł38 m² 18 097,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością spełnimy Twoje marzenie, a najlepszym wyborem będzie zamieszkanie w prestiżowej, a zarazem kameralnej inwestycji premium. wysoka jakość wykończenia części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

690 000 zł104 m² 6 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Na sprzedaż budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej,stan deweloperski. *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wilkszyn, położonej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Kiełczów,dolnośląskie

870 000 zł78 m² 11 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:279 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją realizowaną w Kiełczowie. Na sprzedaż oferujemy 5 domów w zabudowie wolnostojącej w najlepszej dostępnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia duże, dwupoziomowe trzypokojowe mieszkanie przy alei Śliwowej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Maślicach w bliskiej odległości od parku i rzeki. Mieszkańcy mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

2 050 zł24 m² 85,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam 24m2 kawalerkę na wynajem w spokojnej okolicy centrum Wrocławia, przy ulicy Białowieskiej. To idealne miejsce dla osoby ceniącej sobie komfort, przytulne otoczenie oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł114 m² 6 119,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż ostatnie domy bliźniacze położone w Gajkowie koło Kamieńca Wrocławskiego, 3 km od Wojnowa. Kameralne osiedle trzech bliźniaków z bezpośrednim zjazdem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Wrocław,dolnośląskie

2 900 zł50 m² 58,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w prestiżowej lokalizacji Wrocławia. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w nowym budynku mieszkalnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł56 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu położone na wysokim parterze czteropiętrowego bloku przy ulicy Komandorskiej Mieszkanie w pełni rozkładowe dwustronne, 3 pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Jagodnie. Pierwszy najem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie: - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

1 600 zł39 m² 41,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! dobra lokalizacja! dostępne od zaraz! Oferujemy Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,90 m2 przy ul. Górników w Polkowicach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Wałbrzycha, w ładnej, wyremontowanej kamienicy. Dwa rozkładowe pokoje, częściowo otwarta kuchnia z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domasław

Domasław,dolnośląskie

521 265 zł1 556 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Domasław / kobierzyce / wrocław / super działka budowlana 1556 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanyc Działka budowlane nr 375/5 Domasław, gmina Kobierzyce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

589 000 zł51 m² 11 472,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Tylko w naszym biurze apartament trzypokojowy z ogródkiem na nowo budowanym osiedlu w Iwinach pod Wrocławiem. Mieszkanie skład się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

234 999 zł36 m² 6 527,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2 , usytuowane na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym, zlokalizowanym na Piaskowej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stradomska

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł107 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Borówno

Borówno,dolnośląskie

5 000 zł6 940 m² 0,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta dla inwestora Oferuję do wynajęcia urokliwie położoną i zagospodarowaną działkę z dużym stawem oraz barem z zapleczem kuchennym w miejscowości Borówno-gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Witosa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

649 000 zł1 500 m² 432,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m2 wraz z murowaną stodołą z 1896 r., idealna pod inwestycję, znajdująca się w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Witosa. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł36 m² 14 245,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 40 m2 we Wrocławiu okolica ul .grunwaldzkiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Serby

Serby,dolnośląskie

1 400 000 zł216 m² 6 490,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż piękny i zadbany dom z energooszczędnymi rozwiązaniami, bardzo niskie koszty utrzymania. Prezentowana nieruchomość znajduje się w bardzo cichej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

651 135 zł44 m² 14 900,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 090 003 zł230 m² 4 738,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Dom wolnostojący 230 m2- 6 pokoi Ogród Garaż' Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący znajdujący się w Chrząstawie Małej- gm Czernica. Dom zbudowany w 2018 r, składa się z: parter: - salon.