dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 416 ogłoszeń

219 000 zł48,90 m² 4 478,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Wałbrzychu. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku na Podgórzu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,90 m2 , które składa.

Szczegóły ogłoszenia

55,54 zł/m²45,01 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Apartament przystosowany dla firmy pod lekką działalność biurową. Idealny pod działalność księgową, marketingową etc. Bestate Nieruchomości oferuje do wynajmu przestrzenny i pomysłowo.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł141 m² 5 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Czy marzysz o własnym kawałku zieleni w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale na tyle blisko, by codzienna logistyka była przyjemnością? Mam dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna położona w malowniczym miejscu w górnej części Czerniawy Zdrój. Do dolnej stacji kolejki gondolowej zaledwie 1100 metrów ( 3 minuty autem). Wieża widokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł102,60 m² 9 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

CO sprzedajemy? Dom w zabudowie bliźniaczej połączony garażem o powierzchni użytkowej 102,5 m2 (w tym garaż) z ogródkiem. Cena - 999 000 pln Dostępne na sprzedaż są jeszcze inne domy.

Szczegóły ogłoszenia

124 975 zł25 m² 4 999 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Idealna Pod Wynajem, bez Nakładów Czynsz 297,58 + media. Ogródek działkowy dzierżawiony od gminy bezpośrednio przy budynku. Liczne miejsca parkingowe, teren ogrodzony, obecnie niezamykany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się na Tarninowie w Legnicy. Mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z najpiękniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł95 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna tylko w Naszym Biurze 95m | Centrum | Po generalnym remoncie | Kamienica

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł25 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Polecam do sprzedaży nieruchomosc w samym centrum miasta Oławska-Rynek. Nieruchomosć w budynku z lat 60 tych na 2p/4p. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł44,10 m² 6 349,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość, która mieści się na parterze Lokalizacja; głogów, osiedle Kopernik - wieżowiec z podjazdem dla wózków ( winda do samego poziomu 0 ) Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²509 m² 40 720 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 509 mkw położony w w nowoczesnym kompleksie w sąsiedztwie Parku Zachodniego, z doskonałym dojazdem jedną z głównym arterii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną Nowa Wieś Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną w malowniczej miejscowości Nowa Wieś. Nowa Wieś - niewielka, podgórska wieś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 700 zł64 m² 12 464,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż narożny apartament z 6,5-metrowym balkonem w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy bulwarach spacerowych nad rzeką Oławą. W skład powierzchni mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł151 m² 3 145,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 248 m²

Tu poranki pachną kawą na ogrodzie, a wieczory kończą się przy ognisku Są takie miejsca, gdzie życie zwalnia i właśnie tutaj możesz je złapać za rękę. Stradomia Wierzchnia to nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 30- ar W pobliżu lasu Zapraszamy Państwa do Minkowic Oławskich gm. Jelcz-Laskowice, powiat oławski do zakupu działki siedliskowej. Działka o powierzchni 3102 m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka siedliskowa 4300 m z własną studnią | Brochocin pod Trzebnicą Na sprzedaż działka siedliskowa o powierzchni ok. 4300 m , położona w malowniczej miejscowości Brochocin,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł131,24 m² 5 326,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom gotowy do indywidualnego wykończenia pod klienta, na osiedlu "pod dębami" Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu pod Wrocławiem w miejscowości Piszkawa (15 km do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł170 m² 1 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek mają przyjemność przedstawić murowaną stodołę z cegły, położoną na dużej działce o powierzchni 6700m2 w Mierzwinie, niedaleko Bolesławca. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł69,24 m² 12 550,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Deweloperskie mieszkania w budynkach 5-kondygnacyjnych w otoczeniu zieleni bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł20 340 m² 48,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę w Jabłowie położoną przy drodze wojewódzkiej. Nieruchomość o powierzchni 2,34 ha z perspektywami do zabudowy usługowej. Nieruchomość nie jest objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Pierwsze spotkanie z Projektantem Wnętrz gratis! Oferta od Dewelopera. Bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 783 900 zł17 839 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę mieszkaniową w Ostrowinie! Oleśnica - 14 km Wrocław - 45 km Trasa S8 - 10 km Działka z ogromnym potencjałem. Można na niej wybudować : -domy.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²258 m² 15 222 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 265 m w okolicy Starego Miasta To komfortowy lokal do wynajęcia o powierzchni 258 m , usytuowany na pierwszym piętrze, gotowy do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

30,43 zł/m²410 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Atrakcyjny lokal narożny zlokalizowany w samym Centrum miasta przy Galerii Piastów w Legnicy. Lokal o powierzchni całkowitej 138m2, posiadający duże witryny; zlokalizowany w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m na Piaskowej Górze. Mieszkanie znajduje się w bloku 10 pietrowym z windą i jest umeblowane. Posiada jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 600 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka w Wierzbnej! Lokalizacja: spokojna część wsi, sąsiedztwo nowopowstałe domki jednorodzinne i pola- można cieszyć się cudnym widokiem. Kształt: prostokąt:.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł208,52 m² 5 754,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

W zacisznym miejscu położony dom wolnostojący na działce 23 ary z widokiem na staw i wśród zieleni. Powierzchnia całkowita domu to 208,52m2 , w tym pomieszczenia przynależne - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do firm zatrudniających! 3500 zł/netto Do wynajęcia lokal mieszkalny w centrum Strzegomia. W najbliższej okolicy Biedronka, intermarche. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł20 700 m² 7,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

= kontakt magdalena cecotka   = działka rolna 2,07ha skoroszów , koło trzebnicy i milicza, złożony wniosek O zabudowę siedliskową - ok 3000M2 piękne pola, lasy I stawy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł30,44 m² 16 261,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentu położonego w Karpaczu .Inwestycja w trakcie realizacji w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal położony jest na II piętrze budynku od strony wschodnio.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł33,60 m² 3 720,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

"Nieruchomości Apartament" Karolina Kubicka Zalesska tel.   Mieszkanie bezczynszowe od zaraz /górowo/dolnośląskie Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 33,6 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł68,80 m² 10 465,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: wrocław, śródmieście, ul. Karola Miarki. Opis: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,80 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku (plomba z 1993.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł95,67 m² 8 205,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom z ogródkiem w spokojnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum. Idealny wybór dla rodzin, par oraz inwestorów szukających nieruchomości w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:31

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowe mieszkanie na wynajem w budynku Sky Tower jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów Wrocławia. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

199 995 zł1 005 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko w New Place Nieruchomości - Kobylniki w gminie Środa Śląska. Blisko natury, pod lasem, cisza, spokój. z dala od sąsiadów, zarazem dość blisko aglomeracji miejskich. 5 km do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł410 m² 2 926,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Polecamy do zakupu unikatową nieruchomość Willę Fisher, zlokalizowaną w Jaworzynie Śląskiej, tuż przy Muzeum Kolejnictwa, jednej z najbardziej popularnych atrakcji tego miasta. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł37 m² 2 675,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulne mieszkanie Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc. Ogrzewane na podczerwień. Koszt zarządu+fundusz wynosi 200zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

925 000 zł85,22 m² 10 854,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną podmiejską lokalizacje - powstało tu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 049 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Północ nieruchomości oddział w Bolesławcu oferuje do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Krzyżowa. Szczegóły oferty: - działka o powierzchni 4049 m2.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł73,82 m² 10 837,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 73,83 m , usytuowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Marka Hłaski we Wrocławiu. Obecnie funkcjonuje tu sklep spożywczy, a wcześniej.