dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Borowice

Borowice,dolnośląskie

3 220 000 zł650 m² 4 953,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Budynek wolnostojacy, 3/4 - kondygnacyjny o powierzchni 650 m . W obiekcie 3-pokojowe mieszkanie prywatne z dwoma balkonami. Na uslugi turystyczne: 10 pokoi (w tym trzy apartamenty).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Indonezyjska

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł600 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka 600m2, narożna, przy ul. Indonezyjskiej i Libańskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie oświetlonego, zadbanego parku. Kabel energetyczny "w płocie", instalacja gazowa 30metrów, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł54 m² 10 223,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem do odświeżenia. Bez pośredników. Ponadto do mieszkania przynależy miejsce parkingowe - koszt dodatkowo 30 tyś (osobna kw). Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł36 m² 13 861 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Polecam na sprzedaż inwestycyjnie 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Grabiszyńskiej! Ścisłe centrum! * 1 km do Rynku * 2 minuty do przystanku tramwajowego i autobusowego * 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na I piętrze w dwupiętrowej, wyremontowanej kamienicy w świetnej lokalizacji - Osiedle Górnicze/ Rusinowa. Lokal dwustronny, w dobrym stanie: ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem mieszkania po generalnym remoncie. Piaskowa Góra - 2 pokoje. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ul. Zygmunta Krasińskiego. Z okiem piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mietków

Mietków,dolnośląskie

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym w Mietkowie. Urokliwie położony w zielonej i spokojnej okolicy. Powierzchnia domu 98 m oraz strych 24 m.Zadaszony taras. Dom budowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł56 m² 14 164 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Wrocławia, przy ul. Świdnickiej, zaledwie 150 m od płyty rynku. Jest to idealna oferta jako zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

435 001 zł700 m² 621,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wrocław - iwiny/ działki budowlane Z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową polecam działki budowlane w miejscowości Iwiny - gmina Siechnice, powiat wrocławski - zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Pruszowice,dolnośląskie

1 399 992 zł172 m² 8 156,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pruszowice | 6pok. | garaż | wysoki standard | 0%!. Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! prowizja 0% Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Pruszowicach (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Wrocław,dolnośląskie

497 460 zł42 m² 11 788,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Świetna opcja na start. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowe, urządzone mieszkanie na osiedlu Port Popowice. Dziedziniec budynku, na który wychodzi ogród jest zielony i spokojny ( bez placu zabaw dla dzieci ) Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dobra

Dobra,dolnośląskie

134 000 zł1 371 m² 97,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż posiadamy dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy. Skrzynka z prądem na działce gotowa do użytkowania. W drodze znajduje się gaz i woda. Obie działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 245 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację: tel. nr. Pfrn 28679 Gądów - to osiedle mieszkaniowe na zachodzie Wrocławia, oddalone o ok 20 minut komunikacją miejską od rynku z doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młynarska

Wrocław,dolnośląskie

3 600 zł64 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu malowniczego i wyjątkowego mieszkania o powierzchni 64 m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kazachstańska

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

. Ustawna Kawalerka na sprzedaż w nowoczesnym Apartamentowcu z windą z 2023 roku. Apartamentowiec znajduje się blisko Parku Brochowskiego (50m) w otoczeniu niskiej zabudowy nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

463 680 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty wakacyjne w ostatnim okresie czasu coraz więcej klientów zwraca uwagę na korzyści jakie generują tego typu nieruchomości jest to stabilna lokata kapitału , możliwość uzyskiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

770 650 zł59 m² 13 151 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Narożne mieszkanie z dwoma balkonami. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 750 zł48 m² 14 963,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

290 000 zł53 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m 2 , na osiedlu Różanym w Dzierżoniowie. Mieszkanie do remontu, usytuowane na 4 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

828 991 zł66 m² 12 579,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gaj / 3 pok/ taras/ogrod/ 65m2 /lux!top! Polecamy na sprzedaz. Strońskapiętro: wysoki parter w czteropiętrowym blokustan: w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania.Strony świata: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

777 672 zł60 m² 12 961,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

389 397 zł47 m² 8 285,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie pomoże Ci wybrać i dostosować do Twoich potrzeb architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

705 551 zł58 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

389 746 zł47 m² 8 310,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

457 619 zł34 m² 13 599,40 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł36 m² 7 724,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego położonego w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni około 36 m2 znajduję się na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Radwanice,dolnośląskie

54,07 zł/m²48 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta działu najmu/wynajmu milton grupa nieruchomości dostępne prawdopodobnie od początku stycznia! Oferuje Państwu dziesięć lokali do wynajęcia w Radwanicach pod Wrocławiem. Lokale są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Wałbrzych,dolnośląskie

240 000 zł43 m² 5 564,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie bez pośredników w bardzo atrakcyjnej części Białego Kamienia (boczna ul.Bema). Niskie koszty utrzymania. Mieszkanie ciepłe. Wymieniona instalacja elektryczna i gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

577 500 zł51 m² 11 323,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Borek-saperów/3pok/rozkład/parking/loggia!top Polecamy na sprzedaż mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji Borek -ul.Saperow Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie z kw Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

646 813 zł38 m² 16 927,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

705 551 zł73 m² 9 703,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

127 700 zł1 277 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1277 m2 zlokalizowana przy głównej trasie dojazdowej do Karpacza ( 9 km), gmina Mysłakowice. Teren płaski i lekko nachylony , uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

536 268 zł39 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

225 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 metrów, położone w spokojnej i urokliwej okolicy. Mieszkanie na pierwszym piętrze. Zadbana kamienica jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Krzyżowice,dolnośląskie

820 000 zł116 m² 7 075,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:376 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko malowniczych zielonych terenów. * gotowe już we Wrześniu Parter: -Wiatrołap -garaż -przedpokój -toaleta -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

1 410 354 zł67 m² 21 199 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3- pokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem, które mieści się w nowoczesnym budynku, w topowej lokalizacji, w centrum miasta. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

571 303 zł39 m² 14 530,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Idealne na start mieszkanie z tarasem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł64 m² 16 332 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Mieszkanie o powierzchni 64,29 m2 z dużym balkonem, położone jest na najwyższym piętrze, w 6-piętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław Psie Pole, osiedle Strachocin. Do wynajęcia mieszkanie o pow. około 120 m2 położone na 1piętrze budynku. Są tu 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, wiatrołap. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

488 733 zł777 m² 629 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radomierzyce / wrocław / działka zagrodow0-budowlana polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje działka nr 35/39 - 777 M2 i nr 35/5 - 972 M2 Aktualny plan zagospodarowania.