dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. Kminkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 800 000 zł6 800 m² 411,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę o pow.6800m2 przy ul. Kminkowej we Wrocławiu. Mpzp w opracowaniu. Zgodnie z mpzp działka ma przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną - symbol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

350 000 zł61 m² 5 720,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Legnicy. Mieszkanie o powierzchni 61,18 m2 znajduje się na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Piastowskiej. Omawiane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 590 000 zł396 m² 4 015,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Do sprzedania wolnostojący dom w Szczawnie-Zdroju z przeznaczeniem mieszkalno-usługowym (na przykład pensjonatowy lub tez dwie rodziny) w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł39 m² 11 509 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu 2-u pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrocławia na Szczepinie (stare Miasto) przy ulicy Głogowskiej, 30 minut spacerem do Wrocławskiego Rynku, 3 przystanki tramwajem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cukrownicza

Głogów,dolnośląskie

660 000 zł107 m² 6 168,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupoziomowe w Głogowie - Twoje wymarzone miejsce do życia! free home Biuro Nieruchomości prezentuje przestronne i stylowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 107,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł26 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia od zaraz! Lokalizacja: wrocław, ul.Brzoskwiniowa 4 (Krzyki Gaj) W pobliżu: LIDL,ŻABKA, Uniwersytet ekonomiczny, Aquapark, Wroclavia, Rynek! Powierzchnia: 26 m2 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 500 zł64 m² 12 558,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w szeregu | Ogródek | ok. Psiego Pola!. . Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiwulskiego

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł57 m² 14 629 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,67 m2 z dużym tarasem , znajdujące się na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia Biskupin-Dąbie. Gotowe do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 8 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Nowa inwestycja w pięknej okolicy. Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

78 zł/m²102 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Krzyki Gaj, okolice Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej. Do wynajęcia lokal użytkowy przystosowany do działalności medycznej (na gabinety lekarskie i.t.p.). W lokalu są trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta sprzedaży mieszkania w Świdnicy na Osiedlu Młodych: z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie położone na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym budynku na Osiedlu Młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł82 m² 14 407,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Super lokalizacja - Wrocław, ul. Zakładowa, "promenady Wrocławskie" I Etap. Do sprzedania Duże mieszkanie z niesamowitym salonem. Bez pośredników. - salon z aneksem kuchennym około 33.8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miłoradzice

Miłoradzice,dolnośląskie

239 000 zł3 171 m² 75,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni od 31,71 a, zlokalizowana w zacisznej części Miłoradzic. Grunt o regularnym kształcie, z dojazdem bezpośrednio drogą asfaltową. Media tj. woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł38 m² 89 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu pięknego mieszkania o powierzchni ok. 38 m2, wykończonego w wysokim standardzie. Otoczenie nieruchomości: jednym z największych atutów tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

565 000 zł42 m² 13 331,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje siechnice, okolica wrocławia / dwa pokoje 42,48 M2 / ogród / garaż / 2020 rok Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Szklarska Poręba,dolnośląskie

649 000 zł41 m² 15 985,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Natura i rekreacja na wyciągnięcie ręki Oferowany apartament zlokalizowany jest w inwestycji Żeromskiego 15, wyjątkowym kompleksie budynków mieszkalnych, położonym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

2 599 900 zł396 m² 6 572,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:621 m²

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacji bielany wrocławskie, okolica ogrodowej / lux top dom jednorodzinny wolnostojący 258,79 M2, działka 621 M2 / zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

539 900 zł44 m² 12 149 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki borek okolica parku południowego - 3 pokoje, kuchni, łazienka, wc - 44,44 M2 dobra inwestycja, doskonałe pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche 2 pokojowe z osobną kuchnią przy ul. Drukarskiej w okolicy Sky Tower i Aqaparku. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze niskiego bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł79 m² 11 944 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,62 m2 z dużą loggią 20,19m2 mieści się na piątym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

390 001 zł25 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Centrum- rynek uw 1-pok 25 m2 Piwnica. Przedstawiamy Państwu kawalerkę 25 m2 znajdującą się w samym centrum Wrocławia tuż przy Rynku, na ul. Nożowniczej, ( na wprost budynku wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33 m2, położone w dzielnicy Psie Pole, okolice ul. Gorlickiej Usytuowane jest na piętrze 5/6p., apartamentowca z 2008 r. (jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

789 800 zł76 m² 10 389,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór/wielki/2/3pok./hit/parter/ogród/parking Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

858 999 zł64 m² 13 405,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz rabat 550 zł/m2 cena transakcyjna 823755 zł Narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frezjowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

455 600 zł60 m² 7 593,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Inwestycja W centrum miasta Jelcz-Laskowice przy ulicy frezjowa/stokrotkowa powstaje stokrotka park obejmująca 20 mieszkań. Mieszkania są bezczynszowe- nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frezjowa

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

489 200 zł55 m² 8 894,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

675 000 zł158 m² 4 272,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

= wyłączność = Do sprzedaży oferujemy Państwu malowniczo usytuowany dom wolnostojący, znajdujący się na pograniczu wałbrzyskiego Podgórza oraz Śródmieścia, na osiedlu Szczęść Boże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł69 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Zamieszkaj w wygodnym mieszkaniu w starej kamienicy z dużym balkonem na wrocławskim Ołbinie Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja piekny widok Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł24 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowa kawalerka powierzchni 24 m2 w samym centrum miasta! Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - lokalizacja - ergonomiczny układ pomieszczeń - prywatność Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

359 999 zł69 m² 5 237,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Szczawienko o powierzchni 68,73m2 składające się z: salonu kuchni dwóch sypialni łazienki z wc przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie-wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

12 €/m²316 m² 3 788 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun oferty tel. Serdecznie polecam przestronny lokal biurowy na wynajem o powierzchni 315,7m2! Mieści się on na IV piętrze z windą w świetnej, prestiżowej lokalizacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Antenowa

Legnica,dolnośląskie

639 000 zł55 m² 11 671,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania W pełni urządzone I wyposażone. Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada duży 196m2 zaprojektowany przez projektanta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trawowa

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Doradca klienta: tel. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 52,8 m2 położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku z windą. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Polkowice,dolnośląskie

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dla firm i ich pracowników mieszkanie zlokalizowane w budynku bezczynszowym niedaleko centrum miasta Polkowic. Budynek całkowicie bezczynszowy.Do mieszkania prowadzi klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 480 000 zł146 m² 10 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom w dogodnej lokalizacji we Wrocławiu na spokojnym osiedlu Kuźniki. Nieruchomość ta, idealna dla rodziny i/lub pod działalność gospodarczą. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

357 000 zł51 m² 6 979,47 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Lokal położony jest w spokojnej okolicy na piątym piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

779 999 zł75 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Tylko w sdp Nieruchomości - nie szukaj dalej, zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację. :) gotowa inwestycja. Komfortowe 3 pokoje z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze duży słoneczny salon - wyjście na przestronny balkon z widokiem na otwartą przestrzeń wygodna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł36 m² 13 865,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, idealne dla singla, pary lub małżeństwa z dzieckiem na Przedmieściu Oławskim. Idealne również jako inwestycja: wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

814 998 zł64 m² 12 814,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje 63m + komórka i garaż / na Krzykach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na pięknym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia. Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości o powierzchni 44, m2. Zlokalizowane na drugim piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij