dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 381 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 381 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

700 001 zł1 347 m² 519,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczodre / długołęka / działka 1346 M2 / okolica parku serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Atrakcyjna i pięknie położona działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jaworowa

Wrocław,dolnośląskie

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przytulne mieszkanie położone między dwoma parkami na wrocławskim Borku w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy. Lokalizacja: ul. Al. Jaworowa 39 Ilość pokoi: 2 Metraż: 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Głogów,dolnośląskie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż w Głogowie, ul. Władysława Łokietka mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze bloku na osiedlu Piastów , które przeszło gruntowny remont. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 190 000 zł150 m² 7 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Prowizja 0% Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego i przestronnego domu wolnostojącego w Słotwinie w świetnej lokalizacji tuż obok Świdnicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

1 650 000 zł107 m² 15 356 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, serdecznie polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie, o powierzchni 109 mkw, na Osiedlu Akademickim przy ulicy Jaracza we Wrocławiu. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 107,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

170 000 zł33 m² 5 198,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 32,50 m2 w Polkowicach przy ulicy Miedzianej. Nieruchomość położona jest 4 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

799 000 zł100 m² 9 191,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Gotowe do odbioru * Możliwe wykończenie pod klucz Dwupoziomowe mieszkanie w Sobótce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

360 000 zł30 m² 12 068,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Proponuję do sprzedania własnościowy apartament wakacyjny o powierzchni 29,83 m2 m2 lokal położony jest na III piętrze nowego budynku. Z balkonu widok na panoramę karkonoszy , Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podhalańska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, gustownie urządzone mieszkanie z dużym balkonem na ul. Podhalańskiej, wrocław-Leśnica. Lokalizacja: okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rychtalska

Wrocław,dolnośląskie

988 190 zł74 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji! Opiekun oferty: umów się na bezpłatną prezentację! Poznaj jedną z najbardziej klimatycznych i wyjątkowych inwestycji we Wrocławiu! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

229 000 zł42 m² 5 491,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nieruchomość w dzielnicy Tarninów. Położona na parterze w niskiej kamienicy. Składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Obora

Obora,dolnośląskie

374 000 zł137 m² 2 734,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment środkowy 136,79 m2 W oborze Z działką i garażem w stanie surowym otwartym z widokiem na las parter: aneks kuchenny z jadalnią jednoprzestrzennie połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jordanów Śląski

Jordanów Śląski,dolnośląskie

1 190 000 zł6 800 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą sprzedaży siedmiu działek budowlanych, które można nabyć jako całość, tworząc wyjątkową przestrzeń nad wodą z niezapomnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

2 099 000 zł180 m² 11 661,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż nowy piękny Dom parterowy z użytkowym poddaszem, wykończony do zamieszkania. Dom wybudowany z najwyższej klasy materiałów. Dachówka Ceramiczna szkliwiona, dodatkowe ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parandowskiego

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie, znajdujące się na osiedlu zamkniętym z całodobowym monitoringiem. W skład mieszkania wchodzą: - salon - kuchnia - łazienka - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przesieczna

Przesieczna,dolnośląskie

459 000 zł160 m² 2 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Masz dosyć zgiełku miasta? Masz pomysł na zaprojektowanie wnętrza? Idealnie! Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W cuprum house Do zaoferowania mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

200 000 zł1 031 m² 164,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena działki daje spore możliwości inwestycyjne - bezpieczne ulokowanie kapitału w czasach szalejącej inflacji. Możliwość podziału i postawienia dwóch budynków modułowych do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł39 m² 12 109,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu ul. Roosvelta Idealne dla pary, studenta lub pod wynajem. Powierzchnia mieszkania to wynosi ok. 38,73 m2 plus piwnica 6 m2. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł62 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Żmudzkiej we Wrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 62 m2 składa się z 3 pokoi (jeden z balkonem), oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

354 900 zł14 m² 25 134,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Top!idealne na Booking!blisko dworca!klima/centrum Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Lokal zlokalizowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

660 000 zł57 m² 11 996 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne, w pełni rozkładowe i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja: wrocław / Śródmieście /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ustronie

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł36 m² 12 569,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ma sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,2 m2 blisko rynku Mieszkanie - Salon - Sypialnia - Oddzielna kuchnia - Łazienka z prysznicem i wc - Przedpokój * Mieszkanie po remoncie * Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Głogów,dolnośląskie

221 408 zł30 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja deweloperska na Piastowie w Głogowie. W kondygnacji podziemnej i naziemnej będą znajdować się miejsca parkingowe i komórki lokatorskie- dodatkowo płatne. Ceny; - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawadzkiego

Długołęka,dolnośląskie

1 330 000 zł208 m² 6 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:663 m²

Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: komunikacja Szybki dojazd do aow i S8. Komunikacja podmiejska- linie autobusowe nr 914, 924, 941. Dojazd pociągiem ze stacji Długołęka do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł92 m² 7 445,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 92m2 w okolicy ul. Kluczborskiej. Mieszkanie: * Mieszkanie 92m2 składa się z: - długiego korytarza - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Lubin,dolnośląskie

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż o powierzchni 54 m2 w Lubinie przy ulicy Leśnej. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze w bloku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowy Targ

Wrocław,dolnośląskie

722 000 zł52 m² 13 884,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Czteropokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,59 m . Usytuowanego w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

274 001 zł74 m² 3 682,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dolnobrzeska/okazja/tanio/wrocław/okolicaleśnicy/3p/75m2!superinwestycja! tak tanio jeszcze nie było! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

406 000 zł53 m² 7 718,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji bez pcc Na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią balkonem w miejscowości Miękinia Mieszkanie położone na II piętrze, ekspozycja wschodnia. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

1 032 280 zł132 m² 7 820,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:70 m²

Szereg | tylko 1,5km za Wrocławiem |garaż w Bryle! Klucze w biurze! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł32 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy znajdujące się na 1 piętrze w okolicy ul. J. I. Kraszewskiego. Mieszkanie: * Mieszkanie 32m2 składa się z: - przedpokoju 2,7m2 - salonu z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł65 m² 12 498,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Gotowe do Odbioru Dwustronne mieszkanie posiadające dwa balkony. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

639 999 zł60 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o pow. 60m2 w urokliwej dzielnicy złotniki/stabłowice we Wrocławiu! Ta spokojna okolica oferuje harmonię między naturą a życiem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Łomnica,dolnośląskie

130 000 zł1 055 m² 123,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną z widokiem na góry w łomnicy k. Jeleniej Góry. Widokowa, słoneczna i płaska działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozy

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- #oferta idealna dla lokatora, ceniącego sobie spokój i ciszę w miejscu zamieszkania. Oferta zlokalizowana jest w miejscu, gdzie znajduje się bardzo dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł81 m² 10 532,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3+1 pokojowe o powierzchni użytkowej 56,3 m2plus antresola o powierzchni 24,4 m2, z dużym tarasem i niewielkim balkonem, z komórką lokatorską i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

350 000 zł54 m² 6 505,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nie chcesz tracić sił ani czasu na remonty? Zapoznaj się z naszą ofertą: nowoczesne, gustownie urządzone, trzypokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Chrobry, położone na 4 piętrze.