dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 444 ogłoszenia

554 000 zł69,34 m² 7 989,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3 pokoje / kamienica / dwustronne / piwnica / klatka W remoncie / dofinansowania Do sprzedania przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,34.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95,80 m² 9 916,49 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na przeciwko sky tower. Nieruchomość składa się z czerech niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,04 m² 12 632,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 1-pokojowe znajdujące się w kompleksie Osada Śnieżka w Łomnicy. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 34,04m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 906 zł70,96 m² 12 089,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 057 zł39,71 m² 12 114,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł125,79 m² 5 389,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

lubin, obora, sprzedaż, dom nowe ceny za budynki Dom w stanie deweloperskim lub w stanie surowym otwartym w zabudowie szeregowej w oborze pod lubinem. o pow. użytkowej 107,96m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

617 000 zł61 700 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna w atrakcyjnej cenie i lokalizacji Na sprzedaż działka rolna nr 94/7 o powierzchni 6,17 ha położona w miejscowości Rusko w gminie Strzegom, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł313 m² 3 670,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Dom w zabudowie kamienicznej! Nieruchomość, którą polecam znajduje się w miejscowości Leszczyniec, w powiecie kamiennogórskim, geodezyjnie oznaczona jako dz. 107. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, polecam działkę, na której ustanowiono mpzp. Mpzp określa przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z zielenią, niezbędnymi urządzeniami.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł87 m² 2 298,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Przy ul. Lipnickiej nr 46 w Szczepanowie położony jest parterowy dom do kapitalnego remontu. Infrastruktura - Energia, woda, kanalizacja w budynku, co węglowe, nieruchomość ogrodzona.CENA DO.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł71,95 m² 7 769,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:66 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż prezentujemy sześć 2-kondygnacyjnych lokali w stanie deweloperskim, w zabudowie szeregowej, z przynależnymi ogródkami,.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł2 103 m² 139,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonała lokalizacja na inwestycję - spokojna okolica, bliskość infrastruktury i atrakcji turystycznych! Nowa atrakcyjna cena - tylko 140 zł/m2 na wybraną działkę! Na sprzedaż urokliwa działka.

Szczegóły ogłoszenia

738 000 zł56,59 m² 13 041,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Świeżo po remoncie, komfortowe i estetyczne mieszkanie z dużym tarasem | Wysoka, gmina Kobierzyce | Dolnośląskie Szukasz miejsca, gdzie w otoczeniu zieleni możesz odpocząć po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

864 955 zł77 m² 11 233,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 77 m po generalnym remoncie + ogródek | 1 piętro agd W cenie Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , po generalnym remoncie wykonanym od stanu.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł84 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania apartament z czterema sypialniami i przestronnym salonem z aneksem kuchennym. Klimatyzowany, w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania. Jedna sypialnia z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 991 zł77,67 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   nowa inwestycja "osiedle przy młynie" bez pcc I prowizji! Oferta dotyczy sprzedaży 4 pokojowego mieszkania na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

ul. Łódzka Nowoczesne, bardzo ładne, po gruntownym remoncie dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o pow. 52,10 mkw. z balkonem w bloku z 1961 roku z ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł11 894 m² 41,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Nowa Ruda w rejonie ul. Słupieckiej, w powiecie kłodzkim, w województwie dolnośląskim, w skład której wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł68,56 m² 3 646,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w doskonałej lokalizacji, w samym centrum dzielnicy Śródmieście w Wałbrzychu w odnowionej kamienicy. Lokal jednopoziomowy na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 000 zł53 m² 16 188,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe do końca roku!/ 3 pokoje z widokiem na rzekę/ Ogrzewanie miejskie/ Balkon/ Ścieżki spacerowe nad Odrą/ Dobrze skomunikowane/ Różne układy/ Smart Home Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł800 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania budynek z magazynami z biurami niedaleko centrum w Świdnicy! Rozkład : budynek 2- kondygnacyjny o powierzchnia 600m2 + 120m2 biur i pomieszczeń socjalnych. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł46,40 m² 5 818,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania słoneczne, w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Lokal usytuowany na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 664 672 zł97,58 m² 27 307,56 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Penthause - 4 pokoje, taras Jesteśmy w ścisłym centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, w sąsiedztwie Sky Tower i centrum biznesowego. Budynek to minimalistyczna, elegancka bryła.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 597 m² 68,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Myhome Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży klimatycznej nieruchomości w sercu natury - Rębiszów, u podnóża Gór Izerskich! Szukasz miejsca z dala od zgiełku, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł43,50 m² 6 643,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na sprzedaż Lokalizacja: kudowa- zdrój, ul. Tadeusza Kościuszki Powierzchnia: 43,50m.kw. Piętro: 0 z 2 Przeznaczenie: handlowo-usługowe, biurowe Media: prąd, woda, kanalizacja Cena: 289 000.

Szczegóły ogłoszenia

107,53 zł/m²93 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 93m2 przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł81,91 m² 3 418,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie W wałbrzychu, w dzielnicy stary zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,61m2 ,użytkowej 81,91m2, usytuowane na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę nowoczesny, w pełni dostosowany do wymogów sanitarno- epidemiologicznych ,lokal pod gabinet lekarski o powierzchni 14 m2, zlokalizowany na parterze w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł285 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Piękny dom położony w cichej części miasta, w okolicach Osiedla Zawiszów. Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz przyziemie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58 m² 12 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ładnie zagospodarowane, zamknięte, klimatyczne osiedle o niskiej zabudowie! Eleganckie mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem i klimatyzacją! Polecam na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę zakupu dużego, wygodnego mieszkania znajdującego się 15 min od C.H Marino. Mieszkanie o powierzchni 80 m2 znajduje się na wysokim parterze w niskim, 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z widokiem na góry Zapraszam do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Mysłakowice koło Karpacza na Dolnym Śląsku. Działka widokowa, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł151,10 m² 5 817,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, która daje wolność. Dom dla osób, które nie mieszczą się w schemacie. To miejsce powstało nie z myślą o standardowym mieszkaniu, ale o życiu, które potrzebuje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Nowy kompleks działek w zielonych Pisarzowicach koło Kamiennej Góry! Otoczenie nieruchomości: pisarzowice to wieś w gminie Kamienna Góra,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł33,44 m² 23 923,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne studio w prestiżowej inwestycji Apartamenty Księcia Witolda english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować stylowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy, świeżo wyremontowany apartament o powierzchni 40 m , zlokalizowany na 2. piętrze w odnowionym budynku z windą, w prestiżowej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł265 m² 3 694,34 zł/m²