dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Mysłakowice

Mysłakowice,dolnośląskie

940 000 zł81 m² 11 547,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:529 m²

Na sprzedaż nowy, piętrowy, gotowy do zamieszkania dom w zabudowie bliźniaczej w Mysłakowicach! Dom o powierzchni 81,4 m2 wykończony w wysokim standardzie. Podpięte wszystkie media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się ze świetną lokalizacją i dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

264 000 zł41 m² 6 439,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 w Cieplicach - Jeleniej Górze przedpokój, łazienka, kuchnia, mniejszy i większy pokój piwnica miejsce parkingowe cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

608 000 zł60 m² 10 133,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

! okazja! najniższa cena za M2 na całej różance-karłowicach! możliwość powiększenia mieszkania O około 2-3 M2 , zgoda spółdzielni! Na sprzedaż w pełni rozkładowe trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł63 m² 10 015,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i oddzielną widną kuchnią. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w dzielnicy Wrocławia Nowy Dwór przy ul. Rogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł48 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Idealne na start, 3 pokoje Z balkonem przy parku. Polecam! Mieszkanie 3- pokojowe z balkonem o powierzchni 47,56 m2, znajdujące się w budynku z 2020 roku na wrocławskich Krzykach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na Park Botaniczny i Ostrów Tumski. Lokal bardzo słoneczny, wystawa okien południowy zachód. Media miejskie. Blok z 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł46 m² 65 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centru Wrocławia, tuż przy samym Rynku. W budynku Odra Tower, ul. Podwale 2. Na 6 pietrze, z balkonem i bocznym widokiem na fosę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł61 m² 11 846 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje* nowe budownictwo* ogródek - na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, składające się z trzech pokoi, zlokalizowane w budynku z 2022 roku, po remoncie, niewymagające żadnego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,dolnośląskie

790 000 zł131 m² 6 019,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam w przedsprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131,24m2 na nowym osiedlu w Turowie, 5 minut od Wrocławia. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego. Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 26m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

875 000 zł105 m² 8 339,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzycka

Wrocław,dolnośląskie

1 310 000 zł133 m² 9 871,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowej nieruchomości znajdującej się na osiedlu Klecina (dzielnica Krzyki) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam 3 pokojowe mieszkania na wynajem, znajdujące się w spokojnej, rodzinnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

1 280 000 zł230 m² 5 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 833 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w Pieszycach, w bardzo dobrej lokalizacji. W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzchni ok. 230 m2 + pomieszczenie gosp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

718 615 zł62 m² 11 553,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-03 Funkcjonalne narożne mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł17 m²

 

Piętro:4/6

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 100 zł

Do wynajęcia nowoczesny i komfortowo urządzony pokój dwuosobowy o powierzchni 17m2 w nowym budownictwie o wysokim standardzie przy ulicy Pięknej (dzielnica tarnogaj/krzyki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strzeganowice

Strzeganowice,dolnośląskie

257 400 zł1 287 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych wrocław okolica - strzeganowice gm. Kąty wrocławskie / działka bud 1288 M2 przedstawiam działkę w Strzeganowicach , gm. Katy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

697 991 zł54 m² 12 830,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Premium/lux/popowicka/popowice/3pok./rozkład/top/loggia/po remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul.Popowickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

844 000 zł38 m² 21 979,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux/premium/nyskaresidence/penthouse/2pok./BALKON! TOPLOKALIZACJA! PREMIUM! LUKSUSOWY APARTAMENTOWIEC NYSKA RESIDENCE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilkszyn,dolnośląskie

1 499 000 zł291 m² 5 151,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży 6 pokojowy, wolnostojący, z garażem dom w budowie. Dom o pow. 291 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1620 m2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przemków, dzielnica - Szklarki, działka rolno-budowlana, pow. 10ar, sprzedaż 50 000 zł Szukasz działki pod budowę domu, zależy Ci na ładnej okolicy i bliskości lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

658 900 zł55 m² 12 019,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Top lokalizacja przy hallera/borek/inwestycja pełen rozkład idealne dla Inwestora lub dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż ładne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 54,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mglista

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł67 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Dostępne od zaraz! Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Legnica

Legnica,dolnośląskie

450 000 zł122 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 122m2 zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy na Tarninowie w Legnicy. Mieszkanie przestronne o dużym potencjale aranżacyjnym. +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 12 892,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam rozkładowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,34 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym - Wrocław Nowy Dwór. Budynek wybudowany przez Domar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

399 000 zł62 m² 6 416,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone w Marcinkowicach. Lokal o pow 62,18 mkw składa się z: - wiatrołap - 6,27 mkw - Pokój 12,10 mkw - Pokój dzienny + kuchnia 24,18 mkw - Pokój - 9,46 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł77 m² 12 194,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Leśna

Wilczyn,dolnośląskie

132 210 zł1 017 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki. w Wilczynie ulica Leśna, dostępne są jeszcze 2 działki numer 161/22 pow 1017m2, dz. 161/28 pow. 1028 m2. Działki zlokalizowane w urokliwej miejscowości Wilczyn Leśny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 500 zł112 m² 22,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowy przestronny i bardzo słoneczny lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 112,83 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lakiernicza

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł67 m² 13 075,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67,3m2 , znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2003r. Układ mieszkania: 1. Parter: - salon z aneksem - Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stradomia Wierzchnia

Stradomia Wierzchnia,dolnośląskie

120 000 zł715 m² 167,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka oznaczona jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub rekreacji indywidualnej, 150m od zalewu, na skraju miejscowości Stradomia Wierzchnia, w sąsiedztwie dużego kompleksu leśnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marcinkowice

Marcinkowice,dolnośląskie

549 000 zł89 m² 6 185,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone w Marcinkowicach. Lokal o pow 88,76 mkw składa się z: - wiatrołap - 4,66 mkw - Komunikacja - 5,30 mkw - Łazienka 5,69 mkw - Pokój - 10,04 mkw - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

130 zł/m²129 m² 16 773 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia Lokal na parterze prestiżowego budynku wielorodzinnego. Idealny na kawiarnię, bistro czy elegancką restaurację. Lokal znajduje się w środkowej części wyspy mieszczańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

359 000 zł91 m² 3 944,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości Optima prezentują przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 91,02 m2, położone zaledwie kilka kroków od serca Jeleniej Góry. To idealna okazja dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Struga

Struga,dolnośląskie

215 000 zł4 000 m² 53,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 4000 m2 w miejscowości Struga. Działka na uboczu, w zacisznym i spokojnym miejscu, z dojazdem drogą gminną. Dla terenu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od zaraz***przez pierwsze 3 miesiące cena najmu 2300zł. Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie w samym sercu Wrocławia przy ul. Prądzyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

579 900 zł37 m² 15 673 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowy apartament w inwestycji Lokum Verde Osiedle-ogród, dedykowane każdemu kto ceni naturę, spokój, wolność i harmonie. Nowoczesna estetyka budynków podkreślona dużymi oknami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

648 999 zł51 m² 12 604,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam piękne jasne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w cichej i spokojnej okolice na północy Wrocławia! Atrakcyjne mieszkanie dla rodzin oraz inwestorów na pięknym Zakrzowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

718 625 zł49 m² 14 725,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone.