dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 385 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 385 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł88 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie w kamienicy na wrocławskim Nadodrzu, tuż przy Placu Św. Macieja, zaledwie 15 min spacerem od Rynku. Idealna propozycja dla osób, które doceniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł89 m² 10 550,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych rozkładów oraz mieszkań na parterze! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kobierzyce,dolnośląskie

475 000 zł52 m² 9 056,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowe do wprowadzenia 2 pokoje z ogródkiem w Kobierzycach Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,45 m2 - świeżo po remoncie. Wymienione wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

769 995 zł77 m² 9 998,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Idealne dla rodziny/korona/balkon dwa poziomy zieleń/ Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75,8 m2 przy ul. Krzywoustego niedaleko Salonu Volkswagena/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

602 430 zł43 m² 14 075,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe z ogrodem na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 11-2024), mieszkania sprzedawane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł74 m² 13 175,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

995 349 zł87 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Cicha i zielona część jagodna już na Ciebie czeka! Wyobraź sobie szeregówkę lub bliźniaka z zielonym ogródkiem oraz możliwością przeznaczenia jego części na lokal usługowy! Brzmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł21 m² 16 532,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Budynek Z 2001r genialna lokalizacja / blisko tramwaj / autobus zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel Do sprzedaży mieszkanie położone na pierwszym piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Kiełczów,dolnośląskie

655 000 zł67 m² 9 745,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Stylowe mieszkanie 67.21 m2 W SPOKOJNEJ, ZIELONEJ OKOLICY Umeblowane | Pięknie zaaranżowane | 2 balkony | Miejsce postojowe naziemne za szlabanem| Dobra komunikacja z Wrocławiem | Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okulickiego

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł23 m² 12 610,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone na 4 piętrze jedenastokondygnacyjnego budynku z dwiema windami. Blok kilka lat temu przeszedł termoizolację. Świetna oferta inwestycyjna niedaleko Bierutowski Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

536 000 zł54 m² 9 925,93 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji, idealne dla rodzin i osób ceniących wygodę oraz bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł27 m² 13 786,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja/krzyki/klecina/karmelkowa/1pok./BALKON Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią | ul. Karmelkowa - Klecina, wrocław 2 piętro (ostatnie), bez windy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

599 000 zł136 m² 4 420,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża działka 500 mkw l okazja! Gorąco polecam połowę bliźniaka położonego w Jelczu-Laskowicach, gmina Jelcz-Laskowice. Budynek sprzedawany w stanie deweloperskim. Na pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł46 m² 9 247 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę mieszkania dedykowaną inwestorom. Mieszkanie znajduje się w Śródmieściu przy ulicy Jedności Narodowej 119 Kamienica jest wyremontowana, klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krótka

Dobrzykowice,dolnośląskie

717 570 zł114 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Krótkiej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

1 250 000 zł138 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowa nieruchomość przy ul. Łubinowej na wrocławskim Ołtaszynie. Dwa dwupoziomowe mieszkania o pow. 85,5 m2 oraz 52,5 m2 połączone w jeden duży apartament. Nieruchomość to 5 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł42 m² 11 729,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji bez pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Lipie Piotrowskiej Planowany termin zakończenia budowy - I kw 2025 r. Mieszkanie położone na parterze, dwustronne (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 600 zł62 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na Ustroniu. Nieruchomość z 3 niezależnymi pokojami ( idealne rozwiązanie dla firm poszukujących mieszkań dla pracowników) z dużym korytarzem który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Oława,dolnośląskie

510 000 zł1 668 m² 306 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy zaszczyt zaprezentować działkę o powierzchni 1668m2 znajdująca się przy ulicy Szafirowej w oławie(nowy Otok) Działka o wielkości 1668m2 składa się z 2 mniejszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch nieprzechodnich pokoji z pięknym widokiem ekspozycja wschodnia) w dzielnicy Krzyki-Południe , ul. Drukarska (bardzo blisko do placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Malinowa

Osiek,dolnośląskie

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod budownictwo mieszkaniowe w osieku (pod lubinem) - ul. Malinowa o powierzchni 10 arów zlokalizowana przy nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Działka pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Głuszyca,dolnośląskie

139 000 zł1 220 m² 113,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Szukasz działkę pod budowę domu w fajnym miejscu w malowniczej miejscowości Głuszyca. Działka oznaczona numerem 101 /1, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

766 000 zł51 m² 15 019,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok.Oltaszyn/Lux/2 pok/ 51m2/Balkin/Komorka/Piwnica Polecamy na sprzedaz - komfortowe miejsce do zamieszkania, w okolicy tereny rekreacyjne i zielone Tor Wyścigów Konnych, Partynice, Ołtaszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

2 120 000 zł143 m² 14 837 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Sprzedam dwustronny lokal użytkowy o powierzchni 142m2 w doskonałej lokalizacji al. Armii Krajowej we Wrocławiu. Witryny na główną arterię miasta. W lokalu można prowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

637 000 zł49 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim, bez podatku pcc, wrocław ul. Balonowa, powierzchnia 49,19 m nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowego niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

586 000 zł67 m² 8 746,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w ocieplonej kamienicy w dzielnicy Fabryczna/ Muchobór Wielki/ okolice ul. Kunickiego Mieszkanie składa się: - pokój dzienny 21,50mkw - pokój -16,50mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

692 500 zł69 m² 10 094,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł26 m² 77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Przytulna kawalerka zaledwie 250m od placu Legionów i 1 km od Rynku! Mieszkanie po remoncie i odświeżeniu. Wszystkie media miejskie! Układ pomieszczeń: - pokój , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Międzyrzecka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł20 m² 25 918,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Przytulne i ciche mieszkanie znajduje się w bloku z windą tuż nad brzegiem Odry. Składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią, przedpokoju oraz łazienki. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Wrocław,dolnośląskie

807 095 zł71 m² 11 431,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw291-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie zachód- wschód - przestrzałowe z dwoma tarasami - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

3 499 000 zł311 m² 11 267,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 999 m²

Oferuję na sprzedaż luksusowy urządzony dom wolnostojący w miejscowości Wisznia Mała w malowniczej części Widawa województwa dolnośląskiego. Dom na sprzedaż, położony w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

569 001 zł40 m² 14 189,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lux/lipa piotrowska/waniliowa/2 pok./TARAS/OGRÓD/GARAŻ! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

966 770 zł69 m² 13 990,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Idealne dla Rodziny, słoneczne mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Ostatnim Groszu

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 154 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Super oferta! mieszkanie na parterze położone w dzielnicy Fabryczna, na osiedlu Gądów. Mieszkanie wyjątkowe! Bardzo ciekawa oferta! metraż ok. 54m2 powierzchni użytkowej + ok.15m2 = ok.68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł34 m² 12 891,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

OD dewelopera, 0% prowizji, 0% pcc odbiór na koniec II kwartalu 2024 Zapraszam do obejrzenia wyjątkowej inwestycji premium na obrzeżach Wrocławia w Iwinach. Mieszkanie 2-pokojowe o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

389 000 zł53 m² 7 384,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne, bardzo jasne mieszkanie po remoncie. Lokal położony na drugim piętrze, zadbanej kamienicy. Składa się z salonu z aneksem kuchenny, dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

480 000 zł78 m² 6 164,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie w Jeleniej Górze. Nieruchomość położona jest w jednym z bloków w centrum dzielnicy Zabobrze III, przy ulicy Kiepury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ołdrzychowice Kłodzkie

Ołdrzychowice Kłodzkie,dolnośląskie

164 000 zł39 m² 4 186,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,17 m2 w Kłodzku. Położone na pierwszym piętrze, czteropiętrowego bloku. Zlokalizowane na spokojnym, cichym oraz kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hofmana

Szklarska Poręba,dolnośląskie

569 000 zł31 m² 18 354,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam na sprzedaż! apartament Nowy nowocześnie i praktycznie wykończony gotowy do wynajmu lub mieszkania w pięknym miejscu w Szklarskiej Porębie, w dolinie szczęścia blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

989 999 zł120 m² 8 215,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Bez prowizji/osiedleplatanowe/smolec/okazja!/dom/bliźniak/4pok. Podwyższony standard! schody W pakiecie! bez prowizji I pcc! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

1 410 000 zł140 m² 10 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny i solidnie wybudowany dom wolnostojący w Obornikach Śląskich. Dom jest z 2016 roku, parterowy z poddaszem użytkowym i z garażem w bryle budynku, położony.