dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 387 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 387 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

717 570 zł114 m² 6 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Krótkiej około 1 km od Psiego Pola i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

419 000 zł51 m² 8 227 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się na Osiedlu Młodych w Świdnicy. Mieszkanie (50,93m2)składa się z: - salonu - sypialni - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zarembowicza

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie urządzone studio przy ul. Zarembowicza we Wrocławiu. 25 m2 Balkon, klimatyzacja, internet Studio składa się z części dziennej, w której znajduje się rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

659 990 zł60 m² 11 036,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Krzyki/gaj/orzechowa/3pok./ROZKŁAD/BALKON/PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,58m2. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 119 000 zł84 m² 13 280,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orzechowa

Ratowice,dolnośląskie

749 000 zł150 m² 5 000,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:669 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,79 m2 położony przy ul. Orzechowej w Ratowicach. Budynek znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Głogów,dolnośląskie

21,19 zł/m²118 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonale Znana Lokalizacja: ulica Sikorskiego w Głogowie to adres, który każdy mieszkaniec miasta rozpoznaje i ceni. Jego centralne położenie gwarantuje łatwość odnalezienia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

547 336 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

624 719 zł40 m² 15 436,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Idealne na start mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. (english version below) *** mieszkanie dostępne od zaraz *** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji. Apartament usytuowany jest na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

989 995 zł44 m² 22 484,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękne z balkonem przy Odrze/ Browary+parking Oferujemy na sprzedaż w pełni wykończony apartament o powierzchni 44 m kw znajdujący się na 3 piętrze. Dodatkowym atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krępice

Krępice,dolnośląskie

1 050 000 zł244 m² 4 303 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Specjalista ds. nieruchomości Tel: dom w tej chwili jest w stanie surowym zamkniętym. Powierzchnia użytkowa parteru to 165m2, ale zgłoszony budynek w urzędzie jest jako parter plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłośna

Wrocław,dolnośląskie

1 740 zł37 m² 47,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** krzyki *** *** grabiszyn *** *** ul. Kłośna*** *** wolne od zaraz*** *** media miejskie *** *** 2 osobne pokoje *** *** kuchnia Z oknem*** *** bez windy *** *** III piętro *** *** cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

715 875 zł52 m² 13 740,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Księginice

Księginice,dolnośląskie

1 200 000 zł270 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolnostojący, w stylu dworkowym, posadowiony na 27a, w pełni zagospodarowanej działce, zlokalizowany w miejscowości Księginice (gm. Lubin). Nieruchomość bardzo przestronna, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł46 m² 14 940 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiamy dwustronne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, położoneg w okolicy Kruczej, niedaleko centrum handlowego Borek. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

655 000 zł46 m² 14 165 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem znajdującym się przy placu grunwaldzkim. Ta lokalizacja oferuje bliskość najważniejszych uczelni wyższych, a Stary Rynek jest również łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

637 000 zł35 m² 17 979,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bierzyn

Bierzyn,dolnośląskie

156 000 zł57 m² 2 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Omega Estate proponuje na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy do remontu, lecz z założoną wspólnotą i funduszem remontowym. Mieszkanie po remoncie całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 190 000 zł140 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

|oferta tylko W naszym biurze | | Prezentujemy Państwu komfortowy, bardzo zadbany dom w zabudowie szeregowej, z ogromną działką, położony tuż przy bezpośredniej granicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

759 000 zł66 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie z tarasem Bielanach Wroc 66m2 Mieszkanie z ogromnym potencjałem w Bielanach Wrocławskich na rodzinnym osiedlu Arkadia. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 na I p -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jodłowa

Wrocław,dolnośląskie

1 800 zł16 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia Jodłowa Residence. Powierzchnia - 16 m2 Salon z aneksem kuchennym i komfortową łazienką. Doskonała lokalizacja, nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł50 m² 14 271,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,45 m2 z dużym tarasem o powierzchni 12m2. Rozkład pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *pokój *łazienka *przedpokój Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł52 m² 14 168,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atmo- na styku sfer Odkryj własną wyspę wygody w samym centrum Wrocławia. Odnajdziesz ją w kojącej bliskości rzeki, wśród zieleni drzew, z dala od zgiełku ulic. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

65 000 zł1 655 m² 39,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę położoną w miejscowości Milęcice - tuż przy Lubomierzu. Działka o powierzchni 1655m2, płaska, dobrze nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł68 m² 9 924 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Funkcjonalne mieszkanie z dwoma dużymi pokojami, balkonem oraz przynależną piwnicą w zabytkowym i klimatycznym budownictwie. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

999 900 zł121 m² 8 252,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Realizacja w Październik 2024 Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł52 m² 10 960 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz okazji do inwestycji w nieruchomości? Mamy dla Ciebie idealną propozycję - 2 pak kawalerek we Wrocławiu, blisko rynku! Lokal użytkowy, podzielony na dwie kawalerki, generuje stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł39 m² 15 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Promenady Wroclawskie/2 pok/lux z ogrodem/garaz! Polecamy na sprzedaz mieszkanie na Promenadach Wroclawskiech Mieszkanie o podwyzszonym standardzie Garaz podziemny dodatkowo platne 40000zl Piekny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

715 500 zł53 m² 13 459,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem na nowym, cichym osiedlu w okolicach ulicy Sołtysowickiej we Wrocławiu. Budynek z 2019 roku wyposażony w windę, miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

601 600 zł31 m² 19 134,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

497 640 zł41 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Poszukujesz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub świetnej inwestycji pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To miejsce na Nowym Dworze we Wrocławiu oferuje wiele możliwości. Mieszkając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

545 999 zł38 m² 14 368,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6m2, zlokalizowane przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Położone na l piętrze 10-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławczyka

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

739 000 zł120 m² 6 152,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż pod lasem * Możliwość wykończenia pod klucz Możliwość aranżacji strychu- 35 mkw, wysokość 2,20 mkw Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

644 166 zł68 m² 9 480 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji - bez podatku pcc! Polecam mieszkanie na kameralnej inwestycji, składającej się z 2 budynków, z cichobieżnymi windami. W skład funkcjonalnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Wrocław,dolnośląskie

601 000 zł36 m² 16 825,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,72 m 3 piętro w 4-piętrowej kamienicy z 1950 roku Taras, piwnica, garaż/miejsce parkingowe, osobna kuchnia. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 991 zł45 m² 12 114,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stablowice /park/staw /piekne lux /45,5m2 /2010r! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2010 rokuwrocław, stabłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

841 375 zł72 m² 11 605,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, mieszkanie 4 pokojowe na Książu Wielkim we Wrocławiu ul. Blizanowicka II etap osiedla już w sprzedaż. Mieszkanie jest rozkładowe, 4 - pokojowe o pow. 72,5 m2 na 1 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

888 000 zł44 m² 20 381 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się we Wrocławiu, na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie położone jest kilka minut drogi od centrum, na nowym osiedlu, które zostało oddane do użytku pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Miłoszyce,dolnośląskie

1 249 999 zł124 m² 10 085,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Piękny Dom w Miłoszycach lux/duża działka/gotowy! Gotowy do zamieszkania! Idealny dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż piękny, piętrowy, 120 metrowy dom wolnostojący przy ul. Brzozowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij