dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł64 m² 11 418,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Semaforowej we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla osób poszukujących spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł47 m² 64,39 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum | 2 pokoje | taras | garaż | pierwszy najem Lokalizacja: ul. Gwiaździsta Ilość pokoi: 2 Metraż: 46.59 m2 Piętro: 6 Czynsz 3 000,00 zł Opłaty ok. 700 zł + prąd Forma najmu najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malownicza

Wysoka,dolnośląskie

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie: jadalnia + kuchnia + salon, sypialnia, ogród, garaż, komórka lokatorska. Wysoka, gmina Kobierzyce, ulica Malownicza / okolice: ołtaszyn, partynice Duża prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

669 999 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o pow. 60m2 w urokliwej dzielnicy złotniki/stabłowice we Wrocławiu! Ta spokojna okolica oferuje harmonię między naturą a życiem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie w bardzo ładnej okolicy ( Dzielnica Fabryczna- osiedle Pilczyce -ulica Pilczycka) W skład mieszkanią wchodzą : Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

428 083 zł28 m² 15 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami również wewnętrznymi, znajduje się na 1 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Lutynia,dolnośląskie

406 863 zł59 m² 6 849,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Nowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m2 ulokowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

444 670 zł53 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

946 975 zł86 m² 11 063 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

5 pokoi z tarasem i opcją osobnej kuchni przy terenach zielonych na południowym zachodzie Wrocławia oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. 5-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnów

Tarnów,dolnośląskie

110 000 zł54 m² 2 044,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 53,8 m2. DO remontu zasobnik ciepłej wody 50L, ogrzewanie centralne z piecem węglowym. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze (blok jednopiętrowy), bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Domasław

Domasław,dolnośląskie

510 368 zł1 556 m² 328 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych domasław / kobierzyce / wrocław / super działka budowlana 1556 M2 W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 48 mn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

301 155 zł954 m² 315,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kielczow - dzialka budowlana ul Polna 956m2/media!top Dzilaka w Kielczowie ul Polna na sprzedaz Pelne media zabudowa jednorodzinna biuro Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

518 000 zł1 000 m² 518 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych żerniki wrocławskie / działki budowlane 1000 - 1014 M2 Aktualny mpzp - 11 mn teren zabudowy mieszkaniowej Działki budowlane o powierzchni 1000 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł31 m² 17 538,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji. Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Gotowa! Kawalerka o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł90 m² 8 324,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Skrajny segment z ogródkiem / niedaleko stacji pkp Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Obecnie trwa etap zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł62 m² 9 630,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 62,2 m2 z dużą piwnicą - dodatkowe 6,3 m2 na ul. Przestrzennej (wrocław, krzyki). - blisko Dworzec Główny, znakomita komunikacja - autobusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 200 000 zł1 063 m² 11 477 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż Nowoczesny obiekt, który oferuje połączenie przestrzeni biurowej z kreatywną. Budynek obejmuje 3 moduły o powierzchni ok. 370 mkw każdy. Charakter obiektu daje bezcenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Zacharzyce,dolnośląskie

522 750 zł62 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowe, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego w gotowej części inwestycji znajdującej się na obrzeżach miasta zaraz za Wrocławskimi Bieńkowicami. Numer mieszkania: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł60 m² 9 941,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% Kameralna zabudowa Lokalizacja doskonale skomunikowana Blisko terenów zielonych Udogodnienia: tereny zielone wokół inwestycji, winda, nowoczesna architektura,duże przeszklenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grodzieńska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie, 2 pokojowe, z miejscem parkingowym. Nieruchomość to piękne, 2 pokojowe mieszkanie, umiejscowione na parterze, w budynku o niskiej zabudowie. Lokal mieszkalny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę dostępną tylko W naszym biurze, do wynajęcia dom typu bliźniak, na Bielanach Wrocławskich w standardzie podwyższonym. Skład: parter Wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

245 000 zł41 m² 5 946,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w dzielnicy Biały Kamień, ul. Monte Cassino. Nieruchomość o powierzchni o powierzchni użytkowej 41,20 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszenno

Pszenno,dolnośląskie

869 000 zł114 m² 7 589,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży dom zaprojektowany i wykończony w wysokim standardzie, w zabudowie szeregowej o powierzchni 114,50m2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

369 000 zł175 m² 2 108,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:523 m²

Hala producyjno-magazynowa W jeleniej górze Przedstawiamy Państwu oferę sprzedaży Hali magazynowo -produkcyjnej o powierzchni całkowitej 175m2, położonej blisko centrum Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boiskowa

Wrocław,dolnośląskie

631 000 zł63 m² 10 015,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Boiskowej na Wrocławskim Brochowie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada trzy sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Legnica

Legnica,dolnośląskie

374 000 zł68 m² 5 491,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Oferta tylko W naszym biurze Zachęcam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania, które usytuowane jest na trzecim piętrze 4 piętrowego budynku w bliskiej odległości od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł54 m² 14 185,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Psiepole/3pok./lux/balkon/garaż/winda/top/OD/ZARAZ Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 54m2. Gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł201 m² 9 924 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:652 m²

Mam na sprzedaż piękny dom wolnostojący, z dużym ogrodem. Położony na prestiżowym osiedlu na Ołtaszynie. Niesamowita nieruchomość z ogromnym potencjałem. Obecnie dom przystosowany dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szymanów,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 823,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Przestronny bliźniak w kameralnej zabudowie o wysokim standardzie! Inwestycja zostanie oddana do użytkowania z kompleksowym zagospodarowaniem terenu obejmującym zieleń urządzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Średzka

Wrocław,dolnośląskie

518 999 zł44 m² 11 795,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Top! ok. Leśnica /ogródek / 2x parking Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na bezpiecznym osiedlu, tuż przy granicy Wrocławia, ok. Leśnicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

310 000 zł51 m² 6 078,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m 2 , na oś. XXV-lecia w Bielawie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, usytuowane na trzecim piętrze.