dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Poziomkowa

Błonie,dolnośląskie

739 000 zł120 m² 6 152,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

ani podatku pcc 2%! Na sprzedaż segment środkowy domu w zabudowie bliźniaczej, oddany do użytku. Malownicza okolica, dużo zieleni i terenów spacerowych. Z dala od zgiełku miasta, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m Lokal mieszkalny jest świetnie skomunikowany Rynek - 3km; bielany Wrocławskie, a4 - 7km; port Lotniczy - 9km; przystanki tramwajowe, autobusowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 008 zł59 m² 13 565,50 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piekny 3 pok/ ux Premium krzyki jagodno 60m2/garaz/top! Polecamy mieszkanie, które znajduje się na wrocławskim Jagodnie, przy ul. E. Kajdasza. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

648 858 zł46 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

679 000 zł57 m² 11 996 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne, w pełni rozkładowe i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja: wrocław / Śródmieście /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bogatynia

Bogatynia,dolnośląskie

159 000 zł57 m² 2 779,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Sprzedam mieszkanie: 4 pokoje, 57 m2. Osiedle Orła Białego, 4 piętro. Mieszkanie do remontu, okna plastikowe, balkon z roletą zaciemniającą. Do mieszkania przynależy piwnica. Spokojni sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Wrocław,dolnośląskie

1 019 000 zł76 m² 13 496,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 76 m2 usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym bloku z windą. - w pełni rozkładowe - niezależne pokoje, - dwustronna ekspozycja okien, - media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Zagłębiowska

Wrocław,dolnośląskie

379 900 zł26 m² 14 839,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 25,60m2 we Wrocławiu. W skład mieszkania wchodzi: *przestronny pokój z wydzielonym aneksem kuchennym *łazienka z wc *duży balkon Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wiśniowa

Wiśniowa,dolnośląskie

450 000 zł101 m² 4 455,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 879m2 zabudowana domem wolnostojącym w stanie surowym otwartym. Położenie sprawia, że oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

969 000 zł74 m² 13 094,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie 4-pokojowe na Starym Mieście. Mieszkanie 4-pokojowe, w pełni rozkładowe, z przestronną strefą dzienną oraz dwoma balkonami. Metraż: 74,01 m2 4 pokoje Piętro: 0 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

965 000 zł75 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Centrum duże/grunwald/dla rodziny/balkon / Sienkiewicza Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sienkiewicza, znajdujące się na 6 pietrze w budynku z nową windą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

798 994 zł63 m² 12 676,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Karłowice/polanowice | 3 pok. | garaż |.Top Nieruchomość MILART z 2017 roku! Bliski dojazd do A8, S5! Polecam na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie w nieruchomości przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osiek

Osiek,dolnośląskie

207 000 zł1 126 m² 183,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dobra lokalizacja! dobra cena! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 11,26 arów w Osieku. Spokojna okolica stanowi piękną przestrzeń do spacerów i spędzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Mikulicza

Świebodzice,dolnośląskie

200 000 zł1 500 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż malowniczo położona działka w Świebodzicach o powierzchni 1500 m2. Media w drodze. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł34 m² 17 323,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / duży balkon doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł71 m² 14 048,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg164-rz zalety mieszkania: - garderoba - korytarz z miejscem na szafę - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - oddane do użytku - mieszkanie w centrum, ale wśród zieleni - zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 991 zł53 m² 11 697,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Stabłowice- główna | 2pok | rozkład! | garaż!. Polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu na Stabłowicach - ul. Główna w otoczeniu parków, stawów oraz wielu terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

515 075 zł43 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu mieszkanie w kameralnej, 2 piętrowej inwestycji, na wrocławskim Ołtaszynie. - inwestycja ulokowana została w otoczeniu niskiej zabudowy, - balkony i loggie zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Wrocław,dolnośląskie

517 000 zł39 m² 13 222,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie 39m2, blisko centrum! W składzie mieszkania: * 2 oddzielne pokoje * Kuchnia umeblowana (typ prowansalski), fronty szafek dębowe, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

589 901 zł40 m² 14 637,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lux/lipa piotrowska/waniliowa/2 pok./TARAS/OGRÓD/GARAŻ! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 40,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nieciszów

Nieciszów,dolnośląskie

112 000 zł800 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży są urokliwe gotowe działki budowlane położone w pobliżu lasu i łąk w Nieciszowie w Gminie Oleśnica w odległości 7 km od centrum Oleśnicy i 28 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

741 742 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie z osobną kuchnią W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 649 900 zł170 m² 9 705,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam I zapraszam wszystkch zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław / pawłowice / dom wolnostojący jednorodzinny 170 M2 / duża działka 1600 M2 Dom jest wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł40 m² 10 778,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szczepin 2 pok/rozklad/tramwaj! 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia (39 m2) na spokojnym osiedlu Szczepin. Pełen rozkład, blok z windą. Łazienka i kuchnia były remontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

754 054 zł64 m² 11 708,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 teraz niższa cena! poprzednia cena 777 375 zł! Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 998 zł120 m² 8 056,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Osiedleplatanowe/smolec/okazja!/dom/bliźniak/4pok. Podwyższony standard! klimatyzacja! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

474 999 zł43 m² 11 150,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Krzyki/fabryczna/nowydwór/nowodworska/3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze w wyremontowanym kameralnym budynku z 1930r. składającym się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - na osiedlu Jagodno, 700-m od przystanku autobusowego mpk Wrocław Jagodzińska (w pełni wyposażone, balkon, podziemne miejsce garażowe) Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Żelazno

Żelazno,dolnośląskie

280 000 zł82 m² 3 414,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w wielorodzinnej kamienicy, posiada dwa osobne wejścia, dzięki czemu zapewnia kameralność. Zlokalizowane w dobrze skomunikowanej, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Wrocław,dolnośląskie

819 300 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow.54.62m2, zlokalizowanego przy ulicy Grójeckiej, łączącego w sobie atrakcyjną bliskość centrum miasta, spokoju terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 001 zł37 m² 14 182,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zakrzów/wilanowska/nowyblok/2pok./TARAS/PARTER Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulny apartament z dużym tarasem - 18m2, mieszczący się na parterze 4-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bujwida

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł47 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w okolicy Pl. Grunwaldzkiego, boczna spokojna, zielona uliczka. Mieszkanie rozkładowe położone na pierwszym piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 389 000 zł87 m² 15 903,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z trzema balkonami o łącznej powierzchni 50 m2 na Starym Mieście. Promocja- podstawowy pakiet wykończenia pod klucz w cenie! Nieopodal Odry, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ścinawa

Ścinawa,dolnośląskie

260 000 zł70 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze bloku w Ścinawie. Mieszkanie składa się z widnej kuchni, czterech pokoi, 2 łazienek (jedna z wanną i jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

1 391 131 zł62 m² 22 437,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 62m2, znajdującą się zaledwie 2km od Wrocławskiego rynku, w apartamentowcu z 2020 roku. Inwestycja znajduję się niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łubinowa

Smolec,dolnośląskie

740 000 zł72 m² 10 273,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Lux Piękne mieszkanie/smolec+garaż/10tys metr Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 71,1 mkw, znajdujące się na 3 piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł55 m² 11 211,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Łęczycka/centrum/staremiasto/rozkład/2pok./OKAZJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na wrocławskim Szczepinie - blisko mostu Sikorskiego, 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

518 998 zł44 m² 11 849,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na bezpiecznym osiedlu w Lutyni - tuż przy granicy Wrocławia. Mieszkanie jest jasne, przestronne, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawowa

Psary,dolnośląskie

799 000 zł98 m² 8 135 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Na sprzedaż połowa domu jednorodzinnego, dwulokalowego, w stanie developerskim, zaledwie 1 km od Wrocławia. Widawa Park to nowe osiedle domków w zabudowie bliźniaczej w Psarach ul.