dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

27 382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł61 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Tylko u nas! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 61 m2, usytuowane na drugim piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1936 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł118 m² 8 026,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, czteropokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kutrzeby na Wrocławskim Ołtaszynie. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada taras, to ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

830 078 zł124 m² 6 677,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szukasz dużego mieszkania we Wrocławiu w zielonej, spokojnej okolicy z dobrą komunikacją z centrum? To mieszkanie jest dla Ciebie! Mieszkanie poziomowe składa się z: i piętro: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Przemków,dolnośląskie

110 000 zł76 m² 1 439,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu unikalną nieruchomość w Przemkowie - urokliwym mieście z bogatą historią. To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,41 m2 znajduje się na parterze kamienicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

260 000 zł46 m² 5 615,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,30 m 2 w Świdnicy na parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w naszym biurze. Mieszkanie wolne od zaraz! Polecamy na wynajem piękne, komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie na ul. Przyjaźni. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w ośmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Storczykowa

Wrocław,dolnośląskie

1 950 000 zł217 m² 8 986,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : T: cena do negocjacji! Zamieszkaj w cichej i zielonej okolicy! Wolnostojący, dużyj dom na spokojnym Ołtaszynie, 217 m2 na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałkowa

Michałkowa,dolnośląskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wombat nieruchomości oferuje klimatyczny dom w miejscowości Michałkowa gmina Walim. Dom wolnostojący o powierzchni 100m2 ( mierzone po podłodze) posadowiony na działce o powierzchni 737m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasztanowa

Szczodre,dolnośląskie

1 081 000 zł153 m² 7 065,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż bliźniak z rynku pierwotnego w miejscowości Szczodre. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogród, to ta propozycja jest dla Ciebie! Numer mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

541 100 zł29 m² 18 860,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,69 m2, z balkonem. Inwestycja mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

479 900 zł62 m² 7 765,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 61,80m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

1 523 000 zł131 m² 11 652,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków w ogrodzie! Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobierzyce

Kobierzyce,dolnośląskie

795 000 zł107 m² 7 429,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kredyt 2% | bez pcc | bez prowizji Przedmiotem sprzedaży jest inwestycja w postaci nowoczesnego i kameralnego osiedla składającego się z 20 domów w zabudowie bliźniaczej. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

575 001 zł41 m² 14 021 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament olimpia port/2pok-41m2/balkon Na sprzedaż nowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m 2 na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł64 m² 10 940,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz rabat 500 zł/m2 cena transakcyjna 667055 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł62 m² 3 870,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży mieszkanie do dowolnej aranżacji trzy pokojowe, w pełni rozkładowe z możliwością wykonania antresoli wysokość pomieszczeń 3,40 m. Kamienica bardzo zadbana , całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

870 000 zł98 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie dla rodziny lub inwestora. Możliwy podział na 2-3 mieszkania pod wynajem. Polecam do sprzedaży klimatyczne mieszkanie w kamienicy, na 1 piętrze, dwustronne, z balkonem, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czajcza

Wrocław,dolnośląskie

648 888 zł57 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,92 m2 i balkonem 5,22 m2 w kameralnym budynku. Otoczenie nieruchomości: dogodny dojazd do centrum, 10 min do Placu Grunwaldzkiego. Zielona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudziądzka

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł43 m² 9 953,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu na ul. Grudziądzkiej. Mieszkanie składa się z: - sypialni, - pokoju - przedpokoju, - kuchni, - łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

894 000 zł73 m² 12 258,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Paprotna

Wrocław,dolnośląskie

5 400 zł1 220 m² 4,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do wynajęcia działka o powierzchni 1220 m2. Nieruchomość położona jest na terenie przemysłowym przy ulicy Paprotnej we Wrocławiu. Powierzchnia działki jest betonowa z asfaltową drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jastrzębia

Wrocław,dolnośląskie

6 999 zł148 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We invite you to a unique apartment in a restored historic villa resembling a palace residence with a richly developed façade and a multi-pitched roof with turrets and dormers from.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla rodziny lub pary, 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia, ul.Gorlicka OPIS Do wynajęcia duże, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Gorlickiej. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

575 225 zł34 m² 16 683 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Przestronna kawalerka, o powierzchni użytkowej 34,5 m2, z balkonem, położona jest na 13 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

298 990 zł74 m² 4 013,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tanio!/wrocław/dolnobrzeska/leśnica/3pok.OKAZJA!SUPERINWESTYCJA! TAK TANIO JESZCZE NIE BYŁO! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

299 000 zł63 m² 4 746,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 63 metrów kwadratowych znajduje się na pierwszym piętrze niskiego budynku na osiedlu Kopernik. Pomieszczenia składają się z trzech pokoi, które mogą być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł54 m² 10 822,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela *mieszkanie 3-pokojowe (pokoje nieprzechodnie) do remontu *53.5m2 *oddzielna kuchnia, łazienka, WC *balkon *piwnica *winda, 10 piętro *ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Wyścigowa

Wrocław,dolnośląskie

59 zł/m²2 000 m² 118 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowość! Do wynajęcia, funkcjonalne moduły biurowe w nowoczesnym biurowcu na południu Wrocławia. Budynek usytuowano przy ważnej arterii komunikacyjnej Wrocławia. W sąsiedztwie alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

635 000 zł64 m² 9 906,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dla rodziny lub dla inwestora. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum Nieruchomość złożona z: pokój 15 m.kw pokój 10 m.kw pokój 10 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 998 zł38 m² 12 440,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Gaj/krzyki/orzechowa/2pok./WINDA/TOPLOKALIZACJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na 4-tym piętrze 11-piętrowego budynku z windą z 1987 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Wrocław,dolnośląskie

555 000 zł40 m² 14 015,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane rozkładowe mieszkanie idealne pod inwestycję, dla studenta lub młodej pary. Gotowe do wprowadzenia się. Mieszkanie ma 38 m2, zawiera salon, oddzielną sypialnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł36 m² 14 227 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Okazja l przy dworcu możliwość zakupu dodatkowo garażu W cenie 99 tyś Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Piłsudskiego Lokal o pow 36,48 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 999 zł120 m² 8 063,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Smolec/okazja!/osiedleplatanowe/dom/bliźniak/4pok. Podwyższony standard! klimatyzacja! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Oleśnica,dolnośląskie

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oleśnica/lux./2POK./KOMÓRKA/KLIMATYZACJA/TOP Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50m2 w Oleśnicy przy ulicy Lotniczej. W cenie wliczona jest również komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

1 300 zł26 m² 49,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Oferuję na wynajem fajną, umeblowaną kawalerkę na Białym Kamieniu. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,15 m2 , która składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dla zdecydowanego, w większości gotówkowego klienta poszukujemy domu najlepiej W miejscowości osiek lub lubin. Najbliższa okolica również W kregu zainteresowań. Wymagania: - najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 229 000 zł104 m² 11 817,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom Muchobor Wielki / lux /2017 okazja! Polecamy Panstwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej na Muchoborze Wielkim. Nieruchomość ma formalnie 103m kw, natomiast dodatkowo 30 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

1 500 zł17 m²

 

Piętro:5/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

Adres: gliniana 23 - czyli róg ulic Borowska i Gliniana, obok ulicy Sieradzkiej uwaga: pokój będzie dodatkowo wyposażony w dodatkowe meble / wyposażenie w uzgodnieniu z najemcą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

325 000 zł60 m² 5 389,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego dwustronnego mieszkania o powierzchni 60,30m2 znajdującego się w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł133 m² 5 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Gotowy do odbioru! bez pcc l bez prowizji l zakup od dewelopera wysoki standard l droga Z kostki l ogrzewanie podłogowe W całym budynku rolety elektryczne W całym budynku.