dowolna

Ogłoszenia nieruchomości dolnośląskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

27 388 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 388 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brzezinki

Brzezinki,dolnośląskie

655 000 zł1 510 m² 433,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz mieszkać nad jeziorem w otoczeniu lasów - to ta inwestycja jest dla ciebie :-) Przedmiotem sprzedaży jest najpiękniej usytuowana działka budowlana (1510m2) z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł9 000 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze opis Na sprzedaż oferuję Państwu kompleks działek położonych w niespełna 2 km od Wałbrzycha, działki położone są w Pogorzale gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wojnowice

Wojnowice,dolnośląskie

225 000 zł1 250 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną położoną w Wojnowicach Cena do negocjacji! Media: woda, prąd, gaz zmienny w drodze przy działce. Dojazd droga utwardzoną. Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

824 771 zł64 m² 12 826,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

649 000 zł66 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, przytulne mieszkanie 3 pokojowe w budynku 4 mieszkaniowym, jednopiętrowym. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Rozkład mieszkania: hol: 5,6 m2 Salon: 20,4 m2 Kuchnia: 12 m2 Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brzezinki

Brzezinki,dolnośląskie

655 000 zł1 510 m² 433,77 zł/m²

 

 

 

Bytnik,dolnośląskie

499 900 zł125 m² 3 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Marzy Ci się ekonomiczny i energooszczędny dom? A może nie chcesz już płacić wysokiego czynszu w bloku? Ta nowa perełka inwestycyjna powinna Cię zainteresować! Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wybickiego

Bolesławiec,dolnośląskie

2 600 zł44 m² 59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia, piękne, 2-pokojowe mieszkanie, o podwyższonym standardzie blisko centrum Bolesławca! Jest to pierwszy najem lokalu po generalnym remoncie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować państwu słoneczne 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na ulicy Kwiskiej na wynajem. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Oferta wyłącznie w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opalowa

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł62 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje z tarasem na zielonym, kameralnym osiedlu Południe Wrocławia Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: prezentowane mieszkanie znajduje się na zielonym Ołtaszynie. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł77 m² 40,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Krzyki | 3 pokoje | balkon | garaż | W pełni wyposażone Lokalizacja: ul. Róży Wiatrów, krzyki Ilość pokoi: 3 Metraż: 77 m2 Piętro: 1 Czynsz 3 100,00 zł Opłaty ok. 750 zł + prąd Forma najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tymiankowa

Wrocław,dolnośląskie

926 000 zł107 m² 8 692,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Na sprzedaż nowe domy w zabudowie bliźniaczej, położone na nowo powstałym osiedlu w Lipie Piotrowskiej. Bez prowizji i podatku pcc. Nowoczesna nieruchomość o powierzchni 106,53m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Lubin

Lubin,dolnośląskie

1 300 zł27 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka w Lubinie Mieszkanie o pow. 26,27m 2 położone na I piętrze dwupiętrowego bloku przy ul. Małomickiej w Lubinie. Lokal składa się z : - jasnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Boya-Żeleńskiego

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego (karłowice) we Wrocławiu. 42 m2 2 pok duży balkon ok. 15m2 Cicha i spokojna okolica 5 min na przystanek mpk miejsce parkingowe za bramą na 3 samochody duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Dedala

Wrocław,dolnośląskie

758 000 zł52 m² 14 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przepiękny Apartament Lokum Da Vinci w pełni rozkładowy 2-pokojowy o pow. 52,32 m2 z dwoma ogródkami Nieruchomość znajduje się przy ul. Bulw. Dedala na osiedlu Gądów Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

398 900 zł94 m² 4 243,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94m 2 , usytuowane na drugim piętrze kamienicy blisko Centrum Świdnicy. Doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Irysowa

Szewce,dolnośląskie

270 000 zł1 000 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Na sprzedaż działka o powierzchni 1000m zlokalizowana w Szewcach (gmina Wisznia Mała), zaledwie 5 km od granic Wrocławia oraz w niedalekim sąsiedztwie stacji kolejowej Szewce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł66 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż bardzo przytulne, słoneczne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Pilczyckiej. Lokalizacja: okolice ul. Pilczyckiej to samowystarczalne osiedla ze zróżnicowaną zabudową. Potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czernica

Czernica,dolnośląskie

995 000 zł176 m² 5 653,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Czernica /nowy bliźniak /sprzedaż /premium /garaż /bez podatku pcc Jeśli szukasz solidnego domu gotowego do wykończenia, cenisz jakość i wygodę to polecam Państwa uwadze nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Akacjowa

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł105 m² 7 577,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Inwestycja przy skrzyżowaniu ulicy Akacjowej oraz Głównej w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto nadmienić, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Tylko w naszym biurze! Polecam na sprzedaż słoneczne, przestronne mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 45 m2, usytuowane na parterze budynku mieszkalnego z 1936 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł44 m² 14 354,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone w okolicy ul. Grabiszyńskiej (dzielnica Fabryczna). Nieruchomość po kapitalnym remoncie. Dostępne od zaraz. Niski 4 piętrowy blok z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Oleśnica,dolnośląskie

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M3 W pełni wyposażone, miejsce postojowe W garażu! Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe o pow. 70 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Brzozowej. Własne m iejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9 399 zł223 m² 42,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okolice Oltaszyn Wysoka Pieklny dom Wolnostojacy! Polecamy do wynajmu dom jednorodzinny wolnostojacy Nieruchomość posadowiona na działce o pow. 804m2 parter: , kotłownia (bardzo ekonomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Księska

Wrocław,dolnośląskie

765 040 zł63 m² 12 221,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z nowoczesną odsłoną miasta w mieście. Spokojna okolica i rodzinna wygoda w jednej inwestycji przy Parku Wschodnim. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

798 000 zł71 m² 11 306,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2%! Odkryj doskonałe miejsce do życia w otoczeniu zieleni! Ta inwestycja oferuje komfortową przestrzeń z dostępem do terenów zielonych, windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

498 500 zł38 m² 13 258 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje z aneksem kuchennym przy terenach zielonych na południowym zachodzie Wrocławia oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

579 998 zł63 m² 9 177,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkład/psiepole/kiełczowska/3pok./WINDA/PIWNICA! TANIO! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o pow.63m2 mieszczące się na 6-tym piętrze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

727 063 zł116 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera! wysoki standard wykończenia! ogrzewanie podłogowe W całym budynku, rolety elektryczne na parterze drogi wewnętrzne Z kostki brukowej! Dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

2 443 999 zł149 m² 16 352,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Apartament premium, 4 strony świata, ścisłe Centrum, 2 tarasy, 4 balkony. Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Lokalizacja: stare Miasto, urokliwe otoczenie nad Odrą. Mieszkanie składa się z: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

673 563 zł57 m² 11 838 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. Zamieszkaj na zielonym Oporowie! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem o projektowanej powierzchni 56,90 m2 znajduje się na ostatnim piętrze 3-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

494 999 zł48 m² 10 334 zł/m²

 

Piętro:8/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

GAdow / Bulwar Ikara 47m2 / rozklad/2 pokoje! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,30 m 4 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 1986 roku Wrocław, fabryczna, bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pawłowa

Wrocław,dolnośląskie

349 999 zł20 m² 17 579,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,91m2 w centrum miasta. Doskonała lokalizacja w odległości zaledwie 2 km do Rynku (okolica pomiędzy Dworcem Świebodzkim a Placem Legionów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł44 m² 15 315,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy wykończony w nowoczesnym stylu. Mieszkanie znajduje się na 0 piętrze z ogródkiem (17m2) Najważniejsze informację: - czynsz ok. 500 zł - Księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

664 999 zł59 m² 11 233,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Brochówsemaforowa/3pok./TARAS/PIWNICA/OS.ZAMKNIĘTE Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone na parterze 3-piętrowego budynku z 2009 r. Składa się ono z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł22 m² 17 689,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: kawalerka- po generalnym remoncie w 2020 r., umeblowana i wyposażona. Idealna oferta dla singla lub jako inwestycja na wynajem. Lokalizacja: mieszkanie znajduję się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Lubin,dolnośląskie

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowość! dobra lokalizacja! wynajmij apartament W nowym budownictwie I bądź pierwszym najemcą! Nieruchomość bezczynszowa, jedyne opłaty to media według zużycia! własne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Moniuszki

Wałbrzych,dolnośląskie

2 600 000 zł12 957 m² 200,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Składa się z dwóch działek: działki nr 736 o powierzchni 7.896 m (około 0,8 ha) zabudowanej stanowiącymi własność Spółki budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 325 000 zł75 m² 17 662 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowy apartament Z tarasem I dwoma balkonami położony na kępie mieszczańskiej - jednej Z najbardziej pożądanych I prestiżowych lokalizacji W mieście. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Trzęsów

Trzęsów,dolnośląskie

149 000 zł1 500 m² 99,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonujący sklep spożywczo-przemysłowy położony w centrum miejscowości na działce o powierzchni 12 ar. Obiekt jest w pełni wyposażony, m.in. lodówki, chłodziarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

212 000 zł48 m² 4 443,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,71 m2 położone na osiedlu Błękitnym. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, przedpokoju,.